Forum Użytkowników nawigacji NaviExpert

Dyskusje na temat nawigacji NaviExpert w telefonach komórkowych i nie tylko. Zapraszamy do aktywnego udziału. Wyraź Swoją opinię lub podziel się własnymi doświadczeniami Użytkownika mobilnej nawigacji NaviExpert.

Przejdź do zawartości

FAQ |Zarejestruj | Zaloguj

Przedłuż sobie

Re: Przedłuż sobie

Postprzez Lukasz NE » wtorek, 21 lip 2015, 15:03

kris72 napisał(a):a ja mam takie pytanie odnosnie promocjii przedluz sobie,mianowicie mialem abonament na Polske i Europe a w "przedluzeniu "mam tylko godziny i dni na Polske.Szykuje mi sie zagraniczny wyjazd i nie moge pobrac abonamentu na Polske i Europe.Pomocy!

Kris, zebrane godziny w programie Przedłuż sobie przeliczają się tylko na abonament z mapą Polski. W każdej chwili możesz wykupić abonament Polska i Europa, aktywuje on się przy wytyczeniu trasy przebiegającej poza granicami Polski.
Lukasz NE
Site Admin
Użytkownik forum Użytkownik forum
Pracownik NaviExpert Pracownik NaviExpert

Telefon: Nexus 5

Postprzez Michal1983 » środa, 22 lip 2015, 04:41

Lukasz NE napisał(a):
Michal1983 napisał(a):Znów coś się zacięło w tym systemie i godziny nie zostały doliczone. Pewnie przez ten konkurs link4. Tak serwery są obciążone, że nie wiedzą co mają liczyć i gdzie dodawać.

Ani nic się nie zacięło, ani serwery nie są obciążone :) Po prostu mając aktywną promocję Bezpieczna jazda z Link4 godziny w Przedłuż sobie nie naliczają się.

Właśnie, że się naliczają tylko musi być zaznaczona zgoda w profilu, która nie wiadomo czemu się odznaczyła pewnie przy przenoszeniu konta między urządzeniami.
Swoją drogą w jednej z poprzednich wersji NE nie było problemu z przenoszeniem kont między urządzeniami. Po uruchomieniu drugiego urządzenia przechodziły wszystkie abonamenty nawet z aktywnym na czele. Teraz w aktualnej wersji znów recesja i nic nie jest przenoszone nawet ta zgoda gdzieś ginie.
Naviexpert - Navigation comes back to business | Piłeś alkohol? Nie prowadź! Zadzwoń po trzeźwego kierowcę!
Nie jeżdżę wolno to wszyscy wokół mnie gdzieś się śpieszą. | Chce testować/używać NE 11.1.137 na mojej Nokii.
PS 22:17, PS2 0:38 z Nokią 5230
Michal1983
Użytkownik forum Użytkownik forum
Użytkownik NaviExpert Użytkownik NaviExpert

Telefon: Nokia 5230

Postprzez Michal1983 » środa, 22 lip 2015, 07:26

Jeszcze zapomniałem dopisać. Korzystam ze standardowego rocznego abonamentu, a nie z tego promocyjnego od link4.
Naviexpert - Navigation comes back to business | Piłeś alkohol? Nie prowadź! Zadzwoń po trzeźwego kierowcę!
Nie jeżdżę wolno to wszyscy wokół mnie gdzieś się śpieszą. | Chce testować/używać NE 11.1.137 na mojej Nokii.
PS 22:17, PS2 0:38 z Nokią 5230
Michal1983
Użytkownik NaviExpert Użytkownik NaviExpert

Telefon: Nokia 5230

Postprzez Zoono » wtorek, 11 sie 2015, 07:21

Witam, wykupiłem abonament 1-miesięczny w Google Play, aktywowałem promocję "Przedłuż sobie". Zauważyłem, ze nie nalicza mi godzin w tej promocji. Czy ten abonament wyklucza tą promocję? Abonament w GP jest na to samo konto email co na forum.
Zoono

