Forum Użytkowników nawigacji NaviExpert

Dyskusje na temat nawigacji NaviExpert w telefonach komórkowych i nie tylko. Zapraszamy do aktywnego udziału. Wyraź Swoją opinię lub podziel się własnymi doświadczeniami Użytkownika mobilnej nawigacji NaviExpert.

Przejdź do zawartości

FAQ |Zarejestruj | Zaloguj

[Android] Wersja 9.1 GETNE

Re: [Android] Wersja 9.1 GETNE

Postprzez Michal1983 » wtorek, 17 mar 2015, 14:35

Sprawdzałem trasę na korkosferze z 45 minut przed wyjazdem. Ekonomiczna prowadziła przez al. KEN, Puławską do Armii Ludowej, Solec, przez most Śląsko-Dąbrowski, ponieważ na Dolince Służewieckiej i Czerniakowskiej był korek. Po 45 minutach nic lub niewiele się zmieniło a program w telefonie wyznaczył trasę właśnie przez Dolinkę i Czerniakowską wprowadzając prosto w korek. Może jazda Puławską była bardziej czasochłonna, dłuższa lub bardziej paliwożerna, ale dziwi mnie to, że mimo wszystko zostałem wprowadzony prosto w korek, o którym było wiadomo.
Naviexpert - Navigation comes back to business | Piłeś alkohol? Nie prowadź! Zadzwoń po trzeźwego kierowcę!
Nie jeżdżę wolno to wszyscy wokół mnie gdzieś się śpieszą. | Chce testować/używać NE 11.1.137 na mojej Nokii.
PS 22:17, PS2 0:38 z Nokią 5230
Michal1983
Użytkownik forum Użytkownik forum
Użytkownik NaviExpert Użytkownik NaviExpert

Telefon: Nokia 5230

Poprzednia strona

Powrót do Wersje NaviExpert