Forum Użytkowników nawigacji NaviExpert

Dyskusje na temat nawigacji NaviExpert w telefonach komórkowych i nie tylko. Zapraszamy do aktywnego udziału. Wyraź Swoją opinię lub podziel się własnymi doświadczeniami Użytkownika mobilnej nawigacji NaviExpert.

Przejdź do zawartości

FAQ |Zarejestruj | Zaloguj

[Windows Phone] - NaviExpert 2.2

Re: [Windows Phone] - NaviExpert 2.2

Postprzez vtec_z » czwartek, 26 mar 2015, 16:49

Ten błąd prześladował mnie w wersji 2.1, ale ponieważ go do tej pory nie zgłosiłem, a nie miałem okazji sprawdzić w 2.2 to zgłaszam teraz.
Jazda w długiej trasie, otrzymuję komunikat o kontroli drogowej w odległości 500m, 200 m itd. Mijam zgłaszany patrol, potwierdzam obecnośc lub brak patrolu albo nie potwierdzam, jadę dalej i słyszę - "kontrola drogowa za 100m". Patrzę na mapę, a tam tylko ikonka patrolu, który już minąłem, a nie jego duplikat ;). To samo zdarza się z fotoradarami.
Czyżby niewidoczne na mapie (ikonki) opóźnione zgłoszenia?
First man, then machine (Soichiro Honda)
vtec_z
Użytkownik NaviExpert Użytkownik NaviExpert
Użytkownik forum Użytkownik forum

Telefon: Lumia 640XL LTE

Postprzez Lukasz NE » piątek, 27 mar 2015, 12:17

vtec_z napisał(a):Ten błąd prześladował mnie w wersji 2.1, ale ponieważ go do tej pory nie zgłosiłem, a nie miałem okazji sprawdzić w 2.2 to zgłaszam teraz.
Jazda w długiej trasie, otrzymuję komunikat o kontroli drogowej w odległości 500m, 200 m itd. Mijam zgłaszany patrol, potwierdzam obecnośc lub brak patrolu albo nie potwierdzam, jadę dalej i słyszę - "kontrola drogowa za 100m". Patrzę na mapę, a tam tylko ikonka patrolu, który już minąłem, a nie jego duplikat ;). To samo zdarza się z fotoradarami.

W wersji 2.2.238 poprawiliśmy wiele błędów związanych z działaniem CB, między innymi ten opisany przez Ciebie. W ostatnim czasie przejechaliśmy z wersją Windows 2.2.238 kilka tysięcy km po całej Polsce i błąd nam się nie odtworzył. Wcześniej występował faktycznie bardzo często. Obserwuj i daj znać czy według Ciebie problem wciąż występuje.
Lukasz NE
Site Admin
Użytkownik forum Użytkownik forum
Pracownik NaviExpert Pracownik NaviExpert

Telefon: Nexus 5

Postprzez Wilk108 » poniedziałek, 30 mar 2015, 11:42

Lukasz NE napisał(a):
vtec_z napisał(a):Ten błąd prześladował mnie w wersji 2.1, ale ponieważ go do tej pory nie zgłosiłem, a nie miałem okazji sprawdzić w 2.2 to zgłaszam teraz.

W wersji 2.2.238 poprawiliśmy wiele błędów związanych z działaniem CB, między innymi ten opisany przez Ciebie. W ostatnim czasie przejechaliśmy z wersją Windows 2.2.238 kilka tysięcy km po całej Polsce i błąd nam się nie odtworzył. Wcześniej występował faktycznie bardzo często. Obserwuj i daj znać czy według Ciebie problem wciąż występuje.

U mnie (2.2.239) czasem NE powtarza dwukrotnie np "Kontrola drogowa".
Wilk108
Użytkownik forum Użytkownik forum
Użytkownik NaviExpert Użytkownik NaviExpert

Telefon: SG S4 Mini

Poprzednia strona

Powrót do Wersje NaviExpert