Forum Użytkowników nawigacji NaviExpert

Dyskusje na temat nawigacji NaviExpert w telefonach komórkowych i nie tylko. Zapraszamy do aktywnego udziału. Wyraź Swoją opinię lub podziel się własnymi doświadczeniami Użytkownika mobilnej nawigacji NaviExpert.

Przejdź do zawartości

FAQ |Zarejestruj | Zaloguj

Rysiek - propozycje zmian

Re: Rysiek - propozycje zmian

Postprzez Kamil NE » wtorek, 16 cze 2015, 13:28

Przy okazji ostatniego konkursu zwiększyliśmy punktację za przejechane km, i ta punktacja już zostanie. Dzięki temu najlepszą drogą do wygrywania konkursów jest po prostu jeżdżenie z Ryśkiem.

P.S. Dużo ciekawych pomysłów, dziękuje za wszystkie :) niektóre już wkrótce pojawią się w aplikacji.
Kamil NE
Pracownik NaviExpert Pracownik NaviExpert
Użytkownik forum Użytkownik forum
Użytkownik NaviExpert Użytkownik NaviExpert

Postprzez Keelo » wtorek, 21 lip 2015, 18:08

Okno Potwierdź Anuluj pokazuje się zbyt późno i zbyt szybko znika czasem nie zdążę się dobrze rozejrzeć i już nie mam co potwierdzić ;/ i pozostaje tylko niesmak i frustracja :evil:
Keelo
Użytkownik forum Użytkownik forum

Telefon: LG Swift 3D

Postprzez Keelo » środa, 12 sie 2015, 12:41

Dzisiaj straciłem już cierpliwość do Ryśka i to totalnie trasa Szczecin -> Zielona Góra zblizam się do zgłoszenia o niebezpieczeństwie informacja głosowa za chwilę wyskakuje okno z plywajacej ikony nie zdążyłem nawet oderwać ręki od kierownicy i już okno się zamknelo no jakaś masakra.Dalej jadę obwodnica Gorzowa informacja o MCK wyskakuje okno chce przycisnąć a tu wskoczylo następne o niebezpieczeństwie a tamto zniknęło dla każdego zdarzenia powinna być osobną ikoną które po kolei wyskakują lub można je otwierać i zwijać tak jak w Y, inaczej to nie ma sensu chyba że wam tylko zależy na zgłoszeniu i nic poza tym. System zgłoszeń powinien zostać przebudowany na Multi informacje bo to bardzo zniechceca do korzystania z Ryśka
Keelo

Postprzez Kamil NE » środa, 12 sie 2015, 14:38

Okienko potwierdzenia/negacji jest widoczne tak samo długo i na tych samych zasadach, w pływającej ikonie, jak w pełnym Ryśku. Jedyna różnica jest taka, że aby nie zasłaniać innych aplikacji nie pojawia się okno z opisem ostrzeżenia przed oknem z potwierdzeniem/negacją. Możliwe, że dostosowanie długości wyświetlenia ostrzeżenia do dozwolonej prędkości na drodze, byłoby wystarczającym rozwiązaniem? Na drogach gdzie poruszamy się szybciej okno potwierdzenia powinno pojawiać się zdecydowanie wcześniej.
Kamil NE

Postprzez Keelo » czwartek, 13 sie 2015, 19:58

Ja raczej dopatruje się błędu w tym kiedy miniemy to dokładnie miejsce gdy sie oddalimi nie zdazylem zobaczyć na ile metrów ale jest to zbyt mało aby sie dobrze rozejrzeć trzeba wydłużyć czas bądz odległość bo zbyt szybko znika po minieciu miejsca zgłoszenia ;)
Keelo

Postprzez Keelo » niedziela, 18 paź 2015, 09:49

Rysiek potrzebuje zmian i to szybko bo ludzie odchodzą ;( do Yanka :cry:
Kolejkowanie zagrożeń (osobne okienko pływajacej ikony dla każdego zdarzenia) teraz to wyglada tak ze jeżeli w jednym miejscu sa co najmniej dwa to zanim zdążysz nacisnąć potwierdz/anuluj to okno juz znika i jest na nastepepnym :evil: Komputer lub Statystyki widziałbym w postaci wykresu na każdy dzień liczba kilometrów i łącznie przejechana. Opcja blokada dalej nie spełnia swojego zadania chyba ze podjęto decyzje ze tak ma zostać. Tajniacy- informacja powinna być głosowa i w danym obszarze np max 2-3 km. Podziękowanie za zgłoszenie mogłoby być nieco większe np na 5 sec mogłoby się to okienko rozwijać :P to największa satysfakcja że mogłem komuś pomóc :mrgreen:
I najbardziej czego mi brakuje na naszym rynku ostrzegaczy to informacja ilu użytkowników jest wokół mnie(np max 5 ,10,15 km) lub możliwość widzenia ich na mapie(z pewnym opóźnieniem np 1 min) tak jak jest to rozwiązane w WAZE 8-)
Keelo

Postprzez Keelo » poniedziałek, 1 lut 2016, 18:32

Pomyślałem ze na pływającej ikonie gdzie znajduje sie teraz ograniczenie prędkości moznaby również informować o liczbie metrów do zdarzenia zanim pływająca ikona sie rozwinie mogłoby sie to pojawiać np po komunikacie głosowym bądz gdy zdarzenie pojawi sie na radarze ale my go nie widzimy gdyż nie mamy podglądu ale informacja mogłaby być :) dajmy na to wczesniej niż komunikat głosowy np około 1000-1500 m ;)
Keelo

Postprzez Kamil NE » środa, 3 lut 2016, 08:17

Dopisałem do listy. To bardzo fajna propozycja :)
Kamil NE

Postprzez Sosnaone » środa, 3 lut 2016, 13:20

Ja bym dodał też pikietaż. Jak to dodacie to będzie u mnie kombo w postaci NE, Y I R że względu właśnie na pikietaż.

Wysłane z mojego SM-T715 przy użyciu Tapatalka
---
pozdrawiam,
Sławek
Sosnaone

Telefon: Nexus 5

Postprzez Tom » środa, 3 lut 2016, 14:22

Tylko że Rysiek już pokazuje kilometraż na drogach krajowych. Przynajmniej na Androida.
Tom
Użytkownik NaviExpert Użytkownik NaviExpert

Telefon: Asus ZenFone 4

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Ogólne