Forum Użytkowników nawigacji NaviExpert

Dyskusje na temat nawigacji NaviExpert w telefonach komórkowych i nie tylko. Zapraszamy do aktywnego udziału. Wyraź Swoją opinię lub podziel się własnymi doświadczeniami Użytkownika mobilnej nawigacji NaviExpert.

Przejdź do zawartości

FAQ |Zarejestruj | Zaloguj

[Android] NaviExpert 9.0

Re: [Android] NaviExpert 9.0

Postprzez Roddy » piątek, 21 lis 2014, 15:08

@hardmuth, jakie to ma znaczenie, skoro żaden z zaproponowanych wariantów nie ma 80 znaków?
A jak masz taką sprytną aplikację, która wycina ogonki, to niech sobie wycina je dalej. Ja chcę wysyłać SMSy z ogonkami, a nie ma takiej aplikacji, która je w locie dorobi.
Pozdrawiam.
Roddy
Użytkownik forum Użytkownik forum
Użytkownik NaviExpert Użytkownik NaviExpert

Telefon: MS Lumia 650, myPhone Iron

Postprzez wKar » piątek, 21 lis 2014, 15:27

hardtmuth napisał(a):
Roddy napisał(a):4. Ogonki! Kto w dobie klawiatur Swype wysyła SMSy bez polskich znaków?

To ja zadam pytanie, kto wysyła z ogonkami? (...)

Wszyscy, których znam! Sam także od lat nie napisałem SMSa bez polskich znaków...
Ucinanie ich, moim zdaniem, razi podobnie jak błędy ortograficzne.
Sam je pewnie czasem popełniam, ale dobrze byłoby, by poważna firma poważnie podchodziła do klientów i "pisała" wiadomości poprawnie.
wKar

Telefon: Xperia Z

Postprzez mciesi » sobota, 22 lis 2014, 22:51

Poproszę ekipę NE o popracowanie jeszcze nad algorytmami. Przykłady z wczoraj, trasa z Białołęki za Piaseczno, ponad 50 km.
Trasa "tam" - nie dość, że w godzinach szczytu, to jeszcze w piątek = korki w zasadzie wszędzie. W momencie wyjazdu ETA 65 min. Podróż zajęła około 90 min. :( Nie mam uwag do trasy, bo dużo lepiej pewnie się nie dało. Tak podejrzewam, bo to już mój kolejny przejazd tą trasą w podobnych okolicznościach i różnymi trasami. Ale pomyłka w szacowanym czasie dojazdu o prawie 50%? Wysyłanie komuś SMS z takim oszacowaniem jest chyba bez sensu? A może jednak trasa, która w momencie wyjazdu byłaby szacowana na np. 70 min. byłaby lepsza? Nie ma pewności, czy w jej przypadku też by było przekłamanie ETA o 50% i wtedy mogłaby być "realnie" lepsza...

Trasa "z powrotem" - po 22 = korków brak. Na Trasie Toruńskiej NE kieruje mnie boczną jezdnią, niestety posłuchałem. :( Jest to oczywiście kompletnie bez sensu, bo korka na głównej jezdni nie było a był właśnie na bocznej. Straciłem przez to około 10 minut :evil: Oczywiście ETA też się wydłużała w miarę stania w korku.

Czyżby dane statystyczne miały za dużą wagę (w godzinach szczytu na TT jest korek i wtedy lepiej jechać boczną jezdnią)? A może jest za mało danych na żywo (stąd może problemy z ETA)? W każdym razie odnoszę wrażenie, że Community Traffic jednak nie działa :(

A dziś jeszcze dostałem takiego maila:
(...) Im więcej jeździsz, tym więcej zyskujesz! I nie chodzi tylko o darmowy abonament. Dzięki NaviExpert zdobywasz czas nie stojąc w korkach i nie tracisz pieniędzy, bo z wyprzedzeniem informujemy Cię o fotoradarach i kontrolach drogowych. (...)

Jest dokładnie na odwrót. Straciłem czas, bo NE wpakował mnie w korek, który można było swobodnie ominąć :evil:
Za to będę miał abonament dłuższy o 20 min...
mciesi

Telefon: Samsung S7 8.0

Poprzednia strona

Powrót do Wersje NaviExpert