Forum Użytkowników nawigacji NaviExpert

Dyskusje na temat nawigacji NaviExpert w telefonach komórkowych i nie tylko. Zapraszamy do aktywnego udziału. Wyraź Swoją opinię lub podziel się własnymi doświadczeniami Użytkownika mobilnej nawigacji NaviExpert.

Przejdź do zawartości

FAQ |Zarejestruj | Zaloguj

A1 bramki w Toruniu - fikcyjny traffic.

Re: A1 bramki w Toruniu - fikcyjny traffic.

Postprzez Edek » sobota, 2 sie 2014, 14:09

Trochę smutno jedynie, że coś, co jest wręcz oczywiste i co powinno dziać się automatycznie - trzeba wytknąć palcem żeby działało...
Edek
Użytkownik NaviExpert Użytkownik NaviExpert
Użytkownik forum Użytkownik forum

Telefon: Nexus 5 + SE Arc S

Postprzez Tom » czwartek, 21 sie 2014, 06:02

Wczoraj jechałem A1 od strony Gdańska w dzień ok 15. NE kazał mi zjechać przed bramkami na węźle Lubicz i jechać przez miasto, a na Trafficu w Radiowej Jedynce potem mówili o korku przed bramkami i ok godziny czekania więc już jakoś to działa :)
Tom
Użytkownik NaviExpert Użytkownik NaviExpert

Telefon: Asus ZenFone 4

Postprzez Borg » poniedziałek, 25 lip 2016, 23:02

Temat odkopuję bo niedzielę późnym popołudniem NE znowu chciał mi zafundować stanie w godzinnym korku na bramkach w Toruniu . Wracając z Gdańska w stronę Łodzi już od połowy A1 zarządca wystawiał ekrany z informacją o ponad 30-40 min oczekiwania na bramkach w Toruniu - w tym czasie NE ograniczył się do zmiany o godzinę zakończenia trasy. Dla testu zjechałem wcześniej bo w Nowe Marzy a kolega pojechał do końca - efekt dojechałem 5 minut wcześniej, zapłaciłem 17 zł zamiast 30 zł i przez płynną wolniejszą jazdę mniej spaliłem.
Czy tak trudno monitować bramki na obu końcach autostrad i reagować podając alternatywne zjazd ( już nie mówię o zjeździe Nowe Marzy ale np. Lubicz przed samym Toruniem). Jeśli ilość danych z aplikacji nie wystarcza ( w co wątpię bo aut jedzie pewnie tysiące na godzinę) - to dogadać się się z zarządcą autostrady ( zakładam że jemu też zależy na sterowaniu obciążeniem bramek - patrz tablice informacyjne o czasie oczekiwania).
Czy nie można zamiast lakonicznej informacji iż zmieniły się warunki na drodze i zmianie czasu przyjazdu wprowadzić wyskakującego przycisku z propozycją alternatywnej trasy ?

ps. Już przemilczę, że będąc w Toruniu NE próbował mnie zaprowadzić na kilka km płatny 2 zł (wg. NE) odcinek A1 - gdy w tym momencie na bramkach ludzie stali - dopiero po wykluczeniu płatnych odcinków grzecznie na węzeł Ciechocinek poprowadził.
Od 2006 z NE na:
SE T68i/SE K750/SE P990/SE P1i/HTC HD/HTC Desire/HTC Sensation/Sony Xperia Z1/LG G3/Asus ZF2/Samsung Galaxy S7/HTC U11
Borg
Użytkownik forum Użytkownik forum
Użytkownik NaviExpert Użytkownik NaviExpert

Telefon: S7

Postprzez Joanna Welke » piątek, 29 lip 2016, 13:26

Borg, Twoje zgłoszenie zostało przekazane do dalszej analizy jako przypadek testowy, w celu poprawy funkcjonowania naszego produktu.
Pozdrawiamy
Joanna Welke
Pracownik NaviExpert Pracownik NaviExpert

Poprzednia strona

Powrót do Ogólne