Forum Użytkowników nawigacji NaviExpert

Dyskusje na temat nawigacji NaviExpert w telefonach komórkowych i nie tylko. Zapraszamy do aktywnego udziału. Wyraź Swoją opinię lub podziel się własnymi doświadczeniami Użytkownika mobilnej nawigacji NaviExpert.

Przejdź do zawartości

FAQ |Zarejestruj | Zaloguj

[Android] Wersja 9.1 GETNE

Re: [Android] Wersja 9.1 GETNE

Postprzez Yy0VPIaf0vkgp1m » niedziela, 15 lut 2015, 09:13

Z innej beczki: brak wsparcia dla poważnych zdarzeń drogowych w niedzielę (most Łazienkowski jest u Was ciągle otwarty) to poważna wpadka jeżeli chcecie być postrzegani jako profesjonalna nawigacja.
Yy0VPIaf0vkgp1m
Użytkownik forum Użytkownik forum
Użytkownik NaviExpert Użytkownik NaviExpert

Postprzez User V kat » niedziela, 15 lut 2015, 13:51

I wszystko pewnie jest zgodne z opisem z głównej strony
Aktualne mapy

Mapy są aktualizowane online więc, nie musisz dokonywać samodzielnych i kosztownych aktualizacji jak w tradycyjnych nawigacjach
Najszybciej korzystasz z nowo otwartych odcinków dróg
Wiesz o bieżących utrudnieniach drogowych

Ktoś tu z nas robi >balona< i jeszcze karze sobie za to płacić
Po co komu nawigacja, która od doby nie potrafi uwzględnić zmian na głównych szlakach komunikacyjnych
User V kat

Telefon: SGS2

Postprzez Qbek » niedziela, 15 lut 2015, 13:58

Nie macie się czego czepiać? Kto i gdzie napisał, że aktualizacje są też nanoszone w dni wolne od pracy? To się Oiom, że ma działać 24/365...

Ciekawe do kogo mają kierować pretensje jeżdżący bez navi...

from TT
Qbek

Telefon: LG Leon oraz Xperia Z3 dual

Postprzez Yy0VPIaf0vkgp1m » niedziela, 15 lut 2015, 14:15

Jak jedziesz bez navi to Twoje ryzyko :) Nie chodzi mi o brak blokady drogi osiedlowej, ale ważnego odcinka na trasie przelotowej. Dobrze że ekipa NE stanęła na nogi i most już zablokowany :)
Yy0VPIaf0vkgp1m

Postprzez Edek » niedziela, 15 lut 2015, 14:48

Temat poruszany niegdyś przeze mnie w kwestii "Zawsze aktualnych map" (hasła promującego NE), co oczywiście jest totalną bzdurą i jawnym oszustwem, uwydatniającym się szczególnie w takich sytuacjach jak ta ostatnia.

EDIT.
Qbek napisał(a): To się Oiom, że ma działać 24/365..
Rozumiem, że firma ochroniarska, która w sobotnie popołudnie dopuści do kradzieży na ochranianym obiekcie, także będzie mogła tak się tłumaczyć? ;)
Należy pamiętać, że NE kreuje się jako nawigacja natychmiast (lub przynajmniej najszybciej z konkurencji) reagująca na zmiany w ruchu. Ich "Community CB", "nasłuch CB-radia" lub "Zawsze aktualne mapy" dają prawo oczekiwać że w sobotę po południu znajdzie się choć 1 pracownik, który naniesie tak głośną blokadę na mapę. Skoro nie są w stanie w weekend reagować na takie rzeczy, to tracą ostatni (i jedyny moim zdaniem) punkt przewagi nad konkurencją. KSM ma dokładniejsze mapy, bardziej rozbudowaną aplikację, o niebo lepszą bazę POI, ale dotychczas nie byli w stanie dorównać kroku NE w sprawie nagłych zmian w ruchu. Niestety "nie byli" - czas przeszły - bo, jak widać, nawet TT był tu szybszy. Gdyby nie ta "burza" wywołana przez użytkowników, to zapewne NE byłby jedną z ostatnich nawigacji, która naniosłaby blokadę tego mostu.
Edek
Użytkownik NaviExpert Użytkownik NaviExpert
Użytkownik forum Użytkownik forum

Telefon: Nexus 5 + SE Arc S

Postprzez Lukasz NE » poniedziałek, 16 lut 2015, 11:30

@Edek, w sprawie naszej późnej reakcji związanej z pożarem Mostu łazienkowskiego pisałem już tutaj zglaszamy-remonty-i-bledy-na-mapach-t57-2240.html#p38792
Lukasz NE
Site Admin
Pracownik NaviExpert Pracownik NaviExpert

Telefon: Nexus 5

Postprzez ratajeq » środa, 18 lut 2015, 05:22

Zdawało mi się że w wersji 9.1 jest pogląd zaplanowanych tras...zdawało gdyż u mnie ta opcja nie działa... ( włączone w ustawieniach )
ratajeq

Telefon: SGS2

Postprzez zakopiec5 » niedziela, 1 mar 2015, 09:29

Czy ktoś mi powie czemu w wersji 9.1.25 naviexpert cały czas wyświetla mi błędne ikony. Np stacje paliw to pokazuje samolot. Przejazd kol pokazuje punkt poboru opłat. Remonty pokazuje sieć plus. O co tu chodzi czemu te ikony wariują?
zakopiec5

Telefon: samsung galaxy note 2

Postprzez Piotrek » poniedziałek, 2 mar 2015, 09:01

Spróbuj wyczyścić cache aplikacji, chociaż nie pamiętam czy to pomagało
Piotrek
Użytkownik NaviExpert Użytkownik NaviExpert

Telefon: Samsung Galaxy S3

Postprzez Michal1983 » sobota, 14 mar 2015, 22:55

Podczas dojeżdżania do skrzyżowania ulicy Marsa z Żołnierską około 19:50 od strony Chełmżyńskiej nagle wskaźnik położenia przeskoczył na ulicę Młodnicką i mimo przejechania paru metrów po wyznaczonej wcześniej trasie nic nie zmieniło. Punkt dalej tkwił na Młodnickiej. Po wyjściu do głównego ekranu aplikacji i ponownym wybraniu celu obraz był taki sam. Dopiero ponowne uruchomienie programu po prawiło sytuację i program dobrze pokazał moją pozycję i prawidłowo wyświetlił trasę.
Naviexpert - Navigation comes back to business | Piłeś alkohol? Nie prowadź! Zadzwoń po trzeźwego kierowcę!
Nie jeżdżę wolno to wszyscy wokół mnie gdzieś się śpieszą. | Chce testować/używać NE 11.1.137 na mojej Nokii.
PS 22:17, PS2 0:38 z Nokią 5230
Michal1983

Telefon: Nokia 5230

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Wersje NaviExpert