Forum Użytkowników nawigacji NaviExpert

Dyskusje na temat nawigacji NaviExpert w telefonach komórkowych i nie tylko. Zapraszamy do aktywnego udziału. Wyraź Swoją opinię lub podziel się własnymi doświadczeniami Użytkownika mobilnej nawigacji NaviExpert.

Przejdź do zawartości

FAQ |Zarejestruj | Zaloguj

[Google Play] Wersja 9.3.11

Re: [Google Play] Wersja 9.3.11

Postprzez GanjaFighter » wtorek, 31 mar 2015, 12:32

KasiaD napisał(a):Aktualizacja na 100% oraz wersja getne pojawią się niedługo po świętach.

No to wielka szkoda że PO
Opel Astra H Kombi 1.9 CDTI
Obrazek
GanjaFighter
Użytkownik NaviExpert Użytkownik NaviExpert
Użytkownik forum Użytkownik forum

Telefon: Samsung Galaxy S4 GT-I9505

Postprzez mentos11 » wtorek, 31 mar 2015, 13:01

No to jestem zaskoczony HUD w NE :) sam o to prosilem więc jestem zadowolony baaardzo tylko teraz muszę kupić jakąś żelowa podkładkę na kokpit.
A mam pytanie o potwierdzanie zgłoszeń w trybie HUD są z automatu zablokowane?
Albo potestuje to zobacze jak to działa :)
Mam pecha bo nie mam aktualizacji jeszcze :(
Ostatnio edytowano wtorek, 31 mar 2015, 14:55 przez mentos11, łącznie edytowano 1 raz
mentos11

Telefon: moto g

Postprzez Michal1983 » wtorek, 31 mar 2015, 14:26

KasiaD napisał(a):Aktualizacja na 100% oraz wersja getne pojawią się niedługo po świętach.

To są dopiero jaja z użytkowników. Też mi świąteczny prezent, który dostanę po świętach. Dodatkowo wersja dla getne.pl jest o dwie wersje w tyle. Póki praca jest nieskończona nie można świętować.
I tak:
1. telefon będzie jeździł po desce na zakrętach
2. funkcja najlepiej działa w nocy
3. brak możliwości zgłaszania i potwierdzania zdarzeń przez CB
4. przy gąszczu dróg i niedokładnym pomiarze odległości do kolejnego manewru bez mapy trudno będzie skręcić we właściwą drogę.
5. komunikaty o niskim poziomie naładowania baterii i tak wszystko zasłonią.
HUD mógłby też wyświetlać w trybie śledzenia aktualną i dozwoloną prędkość oraz informację o zbliżaniu się do jakiegoś zdarzenia drogowego.
Ostatnio edytowano wtorek, 31 mar 2015, 14:47 przez Michal1983, łącznie edytowano 2 razy
Naviexpert - Navigation comes back to business | Piłeś alkohol? Nie prowadź! Zadzwoń po trzeźwego kierowcę!
Nie jeżdżę wolno to wszyscy wokół mnie gdzieś się śpieszą. | Chce testować/używać NE 11.1.137 na mojej Nokii.
PS 22:17, PS2 0:38 z Nokią 5230
Michal1983
Użytkownik forum Użytkownik forum
Użytkownik NaviExpert Użytkownik NaviExpert

Telefon: Nokia 5230

Postprzez mehau » wtorek, 31 mar 2015, 14:39

Powinniście udostępnić jakąś listę zapisów dla chętnych na te 10%.
Sunday Driver
mehau

Telefon: LG G4

Postprzez Qbek » wtorek, 31 mar 2015, 14:44

Nie chcecie zrozumieć mechanizmów kierujących producentem, czy ich nie rozumiecie?
Zawsze można skorzystać z programów innych producentów, jak Wam się nie podoba...

Szacun dla Ekipy, że ma anielską cierpliwość do niektórych!

from TT
Qbek

Telefon: LG Leon oraz Xperia Z3 dual

Postprzez Michal1983 » wtorek, 31 mar 2015, 14:50

Qbek napisał(a):Nie chcecie zrozumieć mechanizmów kierujących producentem, czy ich nie rozumiecie?
Zawsze można skorzystać z programów innych producentów, jak Wam się nie podoba...

