Forum Użytkowników nawigacji NaviExpert

Dyskusje na temat nawigacji NaviExpert w telefonach komórkowych i nie tylko. Zapraszamy do aktywnego udziału. Wyraź Swoją opinię lub podziel się własnymi doświadczeniami Użytkownika mobilnej nawigacji NaviExpert.

Przejdź do zawartości

FAQ |Zarejestruj | Zaloguj

Rysiek 2.0 z wideorejestratorem

Re: Rysiek 2.0 z wideorejestratorem

Postprzez adbadbad » piątek, 26 sie 2016, 16:19

a moj telefon jest tylko rozladowywany... pytanie jesli kupie http://allegro.pl/oryginalna-szybka-lad ... 43926.html taka ladowarke to czy jest szansa ze telefon bedzie ladowany, bo ta ladowarka ktora teraz mam to jest rozladowywany, moze wlasnie dlatego ze zagrzewa sie i przestaje ladowac :(
adbadbad
Użytkownik forum Użytkownik forum

Postprzez Sosnaone » piątek, 26 sie 2016, 20:07

Ja miałem podobnie z ładowaniem, ładowarki nie wyrabiały. Generalnie uważaj z nagrywaniem obrazu, nawigacją itd na telefonie. Przy obecnej pogodzie telefon dość mocno może się nagrzać i uszkodzić. Zainwestuj w rejestrator firmy Mio. Nagrywa full HD w pętli, po podjęciu do programu pokazuje na wykresie ruch sił przy zdarzeniu. To będzie najbardziej optymalne rozwiązanie.

Wysłane z mojego SM-T715 przy użyciu Tapatalka
---
pozdrawiam,
Sławek
Sosnaone
Użytkownik NaviExpert Użytkownik NaviExpert

Telefon: Nexus 5

Postprzez kenczorf » piątek, 26 sie 2016, 20:33

osobny rejestrator wygodniejszy ale sensownie nagrywajacy to z 600zl
kenczorf

Telefon: LG H815

Postprzez Michal1983 » sobota, 27 sie 2016, 05:07

Moze droższe telefon mają stabilizację obrazu, ale w tych tańszych wyposażonych w proste układy obraz drży nawet jak zamknie się drzwi czy uruchamia silnik. Pod tym względem nagrany przejazd kamerą za 40 zł w niskiej rozdzielczości prezentuje się lepiej niż telefonem.
Naviexpert - Navigation comes back to business | Piłeś alkohol? Nie prowadź! Zadzwoń po trzeźwego kierowcę!
Nie jeżdżę wolno to wszyscy wokół mnie gdzieś się śpieszą. | Chce testować/używać NE 11.1.137 na mojej Nokii.
PS 22:17, PS2 0:38 z Nokią 5230
Michal1983

Telefon: Nokia 5230

Postprzez Borg » niedziela, 28 sie 2016, 17:30

Do tego wszystko zależy od uchwytu i stabilności montażu - ja mam zbyt ciężki telefon do uchwytu na kokpicie.
Przy mojej ilości km rocznie kupowanie osobnego urządzenia za 600 zł mija się z celem lepiej dołożyć do telefonu - poniżej nawałnica jak jechałem nad morze utrwalona za pomocą S7 plus aplikacja AutoGuard. YT proponował usunąć drgania i rozjaśnić ale specjalnie starałem się nie ingerować w materiał ( kompresja i tak zabiła szczegóły). Rejestracje można odczytać plus sytuację więc więcej mi nie potrzeba :) .
https://youtu.be/msJnILotocQ
Od 2006 z NE na:
SE T68i/SE K750/SE P990/SE P1i/HTC HD/HTC Desire/HTC Sensation/Sony Xperia Z1/LG G3/Asus ZF2/Samsung Galaxy S7/HTC U11
Borg

Telefon: S7

Postprzez kenczorf » niedziela, 28 sie 2016, 19:01

Nie trzeba drogiego telefonu. Zamiast kupować nowy ale słaby, lepiej kupić używany ale dobry. Poniżej film nagrany S3 czyli mega stary telefon które jest obecnie wart 200zł. Jak damy pauzę widać tablice rejestracyjne
https://youtu.be/AVDXryFpF_g
kenczorf

Postprzez Borg » poniedziałek, 29 sie 2016, 17:43

Generalnie telefon nie musi być drogi musi mieć dobry aparat , do tego stabilny uchwyt i dobra ładowarka :).

Ja poproszę opcje nagrywania w NE to nie będę musiał trzymać kolejnej aplikacji w tle .

Ps.Tak na marginesie ja wrzuciłem surowy materiał (tylko YT kompresja ) a u Ciebie już widzę poprawa kontrastu i do tego pływająca stabilizacja made in YT ;).

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
Od 2006 z NE na:
SE T68i/SE K750/SE P990/SE P1i/HTC HD/HTC Desire/HTC Sensation/Sony Xperia Z1/LG G3/Asus ZF2/Samsung Galaxy S7/HTC U11
Borg

Telefon: S7

Postprzez kenczorf » poniedziałek, 29 sie 2016, 19:31

S3 a S7 to przepaść jakby nie patrzeć ;)
O wideorejestratorze w NE, też już dawno pisałem. Bardzo by się przydał
kenczorf

Postprzez algi » wtorek, 30 sie 2016, 09:37

No własnie powinien być wideorejestrator w NE. Wiecej ludzi by włączało NE dla video i dodatkowe dane trafiku by były nawet na krótkich i znanych dla kierowcy trasach.

Dziwne że w darmowym Ryśku jest a w komercyjnym NE nie.

Kluczowa jest tu automatyzacja aby to nie było upierdliwe.

Ja w Autoguard mam podpięte automatyczne rejestrowanie trasy gdy właczę słuchaweczkę bluetooth i wyłaczenie nagrywania gdy słuchaweczkę wyłacze. W ogóle mnie to nie absorbuje ... robi się "samo w tle"...

NE v3.x - NOKIA 6300 + LD-3W
NE v4.x /5.x - LG GT 505
NE v6.x - SAMSUNG GALAXY S
NE v7.x - SAMSUNG GALAXY S / S PLUS
NE v8.x - SAMSUNG GALAXY S PLUS / NOTE 2
NE v9.x - SAMSUNG GALAXY NOTE 2 / NOTE 4

NE v10.x - SAMSUNG GALAXY NOTE 4
algi

Telefon: Galaxy Note 4 SM-910C

Poprzednia strona