Forum Użytkowników nawigacji NaviExpert

Dyskusje na temat nawigacji NaviExpert w telefonach komórkowych i nie tylko. Zapraszamy do aktywnego udziału. Wyraź Swoją opinię lub podziel się własnymi doświadczeniami Użytkownika mobilnej nawigacji NaviExpert.

Przejdź do zawartości

FAQ |Zarejestruj | Zaloguj

NaviExpert 8.6

Re: NaviExpert 8.6

Postprzez KasiaD » piątek, 25 lip 2014, 12:29

Może się nazywać - nie zachowuj działań
KasiaD
Pracownik NaviExpert Pracownik NaviExpert
Użytkownik forum Użytkownik forum

Telefon: Samsung S2

Postprzez KasiaD » piątek, 25 lip 2014, 12:50

zakopiec5 napisał(a):A ja musze pochwalić się ze przedwczoraj wyjechałem do warszawy o 00:30 w nocy potrzebowałem nawigacji jak zwykle żadna nie działala naviexpert 8.5 naviexpert play i naviexpert 8.6 beta. Rozumiem że często są problemy z serwerami ale czy zawsze nawigacja nie działa wtedy kiedy naprawdę jest nam potrzebna??? Posiadam aktywny abonament jakiś 5 Giga pakiet internetu często używam naviexpert już od kilku lat ale z dnia na dzień nawigacja doznaje różnych komplikacji. Wydaje mi się że poprzednie wersjje takie jak 7.1 czy 6.2.1 nie było żadnego problemu teraz więcej wymyślanie za dużo różnych funkcji. Nawigacja ma być nawigacją a nie zabawką typu prowadź pokaż oblicz i wróć. Cóż mamy 21 wiek trzeba się z tym liczyć. Ale tak czy tak naviexpert jest najlepsza nawigacją jeżeli chodzi o dotarcie do celu:) szczęście że jeszcze mnie nie zawiodła bo po moim pOdhalu sprawdza się znakomicie. Chciałbym jeszcze troszkę wątku o wersji 9.0 czy ktoś wie co nowego tam będzie?

Prosimy o Twój ID i sprawdzimy. Co oznacza "jak zwykle" i czy mógłbyś sprecyzować określenie "nie działa"? Nie układała trasy? Pokazywała błąd serwera?
Nie odnotowaliśmy żadnej awarii w podanym przez Ciebie czasie, widzimy statystyki, które pokazują, że obsługa klientów w tym czasie przebiegała bez zakłóceń.

I osobista prośba. Zakopiec, błędy ogólne dot. działania systemu zgłaszaj proszę w wątkach do tego stworzonych. Ten temat nie jest również odpowiedni do tego, aby dyskutować o nowościach w 9.0. Bałagan utrudnia nam wyszukiwanie krytycznych problemów pojawiających się na forum.
KasiaD

Postprzez borek » piątek, 25 lip 2014, 14:01

KasiaD napisał(a):Może się nazywać - nie zachowuj działań

Nie widzę niczego takiego.
Oto zrzuty ekranu.

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
borek
Użytkownik forum Użytkownik forum
Użytkownik NaviExpert Użytkownik NaviExpert

Telefon: Samsung Galaxy S7

Postprzez zakopiec5 » piątek, 25 lip 2014, 14:19

Tak dokładnie nie układała trasy na każdej innej wersji próbowałem 8.5 naviexpert play 8.3.1 i 8.6 beta. Ile kroc chciałem wyznaczyć trase tyle razy mi jej nie układało wogole. Po jakimś czasie minęło jakieś 3 godz i dopiero zaczęła działać
zakopiec5

Telefon: samsung galaxy note 2

Postprzez KasiaD » piątek, 25 lip 2014, 14:41

Borek, to jest opcja - Wyłącz aplikacje w tle - ostatni zrzut. Nie jest włączona, więc musimy szukać dalej. Możesz wrzucić odpowiedzi na zadane pytania?

