Forum Użytkowników nawigacji NaviExpert

Dyskusje na temat nawigacji NaviExpert w telefonach komórkowych i nie tylko. Zapraszamy do aktywnego udziału. Wyraź Swoją opinię lub podziel się własnymi doświadczeniami Użytkownika mobilnej nawigacji NaviExpert.

Przejdź do zawartości

FAQ |Zarejestruj | Zaloguj

Naklejki Parkuję z NaviExpert

Re: Naklejki Parkuję z NaviExpert

Postprzez Michal1983 » sobota, 22 lis 2014, 05:33

Qbek napisał(a):Napisz do SkyCash.

Nie jest to takie jasne czy SC podał właściwe dane a NE je źle zinterpretował czy to SC ma błędne dane, które powielono w NE.
Ciekaw jestem też czy od 18:00 do 8:00 kiedy nie obowiązuje płatność w strefie też pobierają opłatę, bo znaczek jest cały czas wyświetlany czy to świątek, piątek czy niedziela? Z przedziałami czasowymi już nie pierwszy raz i nie tylko w tej funkcji NE ma problem.
Naviexpert - Navigation comes back to business | Piłeś alkohol? Nie prowadź! Zadzwoń po trzeźwego kierowcę!
Nie jeżdżę wolno to wszyscy wokół mnie gdzieś się śpieszą. | Chce testować/używać NE 11.1.137 na mojej Nokii.
PS 22:17, PS2 0:38 z Nokią 5230
Michal1983
Użytkownik forum Użytkownik forum
Użytkownik NaviExpert Użytkownik NaviExpert

Telefon: Nokia 5230

Postprzez MariuszHD » sobota, 22 lis 2014, 18:39

Weź przestań już narzekać. Zacznę usuwać wszystkie Twoje takie posty ;)
MariuszHD
Użytkownik NaviExpert Użytkownik NaviExpert
Użytkownik forum Użytkownik forum

Telefon: HTC One A9s

Postprzez lchmiel » niedziela, 23 lis 2014, 00:09

Mam jeszcze historyczną naklejkę z SMSparking, ale zrezygnuję z niej na rzecz mobiParking z NE. Jeśli się będzie dobrze kleić.
LChmiel
lchmiel

Telefon: Galaxy S8 SM-G950F Orange

Postprzez Michal1983 » niedziela, 23 lis 2014, 05:15

MariuszHD napisał(a):Weź przestań już narzekać. Zacznę usuwać wszystkie Twoje takie posty ;)

Gdyby wszystko działało prawidłowo nic bym nie powiedział. Wszyscy na coś narzekają nie tylko ja.
Leniwych ludzi narzekanie zawsze denerwuje. Pracowitych zaś powinno motywować do działania.
Naviexpert - Navigation comes back to business | Piłeś alkohol? Nie prowadź! Zadzwoń po trzeźwego kierowcę!
Nie jeżdżę wolno to wszyscy wokół mnie gdzieś się śpieszą. | Chce testować/używać NE 11.1.137 na mojej Nokii.
Michal1983

Postprzez Roddy » poniedziałek, 24 lis 2014, 09:29

Mam pytanie. Jakie wymiary ma ta naklejka?
Roddy

Telefon: MS Lumia 650, myPhone Iron

Postprzez Lukasz NE » poniedziałek, 24 lis 2014, 11:47

8,5x8,5 cm
Lukasz NE
Site Admin
Pracownik NaviExpert Pracownik NaviExpert

Telefon: Nexus 5

Postprzez tdk » poniedziałek, 24 lis 2014, 11:53

Michal1983 napisał(a):(...)Ciekaw jestem też czy od 18:00 do 8:00 kiedy nie obowiązuje płatność w strefie też pobierają opłatę, bo znaczek jest cały czas wyświetlany czy to świątek, piątek czy niedziela? Z przedziałami czasowymi już nie pierwszy raz i nie tylko w tej funkcji NE ma problem.

Odpowiedziałem Ci już w odpowiednim wątku jak działa SkyCash. Napisałem też, że - przynajmniej dla części z nas - obecne działanie NE w kwestii wyświetlania ikonki jest prawidłowe. Ikona nie oznacza, że masz zapłacić tylko że jesteś w strefie płatnego parkowania (nieważne w jakim przedziale czasowym):
tdk napisał(a):(...)zdarza się (tak, wiem że raczej rzadziej niż częściej), że parkowanie rozpoczynamy poza okresem płatnym, a kończymy już w czasie gdy opłatę należy uiścić. Przykładem może być zarówno pozostawienie samochodu na noc, ale i zaparkowanie 5 czy 10 minut przed 8:00.
Co najważniejsze, aplikacja SkyCash, do której NE przenosi w celu dokonania opłaty, uwzględnia ten fakt. Jeśli rozpoczniemy parkowanie poza płatnymi godzinami, to naliczanie opłat rozpocznie się dopiero wtedy kiedy powinno. Osobiście uważam, że obecne rozwiązanie jest lepsze niż zmiana polegająca na tym, że w czasie bezpłatnego parkowania ikona zupełnie zniknie (oczywiście w przyszłości można pomyśleć o rozróżnianiu czasów i wprowadzeniu np. innej ikony gdy parkowanie jest bezpłatne).

Faktycznie trzeba chyba pomyśleć o funkcji blokowania wyświetlania postów niektórych użytkowników. Tego się nie da już czytać. Co innego zgłaszać problem i o tym rzeczowo dyskutować, a co innego wciskać swoje 3 grosze w każdym możliwym wątku bez zwracania uwagi na to co uważają inni. Wszyscy zapoznali się już z Twoim stanowiskiem - wystarczy. Używam SkyCash od lat i uważam inaczej. Kwestia tej nieszczęsnej ikonki strefy płatnego parkowania zaczyna się upodabniać do sprawy z demo nawigacji, za którym co poniektórzy - mimo jasnego stanowiska NE - wypisywali dziesiątki postów zatruwając forum.
tdk

Telefon: Sony Xperia Z5

Postprzez Edek » poniedziałek, 24 lis 2014, 13:20

Klikasz w nick -> pomarańczowe "Dodaj do wrogów" -> "Tak"

I spokój :)
Edek
Użytkownik NaviExpert Użytkownik NaviExpert

Telefon: Nexus 5 + SE Arc S

Postprzez Qbek » poniedziałek, 24 lis 2014, 21:45

A ja się tyle zastanawiałem, do czego to... Zaraz to sprawdzę :D

Edit:
Działa!!! Dzięki Edek :twisted:
Qbek

Telefon: LG Leon oraz Xperia Z3 dual

Postprzez Michal1983 » wtorek, 25 lis 2014, 05:27

tdk napisał(a):Kwestia tej nieszczęsnej ikonki strefy płatnego parkowania zaczyna się upodabniać do sprawy z demo nawigacji, za którym co poniektórzy - mimo jasnego stanowiska NE - wypisywali dziesiątki postów zatruwając forum.

Bo ta funkcja jest byla dla mnie przynajmniej o wiele przydatniejsza niż ikonka, której nie ma gdy jest potrzebna.
Michal1983

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Aktualności