Forum Użytkowników nawigacji NaviExpert

Dyskusje na temat nawigacji NaviExpert w telefonach komórkowych i nie tylko. Zapraszamy do aktywnego udziału. Wyraź Swoją opinię lub podziel się własnymi doświadczeniami Użytkownika mobilnej nawigacji NaviExpert.

Przejdź do zawartości

FAQ |Zarejestruj | Zaloguj

CB radio - czas na zmiany!

Re: CB radio - czas na zmiany!

Postprzez lchmiel » czwartek, 17 gru 2015, 23:26

Prośba o potwierdzenie FR, który stoi od dawna, ma sens. Można ją ignorować dopóki nie ma zmian, a zareagować gdy się pojawią.

Około roku temu zainstalowano zestaw trzech radarów (laserów) na skrzyżowaniu Jana Pawła i Solidarności w Wwie. Cała okolica była obmierzana szczegółowo, do przesady. Po wielu miesiącach pewnego dnia wszystkie znikły. Nie zdążyłem zgłosić tej zmiany, bo na mapie już ich nie było, a jeżdżę tamtędy dość regularnie. I był to pozytywny przykład sprawnego działania NE.
LChmiel
lchmiel
Użytkownik forum Użytkownik forum
Użytkownik NaviExpert Użytkownik NaviExpert

Telefon: Galaxy S8 SM-G950F Orange

Postprzez POWER-KRIS » piątek, 18 gru 2015, 00:17

Jak pogadałem sobie ze znajomymi to zaczęli odchodzić od NE bo nie można wykupić w Sklepie Play 24h a to im pasiło.Zresztą mi też. I powoli wszyscy się do Y... wynoszą bo darmowy i ostrzega w sumie skutecznie mimo badziewnej nawigacji.
POWER-KRIS

Telefon: Sony Xperia E Dual

Postprzez Lukasz NE » piątek, 18 gru 2015, 11:10

POWER-KRIS napisał(a):Jak pogadałem sobie ze znajomymi to zaczęli odchodzić od NE bo nie można wykupić w Sklepie Play 24h a to im pasiło.Zresztą mi też. I powoli wszyscy się do Y... wynoszą bo darmowy i ostrzega w sumie skutecznie mimo badziewnej nawigacji.

Na razie nie planujemy abonamentów 24h w Google Play. Zachęcamy do śledzenia naszych promocji, może wtedy zmienisz zdanie :) Ostatnia z okazji 10 urodzin NaviExpert pozwala na nabycie abonamentu rocznego w cenie 59zł. Dodatkowo cały czas trwa program Przedłuż Sobie, więc gdy aktywnie korzystasz z NE, zbierasz darmowe godziny - za każdą 1 przejechaną godzinę otrzymujesz 5 godzin extra do wykorzystania. Zależy nam na jak największej aktywności użytkowników. I dla przypomnienia - to wątek poświęcony Community CB :)
Lukasz NE
Site Admin
Użytkownik forum Użytkownik forum
Pracownik NaviExpert Pracownik NaviExpert

Telefon: Nexus 5

Postprzez intimo » piątek, 18 gru 2015, 12:16

Obrazek
Wczoraj wieczorem potwierdziłem. Od tego czasu nikt tego nie zrobił. Droga 3 cyfrowa nie daleko od Krościenka nad Dunajcem.
intimo

Telefon: Samsung Galaxy A5 (2016)

Postprzez Klusek » piątek, 18 gru 2015, 16:36

A propos fotoradaru, który wspomniałem wcześniej. Został zlikwidowany i już nie będzie zarabiał pieniędzy więc śmiało można go z bazy wywalić.
http://iszczecinek.pl/artykuly/aktualno ... emontowany
Klusek

Telefon: Xperia Z1

Postprzez lchmiel » sobota, 19 gru 2015, 20:21

Jadę Rzymowskiego na północ i przed skrzyżowaniem z Cybernetyki widzę po drugiej stronie patrol. NE ostrzega mnie przed nieistniejącym patrolem na moim kierunku. Odwołuję ten patrol (reagując na prośbę o potwierdzenie) i natychmiast zgłaszam patrol po drugiej stronie. Odjeżdżając dalej, nie widzę na ekranie ani tego przeze mnie zgłoszonego prawdziwego patrolu na kierunku południe, ani skutku mojego odwołania na kierunku północ.

Sporo gimnastyki podczas jazdy, więc jestem ciekaw, czy to cokolwiek dało?
Załączniki
Screenshot_2015-12-18-14-19-20.jpg
Screenshot_2015-12-18-14-19-20.jpg (36.52 KiB) Przeglądane 1594 razy
LChmiel
lchmiel

Postprzez intimo » sobota, 19 gru 2015, 23:52

Czasem tak robię ale nie zauważyłem efektów. I tak jest to niebezpieczne.
intimo

Telefon: Samsung Galaxy A5 (2016)

Postprzez Keelo » niedziela, 20 gru 2015, 17:48

A jest tak chyba dlatego ze nadal apki od operatorów nie zostały zaktualizowane o zglaszanie przeciwnego kierunku
Keelo

Telefon: LG Swift 3D

Postprzez lchmiel » poniedziałek, 21 gru 2015, 22:53

intimo napisał(a):Czasem tak robię ale nie zauważyłem efektów. I tak jest to niebezpieczne.

Otóż to. Ale czy przynajmniej na cokolwiek się przydaje? Co na to Lukasz NE?

@Keelo: Używam aplikacji z Google Play, nie od operatora.
LChmiel
lchmiel

Postprzez Lukasz NE » wtorek, 22 gru 2015, 13:22

lchmiel napisał(a):Jadę Rzymowskiego na północ i przed skrzyżowaniem z Cybernetyki widzę po drugiej stronie patrol. NE ostrzega mnie przed nieistniejącym patrolem na moim kierunku. Odwołuję ten patrol (reagując na prośbę o potwierdzenie) i natychmiast zgłaszam patrol po drugiej stronie. Odjeżdżając dalej, nie widzę na ekranie ani tego przeze mnie zgłoszonego prawdziwego patrolu na kierunku południe, ani skutku mojego odwołania na kierunku północ.

Sporo gimnastyki podczas jazdy, więc jestem ciekaw, czy to cokolwiek dało?

Dało, jak najbardziej: o godzinie 2015-12-18 14:19:10 (czasu na naszym serwerze) zostało utworzone Twoje zgłoszenie odwołania kontoli, które (biorąc pod uwagę Twoją wysoką wiarygodność) poskutkowało natychmiastowym jej usunięciem. W zasadzie w tym samym momencie została utworzona nowa kontola na przeciwnym pasie, zgodnie z drugim Twoim zgłoszeniem.

W aplikacji podczas jazdy po trasie nie są widoczne ostrzeżenia na drodze prowadzącej w przeciwnym kierunku, stąd nie zobaczyłeś nowoutworzonego przez Ciebie ostrzeżenia. Powinieneś zobaczyć za to (po ok. 2 minutach od momentu zgłoszenia), że zniknęło ostrzeżenie, które odwołałeś. Patrząc na miejsce, w którym wykonałeś screen, wydaje nam się, że upłynęło zbyt mało czasu, żeby zaktualizowały się dane z serwera (mniej niż 2 minuty od czasu zgłoszenia).
Lukasz NE
Site Admin
Użytkownik forum Użytkownik forum
Pracownik NaviExpert Pracownik NaviExpert

Telefon: Nexus 5

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Ogólne