Forum Użytkowników nawigacji NaviExpert

Dyskusje na temat nawigacji NaviExpert w telefonach komórkowych i nie tylko. Zapraszamy do aktywnego udziału. Wyraź Swoją opinię lub podziel się własnymi doświadczeniami Użytkownika mobilnej nawigacji NaviExpert.

Przejdź do zawartości

FAQ |Zarejestruj | Zaloguj

Kiedy wersja 9.0? zgadnijcie ?

Re: Kiedy wersja 9.0?

Postprzez MariuszHD » piątek, 29 sie 2014, 19:05

I niech nie robi :D
Lepiej mi bez nich :mrgreen:
MariuszHD
Użytkownik NaviExpert Użytkownik NaviExpert
Użytkownik forum Użytkownik forum

Telefon: HTC One A9s

Postprzez Michal1983 » sobota, 30 sie 2014, 05:01

Qbek napisał(a): :shock: Bardzo mi przykro, że tak prostej sprawy nie rozumiesz i jak widać, to też Ci chyba przeszkadza... Tym się różnimy, że dzięki moim postom innym jeździ się lepiej, a Twoje zazwyczaj niczego nie wnoszą.

Nie jest moją winą, że moje posty niczego nie wnoszą, bo producent nie liczy się ze zdaniem jednej osoby, której nikt nie chce poprzeć bo większość dopadła znieczulica i uznali, że nie warto o coś zabiegać, bo producent i tak ma własny zamysł rozwoju, którego nie ma zamiaru zmienić. Nawet choćby do Poznania pojechał cały komitet protestacyjny.
Nie wyobrażam sobie nawigacji bez pewnych funkcji, które są niby podstawowymi. Rezygnacja z demonstracji jest dla mnie taką samą stratą jakby w nawigacji zabrakło nagle punktów użyteczności publicznej. Z resztą przy tylu błędach i również niechęci ze strony NE do ich korygowania oraz nie możliwości skontrolowania wszystkich zawartych w bazie nie byłaby duża strata.
Naviexpert - Navigation comes back to business | Piłeś alkohol? Nie prowadź! Poproś o pomoc trzeźwego kierowcę!
Nie jeżdżę wolno to wszyscy wokół mnie gdzieś się śpieszą. | Chce testować/używać NE 11.4.293 na mojej Nokii.
PS 22:17, PS2 0:38 z Nokią 5230
Michal1983
Użytkownik forum Użytkownik forum
Użytkownik NaviExpert Użytkownik NaviExpert

Telefon: Nokia 5230

Postprzez prezesBB » sobota, 30 sie 2014, 11:48

Michal1983 napisał(a):
Qbek napisał(a): :shock: Bardzo mi przykro, że tak prostej sprawy nie rozumiesz i jak widać, to też Ci chyba przeszkadza... Tym się różnimy, że dzięki moim postom innym jeździ się lepiej, a Twoje zazwyczaj niczego nie wnoszą.

Nie jest moją winą, że moje posty niczego nie wnoszą, bo producent nie liczy się ze zdaniem jednej osoby, której nikt nie chce poprzeć bo większość dopadła znieczulica i uznali, że nie warto o coś zabiegać, bo producent i tak ma własny zamysł rozwoju, którego nie ma zamiaru zmienić. Nawet choćby do Poznania pojechał cały komitet protestacyjny.
Nie wyobrażam sobie nawigacji bez pewnych funkcji, które są niby podstawowymi. Rezygnacja z demonstracji jest dla mnie taką samą stratą jakby w nawigacji zabrakło nagle punktów użyteczności publicznej. Z resztą przy tylu błędach i również niechęci ze strony NE do ich korygowania oraz nie możliwości skontrolowania wszystkich zawartych w bazie nie byłaby duża strata.

