Forum Użytkowników nawigacji NaviExpert

Dyskusje na temat nawigacji NaviExpert w telefonach komórkowych i nie tylko. Zapraszamy do aktywnego udziału. Wyraź Swoją opinię lub podziel się własnymi doświadczeniami Użytkownika mobilnej nawigacji NaviExpert.

Przejdź do zawartości

FAQ |Zarejestruj | Zaloguj

Kiedy wersja 9.0? zgadnijcie ?

Re: Kiedy wersja 9.0? zgadnijcie ?

Postprzez Borg » poniedziałek, 6 paź 2014, 15:19

Lukasz NE napisał(a):
W 9.0 jeszcze nie będzie tych opcji. W kolejnych wersjach - niewykluczone, że się pojawią.

Szczerze to ja już sobie poradziłem ale dziwne są takie odległe terminy - rozmawiałem ze znajomi programistami dodanie takie opcji jest stosunkowo proste tym bardziej, że sam kod jest gotowy i udostępniony przez google :) .

Klusek napisał(a):Poza tym jeżeli sama aplikacja nie chce działać w trybie imersyjnym to nie jest wielkim problemem żeby takie działanie na niej wymusić. Sam korzystam z takiego rozwiązania na swojej Z1.

Oczywiście zapomniałeś wspomnieć że potrzeby jest do tego root, repozytorium xposed ewentualnie jakaś inna zew. aplikacja - już widzę jak 99% zwykłych użytkowników wykonuje roota :) .

Edek napisał(a):Fakt - można byłoby dać taką opcję do wyboru
Jednak ja, jeśli mam wybrać między:
a) przyciski, dzięki którym mogę szybko wyjść na pulpit, szybko przełączyć się na aplikację działającą w tle, bądź szybko wyjść z trybu nawigacji aby np. wybrać inny cel podróży
b) dodatkowy kawałek bezużytecznego nieba, ewentualnie minimalnie powiększona mapka
to osobiście wolę punkt "a" :)
Tym bardziej że te przyciski pojawiają się tylko na urządzeniach pozbawionych fizycznych przycisków.

Ale można oprogramować to żeby przyciski się pojawiały w momencie dotknięcia ekranu - poza tym pisałem o opcji on/off - kto chce ten używa. Co do urządzeń pozbawionych fizycznych przycisków większość obecnie topowych modeli nie licząc Samsunga nie ma już fizycznych przycisków i trend idzie na niższe klasy bo dla producentów taniej i prościej :) .
Od 2006 z NE na:
SE T68i/SE K750/SE P990/SE P1i/HTC HD/HTC Desire/HTC Sensation/Sony Xperia Z1/LG G3/Asus ZF2/Samsung Galaxy S7/HTC U11
Borg
Użytkownik forum Użytkownik forum
Użytkownik NaviExpert Użytkownik NaviExpert

Telefon: S7

Postprzez zakopiec5 » środa, 8 paź 2014, 07:49

jasne że tak powinno być że w momencie dotknięcia ekranu przyciski sterowania progranem wtedy dopiero powinny się pokazywać. albo tak jak mówisz On/Of i po sprawie. niepokoi mnie jednak to że programiści mieli też skupić się na czarnym tłem ekranu nawigacji. 9.0 wygląda bardzo ładnie i solidnie natomiast dalej widzę że tło ekranu nawigacji jest bez zmian. a Może będzie wprowadzone coś takiego jak zmień tło jasne/czarne. też byłoby super.
zakopiec5

Telefon: samsung galaxy note 2

Postprzez mentos11 » środa, 8 paź 2014, 08:49

Zakopiec widzę ze obstawiles jutrzejszy dzień na premierę bety, zobaczymy czy masz fart ;)
mentos11
Użytkownik NaviExpert Użytkownik NaviExpert
Użytkownik forum Użytkownik forum

Telefon: moto g

Postprzez zakopiec5 » środa, 8 paź 2014, 09:28

tak myślisz mentos że może pojawić się jutro? szczerze w to wątpię pewnie programiści mają tyle problemów że muszę wszystko zniwelować do końca żeby było cacy ;) a dopiero potem wypuszczą :) mentos11 a ty jak obstawiasz jaki dzień?
zakopiec5

Postprzez hardtmuth » środa, 8 paź 2014, 11:02

mentos wie pewnie kiedy premiera, tylko nie może zdradzić ;).