Zakopiec5, ok. Tak jak pisałam, napisz jeszcze numer ID z ogólnej wersji na której się ten błąd pojawiał i numer telefonu, na którym korzystasz z wersji dla Play (prześlij dane na PW). Bez tego nic nie sprawdzimy.

Nie działanie układania tras na dwóch brandach, NE i Play, przez 3 godziny, to jest dość spora awaria. Jak każda firma tego typu mamy monitoringi podstawowych funkcji i zauważylibyśmy tak dużą awarię.

Zakopiec, podsumujmy może twoje zgłoszenie, żebyśmy się dobrze zrozumieli.
W nocy z 23 na 24 lipca pomiędzy 0:30 a 3:30 miałeś problem z ułożeniem trasy przez dłuższy czas na następujących brandach:
- naviexpert 8.5
- naviexpert play 8.3.1
- naviexpert beta 8.6 (to była wersja RC1 ?)
KasiaD

Postprzez borek » piątek, 25 lip 2014, 15:20

KasiaD napisał(a):Co do telefonu. Borek, wygląda na to, że jest to oficjalny system. Zatem kolejna seria pytań, niestety są konieczne, żeby znaleźć problem.
Czy masz zrootowany telefon? - NIE
Czy masz zainstalowaną jakiegoś task-killera, jakaś aplikację, która ubija inne? - NIE
Czy masz zainstalowanego jakiegoś antywirusa? - Kaspersky Internet Security

Spróbuję wytłumaczyć na czym polega problem. Aby aplikacja pozostała na głównym ekranie po zakończeniu rozmowy telefonicznej, trzeba podtrzymać jej aktywność w momencie gdy inna aplikacja jest na głównym tak jak np. rozmowa telefoniczna. Jeżeli aplikacja nie wraca tzn. że mimo naszej próby podtrzymywania tzn. że coś ją ubija, chcemy się dowiedzieć co.
borek

Telefon: Samsung Galaxy S7

Postprzez mentos11 » piątek, 25 lip 2014, 18:08

Borek widzę ze masz kasperski może to on jest winny ubijania NE?
A sprawdzałeś dostępność aktualizacji oprogramowania dla swojego S3, może jest nowsza?
mentos11
Użytkownik NaviExpert Użytkownik NaviExpert

Telefon: moto g

Postprzez Michal1983 » sobota, 26 lip 2014, 06:09

Przy braku abonamentu i próbie optymalizacji trasy pojawia się komunikat o braku wykupionej usługi nawigacyjnej i propozycja jej zakupu, brakuje jednak przycisków do tego komunikatu typu Tak/Nie trzeba nacisnąć powrót aby komunikat zniknął. Tak - powinno przenosić do zakupu usług. Nie - do planowania trasy.
Naviexpert - Navigation comes back to business | Piłeś alkohol? Nie prowadź! Zadzwoń po trzeźwego kierowcę!
Nie jeżdżę wolno to wszyscy wokół mnie gdzieś się śpieszą. | Chce testować/używać NE 11.1.137 na mojej Nokii.
PS 22:17, PS2 0:38 z Nokią 5230
Michal1983

Telefon: Nokia 5230

Postprzez adamus » sobota, 26 lip 2014, 08:18

Mam 8.5 z getne i nie mogę pobrać 8.6 z programu. Cały czas brak aktualizacji
-------------------
Prowadzi Naviexpert Lifetime | Ostrzega Y. | Nagrywa Vicovation TF2 EZ
adamus

Telefon: Note 3

Postprzez MariuszHD » sobota, 26 lip 2014, 08:28

Pobierz ze strony http://getne.pl
Aktualizacje w aplikacji pojawiają się z opóźnieniem :)
MariuszHD
Użytkownik NaviExpert Użytkownik NaviExpert

Telefon: HTC One A9s

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Wersje NaviExpert