Szacun dla Ekipy, że ma anielską cierpliwość do niektórych!

from TT

Mechanizm olewania klientów jest jasny i prosty wcale nie trzeba go nawet tłumaczyć żeby zrozumieć. Jeżeli ktoś ma kogoś gdzieś to da mu to samo co wszystkim na końcu. Denerwująca jest taka polityka jaka była uskuteczniana też przy programie Przedłuż sobie. Wszyscy przedłużali sobie oprócz oczywiście użytkowników programu na javę, bo ich chciał się producent pozbyć. Tylko przez szacunek nie korzystam z innych produktów, ale widzę, że producent ma to gdzieś i kontynuuje wyniszczający sposób zarządzania.
Naviexpert - Navigation comes back to business | Piłeś alkohol? Nie prowadź! Zadzwoń po trzeźwego kierowcę!
Nie jeżdżę wolno to wszyscy wokół mnie gdzieś się śpieszą. | Chce testować/używać NE 11.1.137 na mojej Nokii.
PS 22:17, PS2 0:38 z Nokią 5230
Michal1983

Telefon: Nokia 5230

Postprzez mentos11 » wtorek, 31 mar 2015, 15:01

Oj bez przesady chcesz testować i mieć najnowsza wersje przejdzie na Google Play ja przeszedłem i nie marudze, a co do HUD to nikt nie zmusza do używania tej funkcji to jest bajer który mi się podoba i czasami będę korzystał ale też nie zawsze.
mentos11

Telefon: moto g

Postprzez User V kat » wtorek, 31 mar 2015, 15:12

Qbek napisał(a):Zawsze można skorzystać z programów innych producentów, jak Wam się nie podoba...

Masz rację. Właśnie kończy mi się termin licencji i powiem krótko: Dalej czuję się lekceważony przez producenta..
Firma robi wszystko bym uwierzył, że dla niej:
"Użytkownik to tylko upierdliwy dodatek do interesu"
bye ...
User V kat

Telefon: SGS2

Postprzez Edek » wtorek, 31 mar 2015, 15:44

Ciekawa dyskusja się rozwinęła :D
Ja rozumiem, że dla kogoś opcja HUD nie będzie przydatna, ale żeby zaraz robić o to taką burzę, to już nie rozumiem...
Nie chcesz, nie włączaj... To tak jakby robić burzę że telewizor ma za dużo kanałów... :lol:

A co do opóźnienia w wydawaniu, no cóż... też mi się to niezbyt podoba, ale akurat ta wersja nie jest jakoś szczególnie ważna. Nie naprawia żadnych ważnych błędów, nie wprowadza rzeczywiście potrzebnych pod kątem nawigacji funkcji, więc też nie widzę tu powodów do szczególnego narzekania... Co innego przy poprzedniej wersji, gdzie występował wkurzający błąd z zamienianymi ikonkami POI, a ja wersję go poprawiającą dostałem po ponad 3 tygodniach od pierwszych użytkowników...

A getne? Było jasno i wyraźnie powiedziane że Google Play będzie dostawał wcześniej updaty.
Edek

Telefon: Nexus 5 + SE Arc S

Postprzez adamus » wtorek, 31 mar 2015, 16:02

KasiaD napisał(a):CB - oczywiście, że jest ważniejsze. Aby móc pokazać więcej informacji o ostrzeżeniu w NE, takich jak ograniczenie prędkości, czy ilość potwierdzeń, trzeba najpierw znaleźć dla nich odpowiednie miejsce. Na ekranie nawigacji NE znajduje się sporo funkcji. Dodatkowe informacje o ostrzeżeniu, to nic innego jak dużo dodatkowych informacji, które gdzieś trzeba wyświetlić, tak aby nie zasłonić za dużo mapy. Miejsce, w którym obecnie znajduje się przycisk potwierdź/zaprzecz nie jest najlepsze z możliwych - zasłania mapę.

KasiaD czy pomysleliscie o opcji automatycznego wygaszania przyciskow na mapie (zwlaszcza zoom, strzalka kompasu oraz wlaczenie dzwiekow) - ja bardzo rzadko z nich korzystam i mozna to dokonfigurowac w opcjach aby automatycznie znikaly po kilku sekundach i wtedy bedzie duzo wiecej widac na ekranie. Ew. dac uzytkownikowi mozliwosc wyboru ktore z przyciskow są widoczne na ekranie.
Co do CB krytyczna i kluczową sprawą jest odpowiednio wczesniej powiadomic uzytkownika o zdarzeniu - wyskakujacy przezroczysty toast jest niedopuszczalny bo zaslania mape ale mysle ze maly okragly widget najlepiej przesuwalny przez uzytkownika (chyba takego uzyliscie w Rysku jeszcze nie mam aktualizacji) w ktorym bedzie znaczek z rodzajem ostrzezenia, odleglosc oraz strzalka z kierunkiem i oczywiscie zapowiedz glosowa odpowiednio wczesniej np. za 2km suszarka.
Dodatkowo mozliwosc wylaczenia dzwiekow z nawigacji w menu a pozostawienia tylko ostrzezen - ja czesto wylaczam dzwiek z navi ale musze to robic za kazdym razem gdy wlaczam program - niestety nie slysze wtedy ostrzezen.
-------------------
Prowadzi Naviexpert Lifetime | Ostrzega Y. | Nagrywa Vicovation TF2 EZ
adamus

Telefon: Note 3

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Wersje NaviExpert