Forum Użytkowników nawigacji NaviExpert

Dyskusje na temat nawigacji NaviExpert w telefonach komórkowych i nie tylko. Zapraszamy do aktywnego udziału. Wyraź Swoją opinię lub podziel się własnymi doświadczeniami Użytkownika mobilnej nawigacji NaviExpert.

Przejdź do zawartości

FAQ |Zarejestruj | Zaloguj

[Google Play] Wersja 9.2

Re: [Google Play] Wersja 9.2

Postprzez Tom » wtorek, 31 mar 2015, 13:57

Fajnie ze NE ciągle rozwija aplikacje, dostałem nową aktualizację Ryśka ale dalej czekam na nowe NE z Getne z którego głównie korzystam.
Tom
Użytkownik NaviExpert Użytkownik NaviExpert
Użytkownik forum Użytkownik forum

Telefon: Asus ZenFone 4

Postprzez Klusek » wtorek, 31 mar 2015, 16:48

Michal1983 napisał(a):
Lukasz NE napisał(a):Dlatego prosimy Was jeszcze o cierpliwość.

Chyba angielska musi być ta cierpliwość, bo gp znów wyprzedziło getne. Getne.pl jest teraz DWIE wersje do tyłu czyli gdzieś za murzynami.

Z zasady GP ma być szybsze niż getne.pl a momencie kiedy pojawi się wersja na getne.pl będzie ona tożsama z wersją w GP.
Klusek
Użytkownik forum Użytkownik forum

Telefon: Xperia Z1

Postprzez Michal1983 » środa, 1 kwi 2015, 04:23

Jakoś nie zdążyli wydać wersji 9.2 dla getne.pl więc ta przepaść jest już stanowczo za duża.
Naviexpert - Navigation comes back to business | Piłeś alkohol? Nie prowadź! Zadzwoń po trzeźwego kierowcę!
Nie jeżdżę wolno to wszyscy wokół mnie gdzieś się śpieszą. | Chce testować/używać NE 11.1.137 na mojej Nokii.
PS 22:17, PS2 0:38 z Nokią 5230
Michal1983
Użytkownik NaviExpert Użytkownik NaviExpert

Telefon: Nokia 5230

Postprzez Qbek » środa, 1 kwi 2015, 06:26

Jest taka, jaką firma uznaje za stosowną. Priorytetem będzie wydawanie wersji dla GP i musicie to zaakceptować... Tak trudno to zrozumieć?! :-?

from TT
Qbek

Telefon: LG Leon oraz Xperia Z3 dual

Postprzez sduda » środa, 1 kwi 2015, 06:33

Tak, trudno. Gdy kupowałem abonamenty i dostawali pieniądze to nie informowano mnie, że będę olewany i póki mam ważne te abonamenty wymagam poważnego traktowania. Nikt do niczego nie może mnie zmuszać bo mu się widzimisię zmieniło.
sduda

Telefon: Nokia6500slide

Postprzez Qbek » środa, 1 kwi 2015, 06:46

A do czego Cię zmuszają??? Przecież masz możliwość wyboru. Twój wybór jest Twoim "problemem", nie NE.

from TT
Qbek

Telefon: LG Leon oraz Xperia Z3 dual

Postprzez sduda » środa, 1 kwi 2015, 07:16

Oczywiście żartujesz?!
Płaciłem za program który będzie rozwijany i dla mnie w pełni dostępny w ramach abonamentu a tak nie jest. Więc może zwroty abonamentów ?
sduda

Postprzez Piotrek » środa, 1 kwi 2015, 07:30

Przecież nie obiecywali ci nowych wersji programu, prawda? Program ci działa? Więc postaw do reklamacji nie widzę.

Jakbym ja był w podobnej sytuacji, np NE nagle przestało wydawać wersje na androida, albo robiło to bardzo rzadko w porównaniu do wersji na appla, to przed kolejnym przedłużeniem abonamentu poszukałbym alternatyw do NE i tyle.
Piotrek
Użytkownik NaviExpert Użytkownik NaviExpert
Użytkownik forum Użytkownik forum

Telefon: Samsung Galaxy S3

Postprzez sduda » środa, 1 kwi 2015, 07:46

Jak nie jak tak, może nikt nie powiedział "obiecuje" ale abonamenty zakupiłem bo mi odpowiadała polityka firmy i w ramach abonamentów mam za darmo aktualizacje w przeciwieństwie do AM na WM (przynajmniej w czasach kiedy podejmowałem "współpracę" z NE). Gdybym wiedział, że mimo zakupu bezpośrednio u producenta będę olewany na pewno nie wydałbym tych pieniędzy i tyle w tym temacie.
sduda

Postprzez tdk » środa, 1 kwi 2015, 16:56

Moim zdaniem Qbek i Piotrek mają rację.
sduda - zapłaciłeś za abonament, aplikacja Ci działa - formalnie NE w niczym nie zawinił.
A co do Twoich odczuć, że jesteś olewany, to zupełnie Cię rozumiem - też pewnie byłbym niezadowolony gdybym za coś zapłacił, a potem się rozczarował "zmianą polityki firmy". Obiektywnie jednak, osoby, które przeszły do GP zapłaciły więcej (opłata za migrację) więc mogą oczekiwać więcej. Wersja na getne też ma być rozwijana - więc z tym brakiem rozwoju też nie jest do końca tak jak piszesz. A to, że jesteś w tyle, to tylko Twoja decyzja o tym żeby nie dopłacać...

Podsumowując: rozumiem niezadowolenie, wierzę, że brak najnowszych wersji jest irytujący, ale moim zdaniem sprawa jest uczciwa i jak najbardziej fair.
tdk

Telefon: Sony Xperia Z5

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Wersje NaviExpert