Forum Użytkowników nawigacji NaviExpert

Dyskusje na temat nawigacji NaviExpert w telefonach komórkowych i nie tylko. Zapraszamy do aktywnego udziału. Wyraź Swoją opinię lub podziel się własnymi doświadczeniami Użytkownika mobilnej nawigacji NaviExpert.

Przejdź do zawartości

FAQ |Zarejestruj | Zaloguj

Abonamenty europejskie NaviExpert dostępne w App Store

Abonamenty europejskie NaviExpert dostępne w App Store

Postprzez Lukasz NE » wtorek, 24 mar 2015, 14:22

Cześć!

Miło nam poinformować, że do naszej oferty w App Store dodaliśmy długo wyczekiwane abonamenty europejskie :) Możecie je zakupić bezpośrednio przez aplikację wchodząc w menu Narzędzia > Usługi > Do kupienia.

Znajdziecie tam dwa rodzaje abonamentów z mapami Polski i Europy:
- 1 miesiąc w cenie 6,99 euro
- 1 rok w cenie 36,99 euro

Usługa dla Europy umożliwia nawigację po 30 krajach: Austria, Belgia, Bułgaria, Chorwacja, Czechy, Dania, Estonia, Finlandia, Francja, Grecja, Hiszpania, Holandia, Irlandia, Łotwa, Liechtenstein, Litwa, Luksemburg, Niemcy, Norwegia, Portugalia, Rumunia, Słowacja, Słowenia, Szwajcaria, Szwecja, Turcja, Ukraina, Wielka Brytania, Węgry, Włochy.

Informacje o ruchu drogowym (traffic) oraz ostrzeżenia CB m.in. o fotoradarach i kontrolach drogowych są wykorzystywane tylko podczas nawigowania na terenie Polski.
Lukasz NE
Site Admin
Użytkownik forum Użytkownik forum
Pracownik NaviExpert Pracownik NaviExpert

Telefon: Nexus 5

Re: Abonamenty europejskie NaviExpert dostępne w App Store

Postprzez Wilk108 » wtorek, 24 mar 2015, 18:08

Lukasz NE napisał(a):Cześć!

Usługa dla Europy umożliwia nawigację po 30 krajach: Austria, Belgia, Bułgaria, Chorwacja, Czechy, Dania, Estonia, Finlandia, Francja, Grecja, Hiszpania, Holandia, Irlandia, Łotwa, Liechtenstein, Litwa, Luksemburg, Niemcy, Norwegia, Portugalia, Rumunia, Słowacja, Słowenia, Szwajcaria, Szwecja, Turcja, Ukraina, Wielka Brytania, Węgry, Włochy.

Informacje o ruchu drogowym (traffic) oraz ostrzeżenia CB m.in. o fotoradarach i kontrolach drogowych są wykorzystywane tylko podczas nawigowania na terenie Polski.

A czy wyznaczanie trasy z Polski do innego kraju uwzględnia już informacje o ruchu po Polsce? Jak ostatnio korzystałem to okazało się, że nie mam co liczyć na to, że NE pokaże najlepszą trasę po Polsce - dla całości trasy korzysta z prostszego algorytmu bez informacji o traffic. Więc jadąc za granicę najlepiej najpierw podać cel przed granicą. Gorzej jak jest kilka wariantów, np z Warszawy do Pragi. Jak się komuś spieszy to musi sobie sam policzyć.
Wilk108
Użytkownik forum Użytkownik forum
Użytkownik NaviExpert Użytkownik NaviExpert

Telefon: SG S4 Mini

Postprzez 1st » poniedziałek, 27 lip 2015, 01:21

A jak wygląda sprawa z POI za granicą? Osobiście interesuje mnie sieć stacji LPG na trasie Warszawa-Dubrownik.
--
.:aRt:.
1st
Użytkownik NaviExpert Użytkownik NaviExpert

Telefon: Xperia Z3Compact

Postprzez Amadeusz » poniedziałek, 18 mar 2019, 00:41

Jeżdżę od niedawna na busach do Niemiec. Zainstalowałem NE i właściwie też mam problem z tymi korkami. Mam wrażenie, że Navi nie zawsze wyłapuje blaszane kolejki na niemieckich drogach. Tak poza tym jestem zadowolony, szczególnie po kraju.

Chyba, że ktoś ma rozwiązanie co może być tego powodem? Może coś z konfiguracją?
„Kiedy załapiesz bakcyla podróżowania, nie ma na to żadnego lekarstwa, już wiem, że będę szczęśliwie chory do końca życia.” – Michael Palin
Amadeusz

Postprzez izajatczak » czwartek, 30 maja 2019, 10:24

Amadeusz napisał(a):Jeżdżę od niedawna na busach do Niemiec. Zainstalowałem NE i właściwie też mam problem z tymi korkami. Mam wrażenie, że Navi nie zawsze wyłapuje blaszane kolejki na niemieckich drogach. Tak poza tym jestem zadowolony, szczególnie po kraju.

Chyba, że ktoś ma rozwiązanie co może być tego powodem? Może coś z konfiguracją?

Chyba nie jest to błąd z konfiguracją, u mnie występuje ten sam problem. Co dziwne nie zawsze a jedynie w niektórych przypadkach.
izajatczak

Telefon: Sagem

Powrót do Aktualności