Forum Użytkowników nawigacji NaviExpert

Dyskusje na temat nawigacji NaviExpert w telefonach komórkowych i nie tylko. Zapraszamy do aktywnego udziału. Wyraź Swoją opinię lub podziel się własnymi doświadczeniami Użytkownika mobilnej nawigacji NaviExpert.

Przejdź do zawartości

FAQ |Zarejestruj | Zaloguj

[Android Google Play] Wersja 9.1 NaviExpert Google Play

Re: [Android Google Play] Wersja 9.1 NaviExpert Google Play

Postprzez lchmiel » sobota, 28 lut 2015, 23:24

Mam trasę wyznaczoną powiedzmy z Zakopanego do Warszawy. W Poroninie naciskam "Wyszukaj wzdłuż trasy | Paliwo BP". I dostaję listę zaczynającą się w okolicach Warszawy (a najbliższa stacja BP jest akurat w Nowym Targu).

Ktoś już o tym pisał, dawno temu. To jest przypomnienie.
LChmiel
lchmiel
Użytkownik forum Użytkownik forum
Użytkownik NaviExpert Użytkownik NaviExpert

Telefon: Galaxy S8 SM-G950F Orange

Postprzez Borg » niedziela, 1 mar 2015, 20:12

Może niezbyt mądre pytanie ale od migracji albo przejścia na 9.1 ( nie wiem dokładnie od której czynności) nie mogę potwierdzać innych zgłoszeń - mam komunikat np. fotoradar ale nie pojawia mi się opcje potwierdzające albo odrzucające. Czy to jest spowodowane wyzerowaniem wiarygodności po migracji czy jakimś błędem 9.1 a może to przez zmianę telefonu ( zmieniłem na LG G3 ) ?
Od 2006 z NE na:
SE T68i/SE K750/SE P990/SE P1i/HTC HD/HTC Desire/HTC Sensation/Sony Xperia Z1/LG G3/Asus ZF2/Samsung Galaxy S7/HTC U11
Borg

Telefon: S7

Postprzez Qbek » niedziela, 1 mar 2015, 20:27

A masz w opcjach ustawione pokazywanie się okienka zgłoszeń? A i jeszcze jedno. Pokazują się te komunikaty, które w menu są ustawione jako powiadomienia głosowe.

from TT
Qbek

Telefon: LG Leon oraz Xperia Z3 dual

Postprzez Borg » niedziela, 1 mar 2015, 21:35

Qbek napisał(a):A masz w opcjach ustawione pokazywanie się okienka zgłoszeń? A i jeszcze jedno. Pokazują się te komunikaty, które w menu są ustawione jako powiadomienia głosowe.

from TT

Dzięki - znalazłem - ale nie pamiętam żebym to wyłączał więc domyślnie musiała być off :) .

ps. Dzisiaj pierwszy raz "zatańczyła" mi mapa stojąc na światłach pod wiaduktem - kilka razy się obracała aż się prawidłowo ułożyła - czyli na LG G3 też występuje.
Od 2006 z NE na:
SE T68i/SE K750/SE P990/SE P1i/HTC HD/HTC Desire/HTC Sensation/Sony Xperia Z1/LG G3/Asus ZF2/Samsung Galaxy S7/HTC U11
Borg

Telefon: S7

Poprzednia strona

Powrót do Wersje NaviExpert