Forum Użytkowników nawigacji NaviExpert

Dyskusje na temat nawigacji NaviExpert w telefonach komórkowych i nie tylko. Zapraszamy do aktywnego udziału. Wyraź Swoją opinię lub podziel się własnymi doświadczeniami Użytkownika mobilnej nawigacji NaviExpert.

Przejdź do zawartości

FAQ |Zarejestruj | Zaloguj

[Android] NaviExpert 9.0

Re: [Android] NaviExpert 9.0

Postprzez KasiaD » środa, 5 lis 2014, 11:21

Będziemy w przyszłości korzystać z testów beta również w Google Play.

Menu nowych androidów i 3 kropki - mamy na tapecie zmiany w UI również na mapie, nie wykluczamy przeniesienia tej opcji w inne miejsce.

Jotde... ustrój ustrojem i terminy terminami... nie jest aż tak źle ;). Polerować, poprawiać i upiększać można w nieskończoność. Po prostu w pewnym momencie trzeba powiedzieć stop, zmienić numer wersji na wyższy i jechać dalej ;)

Zakopiec, przeczytaj proszę jeszcze raz, do końca pierwszy post.
KasiaD
Pracownik NaviExpert Pracownik NaviExpert
Użytkownik forum Użytkownik forum

Telefon: Samsung S2

Postprzez zakopiec5 » środa, 5 lis 2014, 11:59

co prawda niezły pomysł z tą migracją ale mnie nie przekonaliscie :D wole używać naviexperta z getne niż z gogle play. a czy te promocje związane z gogle play nie można by przemyśleć na getne.pl ? najwięcej użytkowników korzysta z wersji z serwera więc powinno być jasno i zrozumiale wprowadzone takie opcje na getne. Co mi z tej migracji jak w gogle play i tak nie mam możliwości zakupy nawigacji tak jak tam jest wprowadzone. Jeszcze gdyby zakup był za pośrednictwem SMS tak jak na getne to wtedy bym się zdecydował na migracje a tak niestety nie ma jak.
zakopiec5
Użytkownik forum Użytkownik forum
Użytkownik NaviExpert Użytkownik NaviExpert

Telefon: samsung galaxy note 2

Postprzez buzuma » środa, 5 lis 2014, 12:02

KasiaD napisał(a):Polerować, poprawiać i upiększać można w nieskończoność. Po prostu w pewnym momencie trzeba powiedzieć stop, zmienić numer wersji na wyższy i jechać dalej ;)

W pełni zgoda, że część błędów (nieblokujących) trzeba po prostu zaakceptować i poprawić w następnym wydaniu. Czego mi jednak brakuje to lista zgłoszonych błędów podczas testów wraz z informacją, czy jest poprawiony, do poprawy w tej wersji, będzie poprawiany w następnym release. Ktoś mógłby w wątku dotyczącym testów w pierwszym poście takie informacje aktualizować. Mnie na przykład interesuje, czy w wersji PROD został poprawiony problem z autozoomem, który dla mnie jest niezwykle irytujący, a który zgłaszało wielu testerów więc domniemuję, że im też to przeszkadzało.
buzuma

Telefon: Samsung Galaxy S3

Postprzez lps » środa, 5 lis 2014, 14:07

KasiaD napisał(a):
(...)

Nad CB cały czas pracujemy (...), w aplikacji mobilnej również szykują się zmiany.

Jakiego kierunku zmian możemy oczekiwać:

1. zwiększenie ( konfigurowalność ) dystansu ostrzegania,
2. wybór pomiędzy sposobami ostrzegania "wzdłuż trasy" vs. "w promieniu",
3. dodanie strzałki pokazującej kierunek i dystans do najbliższego zgłoszenia,
4. dodanie w zgłoszeniach wyboru strony drogi,
5. upodobnienie wyglądu ostrzeżenia do tego z Ryśka (informacje o czasie i potwierdzeniach),
6. dodanie/ujęcie typów zgłoszeń,
7. pogłębienie szczegółowości zgłoszeń o kolejny poziom ( np. Niebezpieczne Miejsce w niższym poziomie: Dziura w jezdni, Zatrzymany Pojazd, Obiekt Na Drodze itp. ),
8. zrobienia porządku z potwierdzaniem MCK,
9. jakieś - nie daj boże - niespodzianki ?
lps

Telefon: Moto XT1068; Lumia520; SG Tab2

Postprzez Ibanezq » środa, 5 lis 2014, 15:19

Czy wiadomo kiedy wersja 9 będzie dostępna dla wszystkich?
Ibanezq

Postprzez mentos11 » środa, 5 lis 2014, 16:22

Zlitujcie się ile można pisać już jest niedługo wszyscy dostaną, czy tydzień Cię zadowala?
mentos11
Użytkownik NaviExpert Użytkownik NaviExpert

Telefon: moto g

Postprzez Michal1983 » środa, 5 lis 2014, 18:43

mentos11 napisał(a):Zlitujcie się ile można pisać już jest niedługo wszyscy dostaną, czy tydzień Cię zadowala?

Zlitujcie się chyba można było nie odstawiać takiego cyrku tylko udostępnić wszystkim równocześnie.
Naviexpert - Navigation comes back to business | Piłeś alkohol? Nie prowadź! Zadzwoń po trzeźwego kierowcę!
Nie jeżdżę wolno to wszyscy wokół mnie gdzieś się śpieszą. | Chce testować/używać NE 11.1.137 na mojej Nokii.
PS 22:17, PS2 0:38 z Nokią 5230
Michal1983

Telefon: Nokia 5230

Postprzez Edek » środa, 5 lis 2014, 18:48

Michał, Łukasz i Kasia pisali i to nie raz dlaczego udostępniają stopniowo i dlaczego najpierw GP, a potem getne. Czy Ty na prawdę masz aż takie problemy z czytaniem ze zrozumieniem? Daj już spokój, niedługo i do Ciebie dojdzie.
Edek
Użytkownik NaviExpert Użytkownik NaviExpert

Telefon: Nexus 5 + SE Arc S

Postprzez Klusek » środa, 5 lis 2014, 18:52

Wielu producentów stosuje taktykę wysyłania aktualizacji swoich aplikacji partiami, NE nie jest więc jakimś wyjątkiem i niespotykanym zjawiskiem.
Klusek

Telefon: Xperia Z1

Postprzez Michal1983 » środa, 5 lis 2014, 18:54

Pofatygowałem się i sprawdziłem w drugim telefonie i też tam jest jeszcze wersja 8.7.1.
Cały czas chodzi o te bicie piany Mamy wersję 9.0. Pobierzcie sobie (z google play). jak jej nie ma to po co mówić że jest? Po co robić z gęby cholewę? Chyba każdy widzi co jest a czego nie ma. Z poprzednimi aktualizacjami nie było takich problemów.
Naviexpert - Navigation comes back to business | Piłeś alkohol? Nie prowadź! Zadzwoń po trzeźwego kierowcę!
Nie jeżdżę wolno to wszyscy wokół mnie gdzieś się śpieszą. | Chce testować/używać NE 11.1.137 na mojej Nokii.
PS 22:17, PS2 0:38 z Nokią 5230
Michal1983

Telefon: Nokia 5230

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Wersje NaviExpert