Forum Użytkowników nawigacji NaviExpert

Dyskusje na temat nawigacji NaviExpert w telefonach komórkowych i nie tylko. Zapraszamy do aktywnego udziału. Wyraź Swoją opinię lub podziel się własnymi doświadczeniami Użytkownika mobilnej nawigacji NaviExpert.

Przejdź do zawartości

FAQ |Zarejestruj | Zaloguj

NaviExpert 8.7 (Google Play)

NaviExpert 8.7 (Google Play)

Postprzez Lukasz NE » czwartek, 18 wrz 2014, 15:14

Cześć!

Otrzymujecie tę informację jako pierwsi :) Dziś wydaliśmy w Google Play najnowszą wersję NaviExpert oznaczoną numerem 8.7. Znajdziecie w niej to samo, co w wersji 8.6 dostępnej na getne.pl oraz poprawki stabilizujące aplikację związane z Google Play, stąd wyższy numer wersji :)

Dla przypomnienia, co nowego w tej wersji?

- możliwość zapisywania planów tras,
- zakładka Trasy dostępna na głównym ekranie,
- funkcja optymalizacji trasy wielopunktowej dynamicznym algorytmem Komiwojażera (bierze pod uwagę nie tylko odległość między punktami, ale także czasy przejazdów),
- obliczanie czasu i długości trasy na ekranie planera,
- dynamiczna wyszukiwarka punktów na ekranie planera,
- poprawki stabilności aplikacji.

Wersja 8.7 jest systematycznie rozprowadzana wśród użytkowników Google Play, więc jeśli jeszcze nie pojawiła Wam się informacja o dostępnej aktualizacji, nie martwcie się – do końca tygodnia wersja 8.7 trafi do wszystkich :)

Jednocześnie przypominamy, że z usługi Komiwojażera możecie korzystać bezpłatnie do 30 września br.
Lukasz NE
Site Admin
Użytkownik forum Użytkownik forum
Pracownik NaviExpert Pracownik NaviExpert

Telefon: Nexus 5

Re: NaviExpert 8.7 (Google Play)

Postprzez marcin2m » piątek, 19 wrz 2014, 21:47

Ale o co chodzi? Instalując z google play nie mogę podać swojego id i uruchamia mi się zupełnie nowa wersja z nowym użytkownikiem. Zwykle aktualizacja przejmuje ustawienia i dane wersji zainstalowanej i nią samą zastępuje.
Czy na getne będzie nowa wersja?
Trochę to dziwne, że pojawia się aktualizacja a w gruncie rzeczy nią nie jest.
marcin2m
Użytkownik forum Użytkownik forum
Użytkownik NaviExpert Użytkownik NaviExpert

Telefon: LG G2

Postprzez mentos11 » piątek, 19 wrz 2014, 22:03

Bo to są dwie różne wersje aplikacji, w google play masz konto google a z getne.pl masz id. Są dwie metody płatności i dlatego też są dwie aplikacje.
Widzę że cyferki wersji rosną zanim doczekamy się 9 to jeszcze mamy szansę na jeszcze dwie wersje NE :D
mentos11
Użytkownik NaviExpert Użytkownik NaviExpert

Telefon: moto g

Postprzez Edek » piątek, 19 wrz 2014, 22:29

Dla tych, którzy czują ogromny lęk przed czytaniem więcej niż 3 zdań załączam najważniejszy wycinek (który swoją drogą znajduje się na początku całego tekstu) ;)

Lukasz NE napisał(a): Znajdziecie w niej to samo, co w wersji 8.6 dostępnej na getne.pl oraz poprawki stabilizujące aplikację związane z Google Play, stąd wyższy numer wersji :)

Zatem jest to aktualizacja tylko dla tych, którzy mają NE z Google Play i jest tym samym, co wersja 8.6 z getne. Wyższy numerek nie ma tu ŻADNEGO znaczenia.
Edek
Użytkownik NaviExpert Użytkownik NaviExpert

Telefon: Nexus 5 + SE Arc S

Postprzez Michal1983 » sobota, 20 wrz 2014, 04:14

Szkoda słów na komentarz. Marnują tylko swój cenny czas na tą 8. wersję zamiast skupić się na kolejnej. To powinno być wydane w lipcu razem z 8.6.
Naviexpert - Navigation comes back to business | Piłeś alkohol? Nie prowadź! Zadzwoń po trzeźwego kierowcę!
Nie jeżdżę wolno to wszyscy wokół mnie gdzieś się śpieszą. | Chce testować/używać NE 11.1.137 na mojej Nokii.
PS 22:17, PS2 0:38 z Nokią 5230
Michal1983

Telefon: Nokia 5230

Postprzez Lukasz NE » poniedziałek, 22 wrz 2014, 13:05

marcin2m napisał(a):Ale o co chodzi? Instalując z google play nie mogę podać swojego id i uruchamia mi się zupełnie nowa wersja z nowym użytkownikiem. Zwykle aktualizacja przejmuje ustawienia i dane wersji zainstalowanej i nią samą zastępuje.
Czy na getne będzie nowa wersja?
Trochę to dziwne, że pojawia się aktualizacja a w gruncie rzeczy nią nie jest.

Marcin, tak jak napisał Edek, wersja 8.7 z Google Play zawiera to samo co wersja 8.6 z getne.pl. Jeżeli masz już najnowszą wersję z getne.pl nie musisz jej obecnie aktualizować, ani pobierać NaviExperta z Google Play.
Lukasz NE
Site Admin

Postprzez Lukasz NE » poniedziałek, 22 wrz 2014, 13:07

Michal1983 napisał(a):Szkoda słów na komentarz. Marnują tylko swój cenny czas na tą 8. wersję zamiast skupić się na kolejnej. To powinno być wydane w lipcu razem z 8.6.

Michale, o żadnym marnowaniu czasu nie ma u nas mowy. Prace nad kolejną wersją toczą się niezależnie od aktualizacji dla innych marketów/systemów operacyjnych.
Lukasz NE
Site Admin

Postprzez Borg » piątek, 26 wrz 2014, 06:14

Witam
A kiedy pojawią się poprawki do zauważonych błędów z 8.6 (getne.pl) np.odnośnie problemów z cache'owaniem trasy ?
Coś ostatnio było robione z trafficem ? Będąc nie tak dawno o 8 rano w Łowiczu NE za wszelką cenę nie chciał mnie wprowadzić w centrum miasta bo "czarno" na mapie od korków - problem w tym że to była 8 rano w niedzielę a w tym dniu o tej godzinie to co najwyżej można zaobserwować korki na pasach pod kościołem ;) . NE próbował mnie na obwodnicę w koło całego miasta zaciągnąć co było w tym czasie nielogiczne.
Od 2006 z NE na:
SE T68i/SE K750/SE P990/SE P1i/HTC HD/HTC Desire/HTC Sensation/Sony Xperia Z1/LG G3/Asus ZF2/Samsung Galaxy S7/HTC U11
Borg

Telefon: S7

Powrót do Wersje NaviExpert