Forum Użytkowników nawigacji NaviExpert

Dyskusje na temat nawigacji NaviExpert w telefonach komórkowych i nie tylko. Zapraszamy do aktywnego udziału. Wyraź Swoją opinię lub podziel się własnymi doświadczeniami Użytkownika mobilnej nawigacji NaviExpert.

Przejdź do zawartości

FAQ |Zarejestruj | Zaloguj

(Nie)bezpieczne drogi - burza mózgów.

Re: (Nie)bezpieczne drogi - burza mózgów.

Postprzez Edek » piątek, 27 lut 2015, 10:23

Nie pamiętam dokładnie, ale brzmiało to jak typowe zachwalanie niby-użytkownika jaka ta strona jest super, extra, wspaniała i cudowna. Coś jak ten często spotykany na forach spam, w którym ktoś opisuje jak to znalazł cudowny sposób na zarabianie tysięcy złotych tygodniowo za samo klikanie myszką w wolnym czasie.

No i wtedy oczywiście nie wszedłem na Waszą stronę. Nawet mnie nie zaciekawiło, bo od razu zaświeciło mi się czerwone światło z wielkim napisem SPAM!. Z reguły nie wchodzę na tak reklamowane strony, bo z góry wiem że to nie dosyć że stracony czas, to jeszcze często wkur...(zające) i trudne do zamknięcia strony z reklamami, które zaczynają żyć własnym życiem w mojej przeglądarce.

Ale muszę przyznać że wszedłem po Twoim wczorajszym poście. Rzetelna informacja zachęciła mnie do wizyty i powiem szczerze że prawdopodobnie przyłączę się do Waszej inicjatywy i w wolnej chwili ocenię drogi w moim rejonie. Brakuje mi jednak wytycznych co do poziomu ocen, bo jak ocenić drogę wiejską, która jest 1-jezdniowa, ale bardzo dobrej jakości jak na tego typu drogę? Ocenić ją na b. dobry, tak samo jak np. autostradę, czy dać max "dobry" lub "średni"?
Edek
Użytkownik NaviExpert Użytkownik NaviExpert
Użytkownik forum Użytkownik forum

Telefon: Nexus 5 + SE Arc S

Postprzez feodor » sobota, 28 lut 2015, 22:19

Ponieważ większość z dróg jest oceniona przez społeczność skyscrapercity, przyjmujemy ich zasady (zdjęcia pochodzą z ich forum):

Droga bardzo dobra to droga bezpośrednio po remoncie albo droga z dwoma jezdniami o nienagannej nawierzchni np:
Obrazek

Droga dobra - może to być nawet wiejska droga, dopuszczalne niewielkie łaty o ile nie powodują zbytnich wstrząsów.
Obrazek

Lekko pogorszona - niższy komfort jazdy, mogą być płytkie koleiny, lekkie łaty, niewielkie spękania, czy ubytki asfaltu nie mające wielkiego wpływu na komfort jazdy
Obrazek
Obrazek

Mocno pogorszona - droga, która nadaje się do remontu. Duża ilość łat, dziury niezagrażające uszkodzeniu samochodu, gdy jedziemy -trzęsie.
Obrazek
Obrazek

Fatalna - droga do remontu. Gdy wystąpi choćby jeden z czynników - głębokie koleiny, bardzo nierówne łaty w dużej ilości, dziury zagrażające naszemu samochodowi.
Obrazek
feodor
Użytkownik forum Użytkownik forum
Użytkownik NaviExpert Użytkownik NaviExpert

Telefon: SE MT11i

Postprzez Edek » sobota, 28 lut 2015, 22:30

Zdjęcia się nie wczytały, ale opis jest chyba wystarczający. :)
Edek
Użytkownik NaviExpert Użytkownik NaviExpert
Użytkownik forum Użytkownik forum

Telefon: Nexus 5 + SE Arc S

Poprzednia strona

Powrót do Wolna strefa