Michal1983... tak prawdę powiedziawszy to nie znam nikogo kto by korzystał z demonstracji nawigacji... nie jest mi to do niczego potrzebne i pomimo tego że sporo korzystam z nawigacji (zarówno NE i AM) to nie przychodzi mi do głowy po jaką cholerę miałbym siedzieć i przyglądać się kolejnym etapom trasy (nawet dzieciakom tego nie puszcze bo padną z nudów). podgląd/widok całej trasy i koślawy sposób w jaki NE go przedstawia to co innego ale demo??
prezesBB

Telefon: Samsung S8

Postprzez Michal1983 » niedziela, 31 sie 2014, 04:25

W przeglądzie trasy jednak nie ma informacji APR na każdym skrzyżowaniu. Trasę można było prześledzić nawet z prędkością 250 km/h.
Naviexpert - Navigation comes back to business | Piłeś alkohol? Nie prowadź! Poproś o pomoc trzeźwego kierowcę!
Nie jeżdżę wolno to wszyscy wokół mnie gdzieś się śpieszą. | Chce testować/używać NE 11.4.293 na mojej Nokii.
Michal1983

Postprzez Qbek » niedziela, 31 sie 2014, 08:29

A co daje w praktyce prześledzenie tak trasy? Rozumiem odtworzenie niepoprawnych komunikatów lub manewrów, by to zgłosić (sam tak robilem), ale przed wyjazdem? Przecież CT i tak może wyznaczyć ZUPEŁNIE inna trasę...
Qbek

Telefon: LG Leon oraz Xperia Z3 dual

Postprzez mentos11 » niedziela, 31 sie 2014, 10:02

Michał a co ci po sprawdzeniu 200 km trasy jeśli jej nie znasz i nie wiesz gdzie są błędy, jak jedziesz i widzisz rozbieżności nawigacji z rzeczywistością to zgłaszasz błąd.
Ekipa NE stara się upraszczac aplikację i jeśli dochodzą nowe funkcje to stare są okrajane z ustawień aby aplikacja się nie rozrosła, czasami jak w przypadku ustawień komunikatów głosowych udało nam się wywalczyć własne ustawienia ale zdecydowana większość forumowiczów naciskał, Ty jesteś sam znajdź chociaż jedna osobę która tak bardzo potrzebuje dema nawigacji?
mentos11
Użytkownik NaviExpert Użytkownik NaviExpert
Użytkownik forum Użytkownik forum

Telefon: moto g

Postprzez sztaba » niedziela, 31 sie 2014, 18:58

nigdy nie używałem "dema" w celu zapoznania się z trasą. Jeśli już, to korzystałem z również nie istniejącej już opcji nawigowania "od manewru do manewru" (nie pamiętam już nawet, jak nazywała się ta opcja). Pozwalało to na w miarę szybkie zapoznanie się z trasą i przebiegiem trasy na poszczególnych skrzyżowaniach. Nawigacja w Mapach Google ma taką funkcję.
sztaba

Telefon: Samsung Galaxy Young (GT-S6310

Postprzez lchmiel » niedziela, 31 sie 2014, 21:22

Przyznam, że wielokrotnie używałem demo nawigacji sprawdzając błędy i robiąc ilustrujące zrzuty ekranu. Gdy ta funkcja została usunięta, żałowałem, ale w końcu odżałowałem i koniec. Nie pierwsza to i nie ostatnia rzecz która była, ale jej już nie ma.
LChmiel
lchmiel

Telefon: Galaxy S10+ SM-G975F Orange

Postprzez Michal1983 » poniedziałek, 1 wrz 2014, 04:20

mentos11 napisał(a):Michał a co ci po sprawdzeniu 200 km trasy jeśli jej nie znasz i nie wiesz gdzie są błędy, jak jedziesz i widzisz rozbieżności nawigacji z rzeczywistością to zgłaszasz błąd.

Przed może nie, ale po kiedy zauważę błąd łatwiej jest zobrazować sytuację. Prowadząc samochód nie mogę jednoczesnie robić rzutów ekranu z ewentualnymi błędami.
Michal1983

Postprzez zakopiec5 » piątek, 12 wrz 2014, 16:54

wiAdOomoO cOś o jakieJś BeciE??? kiedy bedzie my testować wersje 9.0? ??
zakopiec5

Telefon: samsung galaxy note 2

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Ogólne