Forum Użytkowników nawigacji NaviExpert

Dyskusje na temat nawigacji NaviExpert w telefonach komórkowych i nie tylko. Zapraszamy do aktywnego udziału. Wyraź Swoją opinię lub podziel się własnymi doświadczeniami Użytkownika mobilnej nawigacji NaviExpert.

Przejdź do zawartości

FAQ |Zarejestruj | Zaloguj

[Android Google Play] Wersja 9.1 NaviExpert Google Play

Re: [Android Google Play] Wersja 9.1 NaviExpert Google Play

Postprzez Michal1983 » środa, 11 lut 2015, 05:32

Funkcja dzięki, której można wprowadzić kod usługi nadal nie przyjmuje kodów z programu Shell ClubSmart.
Naviexpert - Navigation comes back to business | Piłeś alkohol? Nie prowadź! Zadzwoń po trzeźwego kierowcę!
Nie jeżdżę wolno to wszyscy wokół mnie gdzieś się śpieszą. | Chce testować/używać NE 11.1.137 na mojej Nokii.
PS 22:17, PS2 0:38 z Nokią 5230
Michal1983
Użytkownik forum Użytkownik forum
Użytkownik NaviExpert Użytkownik NaviExpert

Telefon: Nokia 5230

Postprzez pwlsrs » środa, 11 lut 2015, 15:36

mentos11 napisał(a):Ja u siebie na moto g nie mam żadnych problemów z obracaniem mapy ani podczas nawigacji ani podczas jazdy w trybie mapy.
O ile pamiętam to coś było robione przy GPS w tej wersji może czułość została zwiększona i teraz minimalne przesunięcia pozycji powodują obracanie pozycji?

problemem jest zbyt duża waga wskazań pochodzących z kompasu czy żyroskopu. Wydaje mi się że ich wskazania mogą być mniej wiarygodne kiedy słuchawka ustawiona jest w pionie, czyli tak jak zwykle umieszcza się ją w uchwycie...Cóż temat do przemyśleń, bo nie jest to problem jednostkowy, a uwidocznia się zwłaszcza gdy jest włączony sam podgląd mapy bez wyznaczonej trasy.
pwlsrs

Telefon: LG G2

Postprzez Michal1983 » czwartek, 12 lut 2015, 05:39

Wykorzystanie kompasu podczas nawigacji to był zły pomysł. Jego wskazania nic nie wnoszą do samej prezentacji pozycji na mapie, a tylko zaburzają działanie programu. Szkoda, że nie ma możliwości wyłączenia kompasu tylko jest on włączony razem z GPS.
Naviexpert - Navigation comes back to business | Piłeś alkohol? Nie prowadź! Zadzwoń po trzeźwego kierowcę!
Nie jeżdżę wolno to wszyscy wokół mnie gdzieś się śpieszą. | Chce testować/używać NE 11.1.137 na mojej Nokii.
PS 22:17, PS2 0:38 z Nokią 5230
Michal1983

Telefon: Nokia 5230

Postprzez lchmiel » czwartek, 12 lut 2015, 23:00

Jednak na Xperii Z3 też mapa potrafi się zakręcić! Dziś zdarzyło się to po raz pierwszy. Było to już po aktualizacji do wersji 9.2.3. Sytuacja: mocne hamowanie przed światłami na prostej. Telefon w pozycji pionowej.
LChmiel
lchmiel

Telefon: Galaxy S8 SM-G950F Orange

Postprzez Borg » niedziela, 15 lut 2015, 13:02

Ja Z1 i G3 używam w pozycji poziomej moze dzięki temu unikałem problemów jakie macie.

Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka
Od 2006 z NE na:
SE T68i/SE K750/SE P990/SE P1i/HTC HD/HTC Desire/HTC Sensation/Sony Xperia Z1/LG G3/Asus ZF2/Samsung Galaxy S7/HTC U11
Borg

Telefon: S7

Postprzez KasiaD » czwartek, 19 lut 2015, 11:33

Michal1983 napisał(a):Wykorzystanie kompasu podczas nawigacji to był zły pomysł. Jego wskazania nic nie wnoszą do samej prezentacji pozycji na mapie, a tylko zaburzają działanie programu. Szkoda, że nie ma możliwości wyłączenia kompasu tylko jest on włączony razem z GPS.

Podczas nawigacji nie korzystamy z kompasu. Zmianę kierunku powodują skoki na pozycji z GPS.
KasiaD
Pracownik NaviExpert Pracownik NaviExpert
Użytkownik forum Użytkownik forum

Telefon: Samsung S2

Postprzez dawidb3 » piątek, 20 lut 2015, 07:55

Jak dla mnie to hańba że przy migracji z getne trzeba jeszcze płacić 3 zł! Nie udzielam się na forum ale to już przesada. A to że 10 miesięcy gratis to ściema. Sam uzbierałem (za kupna abonamentów, coś koło 4 lat) 90 punktów partnerskich - rabat 90 zł za które w trakcie promocji kupiłbym 1 rok nawigacji! Będę opisywał to na każdym forum związanym z androidem niech ludzie będą świadomi waszego działania!
dawidb3

Postprzez Qbek » piątek, 20 lut 2015, 08:27

3 zł... 3 drożdżowki, 1 piwo w sklepie lub małe w knajpie... Są powody do wojny, faktycznie. Ech...

from TT
Qbek

Telefon: LG Leon oraz Xperia Z3 dual

Postprzez dawidb3 » piątek, 20 lut 2015, 08:46

To oni powinni dawać a nie przy swojej korzyści jeszcze brać. Ale ty najwyraźniej lubisz jak cię d.... na każdym kroku. Nie chodzi o 3zl, chodzi o zasady.
dawidb3

Postprzez Qbek » piątek, 20 lut 2015, 23:35

Właśnie dowiedziałem się czegoś nowego o sobie... Dziękuję!

from TT
Qbek

Telefon: LG Leon oraz Xperia Z3 dual

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Wersje NaviExpert