Telefon: Sony Xperia Z1 Compact

Postprzez Lukasz NE » wtorek, 11 sie 2015, 07:43

Zoono, w Google Play abonamenty odnawialne automatycznie nie biorą udziału w programie "Przedłuż sobie!".
Lukasz NE
Site Admin
Pracownik NaviExpert Pracownik NaviExpert

Telefon: Nexus 5

Postprzez Zoono » wtorek, 11 sie 2015, 08:07

Lukasz NE napisał(a):Zoono, w Google Play abonamenty odnawialne automatycznie nie biorą udziału w programie "Przedłuż sobie!".

Dziekuję bardzo za info. na stronie nie jest to wyraźnie napisane

Wystarczy, że masz na koncie aktywną usługę: NaviExpert Test 7 dni,
NaviExpert 1 miesiąc, NaviExpert Polska 1 rok,
NaviExpert Polska i Europa 1 rok lub 24 miesiące, a każda godzina
przejechana z naszą nawigacją wraca do Ciebie w postaci aż 5 godzin
nowego abonamentu NaviExpert Extra!
Zoono

Telefon: Sony Xperia Z1 Compact

Postprzez Kipcior » poniedziałek, 5 paź 2015, 16:34

Witam, mam następujące pytanie w związku z tą promocją. Otóż ok półtora tygodnia temu skończył mi się abonament związany z migracją z getne na google play. W trakcie trwania abonamentu nazbierałem ponad 460 godzin do wykorzystania po jego zakończeniu. W sobotę 03.10 w momencie, gdy ustawiłem nową trasę te godziny pochodzące z Przedłuż sobie uaktywniły się i jak wchodzę w dane konta w aplikacji to je mam i to jest ok. Co jest nie ok i o to pytam to daty podane przy tej usłudze. Otóż wynika z nich, że niezależnie od tego że mam te 460 godzin, jest napisane, że usługa aktywna jest do: 2015-10-22. Pytanie z czego to wynika ?? Czy nie powinno być tak,że usługa jest aktywna tak długo jak długo mam jeszcze godziny do wykorzystania ??
Kipcior

Postprzez Edek » poniedziałek, 5 paź 2015, 17:19

Masz dodatkowy abonament na 460 godzin, czyli 19 dni i 4 godziny, które "schodzą" niezależnie od tego czy nawigacji używasz czy nie (03.10 + 19 dni = 22.10).
To tak jak ze zwykłym abonamentem - jeśli masz na rok, to nie ważne ile go używałeś, to i tak po roku się skończy.
Edek
Użytkownik NaviExpert Użytkownik NaviExpert

Telefon: Nexus 5 + SE Arc S

Postprzez Kipcior » poniedziałek, 5 paź 2015, 17:37

Edek napisał(a):Masz dodatkowy abonament na 460 godzin, czyli 19 dni i 4 godziny, które "schodzą" niezależnie od tego czy nawigacji używasz czy nie (03.10 + 19 dni = 22.10).
To tak jak ze zwykłym abonamentem - jeśli masz na rok, to nie ważne ile go używałeś, to i tak po roku się skończy.

aa, w ten sposób. Ma to sens choć myślałem, że te godziny to godziny aktywnej jazdy - jak widać byłoby zbyt pięknie :) Tylko w takim razie dlaczego na tej samej stronie w aplikacji, gdzie jest ta data 22.10.2015 są tez podane godziny i one schodzą tylko w momencie, gdy mam aktywny naviexpert. Bezpośrednio po aktywacji miałem 463, w sobotę korzystałem ok 2 godzin i w tej chwili cały czas się wyświetla 461.
Kipcior

Postprzez Edek » poniedziałek, 5 paź 2015, 19:47

Tego to już Ci nie powiem, musi ktoś z obsługi. Pewnie jutro Łukasz tu zajrzy i Ci odpisze. :)
Edek
Użytkownik NaviExpert Użytkownik NaviExpert

Telefon: Nexus 5 + SE Arc S

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Konkursy i promocje