Wątpię, by na piątek była premiera softu lub na sam koniec tygodnia. Koniec tygodnia to zawsze moment, kiedy coś się sypnie, w sam raz, by mieć cały weekend zrąbany przez myślenie o tym co poszło nie tak.
hardtmuth

Telefon: Motorola Moto G

Postprzez mentos11 » środa, 8 paź 2014, 11:41

Nie wiem kiedy premiera, wiem tyle co Wy.
Nie będę obstawał bo ktoś jeszcze powie że wiem :)
mentos11
Użytkownik NaviExpert Użytkownik NaviExpert
Użytkownik forum Użytkownik forum

Telefon: moto g

Postprzez Michal1983 » środa, 8 paź 2014, 14:03

hardtmuth napisał(a):Wątpię, by na piątek była premiera softu lub na sam koniec tygodnia. Koniec tygodnia to zawsze moment, kiedy coś się sypnie, w sam raz, by mieć cały weekend zrąbany przez myślenie o tym co poszło nie tak.

Warto wspomnąć, że ostatnie wersję ukazywały się odpowiednio w następujące dni tygodnia:
8.7 czwartek
8.6 czwartek
8.5 środa
8.3.2 środa
8.3.1 czwartek
8.3 wtorek
8.2 poniedziałek
8.1.1 środada
8.1 wtorek
8.0.2 piątek
8.0.1 poniedziałek
8.0 czwartek
Ciekawe czy w tydzień się wyrobią i zmieszczą w moim przedziale do 15 października.
Naviexpert - Navigation comes back to business | Piłeś alkohol? Nie prowadź! Zadzwoń po trzeźwego kierowcę!
Nie jeżdżę wolno to wszyscy wokół mnie gdzieś się śpieszą. | Chce testować/używać NE 11.1.137 na mojej Nokii.
PS 22:17, PS2 0:38 z Nokią 5230
Michal1983

Telefon: Nokia 5230

Postprzez sztaba » środa, 8 paź 2014, 20:33

nie zwróciłem uwagi, że obstawiamy premierę wersji beta. Postawiłem na 7 lutego 2015, ale miałem na myśli wersję stabilną. No, ale dobra. Mój błąd. A może akurat przypadkiem trafię... ;)
sztaba

Telefon: Samsung Galaxy Young (GT-S6310

Postprzez hardtmuth » czwartek, 9 paź 2014, 06:44

Michal1983 napisał(a):
hardtmuth napisał(a):Wątpię, by na piątek była premiera softu lub na sam koniec tygodnia. Koniec tygodnia to zawsze moment, kiedy coś się sypnie, w sam raz, by mieć cały weekend zrąbany przez myślenie o tym co poszło nie tak.

Warto wspomnąć, że ostatnie wersję ukazywały się odpowiednio w następujące dni tygodnia:
8.7 czwartek
8.6 czwartek
8.5 środa
8.3.2 środa
8.3.1 czwartek
8.3 wtorek
8.2 poniedziałek
8.1.1 środada
8.1 wtorek
8.0.2 piątek
8.0.1 poniedziałek
8.0 czwartek
Ciekawe czy w tydzień się wyrobią i zmieszczą w moim przedziale do 15 października.

Czyli średnio wypada, że środek tygodnia to najbardziej prawdopodobny termin :). Mediana też idealnie w środę wypada. Do końca tygodnia daleko.
hardtmuth

Telefon: Motorola Moto G

Postprzez zakopiec5 » poniedziałek, 13 paź 2014, 13:50

teraz toO już wogole cisza się zrobiła :) pewnie dziewiątki nie będzie :D
zakopiec5

Poprzednia stronaNastępna strona