Forum Użytkowników nawigacji NaviExpert

Dyskusje na temat nawigacji NaviExpert w telefonach komórkowych i nie tylko. Zapraszamy do aktywnego udziału. Wyraź Swoją opinię lub podziel się własnymi doświadczeniami Użytkownika mobilnej nawigacji NaviExpert.

Przejdź do zawartości

FAQ |Zarejestruj | Zaloguj

[Google Play] NaviExpert open beta

Re: [Google Play] NaviExpert open beta

Postprzez Michal1983 » wtorek, 29 gru 2015, 05:55

Gdzieś indziej wczoraj zglaszałem swój pomysł to usłyszałem, że już nie w tym roku. Tu pewnie będzie podobnie, bo zespół jak większa część Polski świętuje i to pewnie aż do 10 stycznia.
Naviexpert - Navigation comes back to business | Piłeś alkohol? Nie prowadź! Zadzwoń po trzeźwego kierowcę!
Nie jeżdżę wolno to wszyscy wokół mnie gdzieś się śpieszą. | Chce testować/używać NE 11.1.137 na mojej Nokii.
PS 22:17, PS2 0:38 z Nokią 5230
Michal1983
Użytkownik forum Użytkownik forum
Użytkownik NaviExpert Użytkownik NaviExpert

Telefon: Nokia 5230

Postprzez GanjaFighter » wtorek, 12 sty 2016, 08:06

Kiedy będzie jakaś nowa wersja?
Opel Astra H Kombi 1.9 CDTI
Obrazek
GanjaFighter
Użytkownik NaviExpert Użytkownik NaviExpert
Użytkownik forum Użytkownik forum

Telefon: Samsung Galaxy S4 GT-I9505

Postprzez Michal1983 » środa, 13 sty 2016, 12:52

Wygląda na to, że nie ma sposobu na poprawę błędu powodującego pojawianie się komunikatu o wewnętrznym błędzie serwera. Może jak to uda się naprawić będzie nowa wersja. Już wcześniej sugerowałem, aby tego komunikatu nie trzeba było potwierdzać.
Naviexpert - Navigation comes back to business | Piłeś alkohol? Nie prowadź! Zadzwoń po trzeźwego kierowcę!
Nie jeżdżę wolno to wszyscy wokół mnie gdzieś się śpieszą. | Chce testować/używać NE 11.1.137 na mojej Nokii.
Michal1983

Postprzez lchmiel » niedziela, 17 sty 2016, 16:20

• Nie wiem, czy wersja Google Play 9.4.40(m) jest betą czy wersją produkcyjną. Jeśli to drugie, to niech ktoś założy dla niej wątek, lub, jeśli wersje produkcyjne mają się często zmieniać, niech powstanie wątek o tytule "[Google Play] NaviExpert wersja produkcyjna" lub równoważnym. Podobnie jest w tym wątku - jest jeden dla wszystkich kolejnych wersji beta.
  • W wersji 9.4.40(m) jadę trasą. Mam widok nawigacji w 3D. Klikam ikonę "Widok trasy" (ikona zmienia się w ikonę "Nawiguj". W widoku trasy (który jest zawsze 2D) trochę przesuwam mapę palcem. Następnie klikam ikonę "Nawiguj". I mam widok nawigacji w 2D (czasami), a o to nie prosiłem. Aby wrócić do 3D muszę kliknąć ikonę "opcje", przewinąć ekran w lewo i kliknąć w opcję "Widok 3D/2D", czyli ikonę "3D".
  • Gdy jestem w nawigacji w widoku 2D mam ikonę opcji "2D/3D" w postaci "3D". Gdy jestem w widoku 3D mam tę ikonę również w postaci "3D", a powinna być "2D", bo mogę nią włączyć tryb "2D".
  • Jadę trasą. Klikam ikonę "Opcje" z zamiarem ominięcia korka. Niestety, ikona "Omiń korek" jest na drugiej stronie, więc tracę cenny czas. Proponuję zamienić ją z ikoną z pierwszej strony; do zamiany typuję "Dzień/noc". Myślę, że "Dzień/noc" jest rzadziej używana, bo albo to się samo obsługuje, albo ktoś wybrał jedną z palet na stałe.
  • Proponuję, aby w wynikach wyszukiwania pozycje z "Ulubionych" były pokazywane na początku. Tak jak jest obecnie, wyszukiwanie powinno obejmować również nazwy nadane przeze mnie. Zapewne dla danego wyszukiwania "Ulubionych" będzie mało, może jedna lub wcale. Obecnie gdy szukam np. "Opera" to moja ulubiona pozycja jest za takimi, jak "Opera, Eindhoven" i "Casa Piccoli Operai" (dom małych robotników) gdzieś w Viterbo. Zabawne, ale niepraktyczne.
  • Przypominam się z propozycją wprowadzenia hierarchii (katalogów, folderów) w "Ulubionych". Dla mnie może być dwupoziomowa, wystarczy. Może wtedy nie musiałbym ich wyszukiwać.
  • Przypominam się z propozycją wprowadzenia większej liczby palet barwnych, szczególnie dla ekranów innych, niż mapa.
LChmiel
lchmiel

Telefon: Galaxy S8 SM-G950F Orange

Postprzez mehau » niedziela, 17 sty 2016, 21:06

To ja przypomnę o opcji wyłączania aplikacji Xem z poziomu ekranu powiadomień. Proste, a bardzo by się przydało.
Sunday Driver
mehau

Telefon: LG G4

Postprzez Michal1983 » poniedziałek, 18 sty 2016, 05:49

Aby przejść między trybem 2D a 3D wyświetlania mapy wystarczy ją dotknąć dwukrotnie.Nie potrzeba błądzić po menu. O kolejności wyników wyszukiwanoa też kiedyś pisałem.
Michal1983

Postprzez lchmiel » poniedziałek, 18 sty 2016, 21:10

Michal1983 napisał(a):Aby przejść między trybem 2D a 3D wyświetlania mapy wystarczy ją dotknąć dwukrotnie.Nie potrzeba błądzić po menu.

Dzięki! Niezłe.

Gdyby omijanie korka też można było uruchomić jakimś gestem... Np. dwa palce w górę...
LChmiel
lchmiel

Telefon: Galaxy S8 SM-G950F Orange

Postprzez Michal1983 » piątek, 22 sty 2016, 20:21

Błąd Jav'y przybrał nową postać co pozwoliło w końcu pokazać ten komnuikat jaki pojawia się też dalej białymi literkami na czarnym tle na dole ekranu.
Obrazek
Michal1983

Postprzez wobo » poniedziałek, 1 lut 2016, 22:26

Pojawiła się nowa wersja NaviExpert (do pobrania w Google Play), oznaczona numerkiem 10.0.49. Czy to jest beta?

Wysłane z mojego E6633 przy użyciu Tapatalka
|wobo|
wobo

Telefon: Xperia Z5

Postprzez MariuszHD » poniedziałek, 1 lut 2016, 22:30

MariuszHD
Użytkownik NaviExpert Użytkownik NaviExpert
Użytkownik forum Użytkownik forum

Telefon: HTC One A9s