Forum Użytkowników nawigacji NaviExpert

Dyskusje na temat nawigacji NaviExpert w telefonach komórkowych i nie tylko. Zapraszamy do aktywnego udziału. Wyraź Swoją opinię lub podziel się własnymi doświadczeniami Użytkownika mobilnej nawigacji NaviExpert.

Przejdź do zawartości

FAQ |Zarejestruj | Zaloguj

jaki tablet z nawigacją?

jaki tablet z nawigacją?

Postprzez ola » poniedziałek, 10 lis 2014, 11:56

Cześć, planuję wymienić mojego samsunga na coś lepszego i nowszego. Myślałam o jakimś tablecie, najlepiej do 1500 zł. Chciałabym, żeby miał nawigację i możliwość podłączenia do stacji dokującej. Może bylibyście w stanie polecić mi coś konkretnego, czego powinnam szukać?
ola
Użytkownik forum Użytkownik forum

Telefon: samsung

Re: jaki tablet z nawigacją?

Postprzez litek » poniedziałek, 10 lis 2014, 13:38

Masz spore fundusze to może warto byłoby zainwestować w nowego Samsunga? Bardzo dobra marka, można śmiało powiedzieć,że mają w ofercie najlepsze obecnie tablety na rynku. Samsung Galaxy S jest świetny pod każdym względem. Bardzo wygodna przekątna ekranu 8,4 cala, świetny procesor, pamięć a także kolory wyświetlacza.
Tutaj masz parametry:
http://comperio.co/pl/tablety/samsung-g ... s-8-4.html
Jakby Cię interesował jeszcze inny model to możesz sobie coś dodać do porównania.
litek

Postprzez emerce » poniedziałek, 10 lis 2014, 16:37

Do nawigacji polecam tablet 7 cali, większe urządzenia zajmują przy szybie dużo miejsca i ograniczają widoczność ( samochody osobowe ).
Ja używam do nawigacji galaxy tab 3, ale tylko do nawigacji - multimedia też fajnie na nim pracują. Dałem za niego ok 500zł i jestem zadowolony, szkoda więcej kasy pakować w urządzenie nawigacyjne, no chyba że ktoś ma ich za dużo :D
Obrazek
emerce
Użytkownik NaviExpert Użytkownik NaviExpert

Telefon: Galxy S4 ; NOKIA C5

Postprzez Johnny » piątek, 5 gru 2014, 19:55

Nexus 7 3G (2012) świetnie mi się sprawuje w tym zakresie, wersja LTE (2013) też będzie dobra. Uprzedzę jednak iż najnowszy Android 5.0 będzie lepiej działał na tablecie z 2013 roku. Najnowszego Nexusa 9 raczej tu polecać nie będę ze względu na większe gabaryty. Niestety, do tabletów i tak trzeba sobie dokupić porządny uchwyt i ramię do niego. Mogę polecić produkty dwóch firm tj. Brodit oraz RamMount, zarówno jedna jak i druga ma świetne produkty jednak różnią się znacznie zastosowanymi rozwiązaniami ;)

--edit--
Aby uzyskać fakturę za zakup licencji poprzez sklep Google Play należy kontaktować się z Google.

No właśnie, tak jest napisane na Waszej stronie. Poszperałem trochę w internecie i wiem, że otrzymanie faktury z Google jest nie lada wyzwaniem. Dla mnie więc to główny powód za tym aby nie migrować NE. Mam nadzieję, że nigdy nie wycofacie tradycyjnej formy zakupu NE.
Johnny
Użytkownik NaviExpert Użytkownik NaviExpert

Telefon: Asus Nexus 7 3G (2012)

Powrót do Strefa początkujących