Forum Użytkowników nawigacji NaviExpert

Dyskusje na temat nawigacji NaviExpert w telefonach komórkowych i nie tylko. Zapraszamy do aktywnego udziału. Wyraź Swoją opinię lub podziel się własnymi doświadczeniami Użytkownika mobilnej nawigacji NaviExpert.

Przejdź do zawartości

FAQ |Zarejestruj | Zaloguj

Rysiek 2.0 z wideorejestratorem

Re: Rysiek 2.0 z wideorejestratorem

Postprzez pwrs » sobota, 6 gru 2014, 01:57

To dobrze że rysiek się rozwija, kiedyś w komentarzu do niego napisałem że reklama głosowa którą pojawiła się jakiś czas temu robi fatalne wrażenie, to jest spam który działa ludziom na nerwy, o wiele lepszym sposobem na zarobek na tej aplikacji była by wersja płatna na androida... twórcy coś myśleli na ten temat ?
pwrs
Użytkownik forum Użytkownik forum
Użytkownik NaviExpert Użytkownik NaviExpert

Telefon: Myphone S- line

Postprzez Michal1983 » sobota, 6 gru 2014, 12:03

Wczoraj mi się jakaś reklama głosowa włączyła :S
Już tacy są np. aero2 wprowadziło kody captcha aby teraz dumnie zaoferować płatny pakiet dzięki któremu dalej ma się połączenie 512kb/s ale bez kodów. Nie widzę sensu płacić za aplikację, która w zamyśle miała być darmową. Po za tym bez łaski jest jeszcze NE.
Naviexpert - Navigation comes back to business | Piłeś alkohol? Nie prowadź! Zadzwoń po trzeźwego kierowcę!
Nie jeżdżę wolno to wszyscy wokół mnie gdzieś się śpieszą. | Chce testować/używać NE 11.1.137 na mojej Nokii.
PS 22:17, PS2 0:38 z Nokią 5230
Michal1983

Telefon: Nokia 5230

Postprzez pwrs » sobota, 6 gru 2014, 12:21

Michal1983 napisał(a):Wczoraj mi się jakaś reklama głosowa włączyła :S
Już tacy są np. aero2 wprowadziło kody captcha aby teraz dumnie zaoferować płatny pakiet dzięki któremu dalej ma się połączenie 512kb/s ale bez kodów. Nie widzę sensu płacić za aplikację, która w zamyśle miała być darmową. Po za tym bez łaski jest jeszcze NE.

Jeżeli Ci nie przeszkadza taka forma reklamy to ok ale ja po drodze do pracy mijam 2 stację przy których telefon mi gadał to samo od miesiąca... nawet święty by dostał wścieklizny... A że ta apka mi leży no i zdaje sobie sprawę że napisanie jej to też praca to byłbym skłonny zapłacić za wersję bez tej gadające reklamy...
pwrs

Telefon: Myphone S- line

Postprzez MariuszHD » sobota, 6 gru 2014, 20:14

Co wy się tak czepiacie ? :P

Fajna reklama pewnej stacji :D
MariuszHD
Użytkownik NaviExpert Użytkownik NaviExpert
Użytkownik forum Użytkownik forum

Telefon: Microsoft Lumia 550

Postprzez vater » sobota, 6 gru 2014, 21:38

Za długa. :evil:
vater

Telefon: xiaomi

Postprzez Michal1983 » niedziela, 7 gru 2014, 05:56

Reklamodawcy marnują jak zwykle pieniądze. Na pewno nie skorzystam z tej oferty bo tankuję gdzie indziej. Wolę zatankować taniej niż zbierać jakieś gwiazdki i punkty P. Dobre stacje się nie reklamują.
Naviexpert - Navigation comes back to business | Piłeś alkohol? Nie prowadź! Zadzwoń po trzeźwego kierowcę!
Nie jeżdżę wolno to wszyscy wokół mnie gdzieś się śpieszą. | Chce testować/używać NE 11.1.137 na mojej Nokii.
Michal1983

Postprzez Piotrek » niedziela, 7 gru 2014, 11:05

Jechałem wczoraj z Ryśkiem (pierwszy raz, od ~roku jeżdżę z NE). Kilka uwag:

1. z nagrywania nie będę korzystał, bo używam futerału z klapką, która po włożeniu telefonu do uchwytu zasłania kamerę; poza tym telefon jest skierowany do mnie, a nie na wprost, więc i tak film by pokazywał tylko kawałek przodu

2. brakowało mi opcji nagrywania samego tracka gpx (jest nagrywany tylko z filmem) oraz tego, żeby track zawsze się nagrywał (automatycznie, po włączeniu Ryśka)

3. wygląd ekranu średnio mi się spodobał, w szczególności to, że cała dolna część ekranu (od "trójkącika" samochodu w dół) jest zasłonięta - nie widać tam mapy, trochę dziwnie to wygląda jak nie wiem co było tuż za mną

4. zakładam, że używanie Ryśka nie wlicza się do "Przedłuż sobie" NE

5. informacje o przekroczeniu prędkości - fajnie, że jest to takie stukanie (w NE tego chyba nie ma, a może byłoby przydatne?), ale szkoda, że nie jest konfigurowalne (np. stukaj przy przekroczeniu o 10km lub więcej, ostrzegaj głosowo przy przekroczeniu o 30 km lub więcej). Stukanie jak tylko przekroczę limit, nawet o 1km jest dla mnie mało przydatne ;)

6. Rysiek nie ma chyba opcji ściemniania ekranu jak NE ?

7. jak usłyszałem reklamę to wyłączyłem...
Piotrek

Telefon: Samsung Galaxy S3

Postprzez Michal1983 » niedziela, 7 gru 2014, 21:50

Gdyby w Ryśku można byłoby zalogować się na konto google można byłoby połączyć Ryśka z NE.
Michal1983

Postprzez mentos11 » niedziela, 7 gru 2014, 23:15

Przyznaje te reklamy są odstraszajace raz to jeszcze mogę znieść ale co stacja to w kółko to samo może człowieka zamęczyć.
mentos11

Telefon: moto g

Postprzez Roddy » poniedziałek, 8 gru 2014, 16:31

Mam dwa pytania.
Mam konto w NE zmigrowane do GP. Na drugim telefonie z tym samym kontem chciałbym zainstalować sobie Ryśka z rejestratorem i mieć go cały czas w samochodzie. Telefon jest taki, że tylko skończony kleptoman by się połasił ;)
Czy jest / będzie możliwość, żeby godziny przejechane z Ryśkiem wliczały się do "przedłużenia sobie" NE na tym samym koncie?
Czy jest / będzie możliwość, żeby Rysiek uruchamiał się, gdy podam zasilanie na wejście ładowarki i wyłączał, gdy zasilanie zaniknie?
Wiem, że mogę to bez problemu sobie sam sprawdzić, ale nie chcę bez sensu wydać kasy na nowy uchwyt do telefonu.
Pozdrawiam.
Roddy

Telefon: MS Lumia 650, myPhone Iron

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Rysiek Android