Forum Użytkowników nawigacji NaviExpert

Dyskusje na temat nawigacji NaviExpert w telefonach komórkowych i nie tylko. Zapraszamy do aktywnego udziału. Wyraź Swoją opinię lub podziel się własnymi doświadczeniami Użytkownika mobilnej nawigacji NaviExpert.

Przejdź do zawartości

FAQ |Zarejestruj | Zaloguj

Rysiek - propozycje zmian

Re: Rysiek - propozycje zmian

Postprzez SQBI2K » wtorek, 26 lip 2016, 20:44

Nie wiem, czy już było...

- Rysiek w OpenGL. To klatkowanie widoku mapy jest denerwujące, w NE już od dłuższego czasu tego nie ma.
- możliwość wyłączenia reklam dla aktywnych abonentów NE. Na dobrze znanych mi trasach wolę Ryśka, jednak ten raczy mnie reklamami.
- automatyczne wygaszanie/wyłączanie ekranu (opcja)
- automatyczne wybudzanie, odblokowywanie ekranu oraz wymuszanie wyświetlania Ryśka na pierwszym planie przy nadchodzących zdarzeniach (opcjonalnie).

Rysiek cały czas świeci. Zwyczajnie szkoda mi ekranu (AmoLED). NE ma wygaszanie.

Wysłane z mojego SM-N910F przy użyciu Tapatalka
SQBI2K
Użytkownik forum Użytkownik forum

Telefon: Samsung Galaxy Note 4

Postprzez SQBI2K » wtorek, 26 lip 2016, 22:47

Proponuję jeszcze ciemniejszy kolor pływającego przycisku do wyboru.

SQBI2K

Postprzez Michal1983 » środa, 27 lip 2016, 04:47

SQBI2K napisał(a):- możliwość wyłączenia reklam dla aktywnych abonentów NE. Na dobrze znanych mi trasach wolę Ryśka, jednak ten raczy mnie reklamami.

Ci którzy mają wykupiony abonament NE mogą korzystać z trybu śledzenia pozycji w NE bez konieczności wyznaczania trasy. Ta funkcja w NE nawet nie wymaga wykupywania abonamentu.
Naviexpert - Navigation comes back to business | Piłeś alkohol? Nie prowadź! Zadzwoń po trzeźwego kierowcę!
Nie jeżdżę wolno to wszyscy wokół mnie gdzieś się śpieszą. | Chce testować/używać NE 11.1.137 na mojej Nokii.
PS 22:17, PS2 0:38 z Nokią 5230
Michal1983
Użytkownik NaviExpert Użytkownik NaviExpert

Telefon: Nokia 5230

Postprzez SQBI2K » środa, 27 lip 2016, 04:50

Wiem o tym. Przy tych samych funkcjonalnościach Rysiek jak widać odstaje. Moim zdaniem powinien bardziej równać do NE, w swoim zakresie.

SQBI2K

Postprzez Michal1983 » piątek, 5 sie 2016, 05:20

W rejestratorze brakuje mi możliwości wkomponowania w nagranie aktualnej daty i godziny, położenia, prędkości. Sam filmik bez tych informacji jest mało wartościowy.
Naviexpert - Navigation comes back to business | Piłeś alkohol? Nie prowadź! Zadzwoń po trzeźwego kierowcę!
Nie jeżdżę wolno to wszyscy wokół mnie gdzieś się śpieszą. | Chce testować/używać NE 11.1.137 na mojej Nokii.
PS 22:17, PS2 0:38 z Nokią 5230
Michal1983

Telefon: Nokia 5230

Postprzez Keelo » czwartek, 22 wrz 2016, 09:32

Wszystkie ostatnie zmiany na duży plus. Ale dwie rzeczy moim zdaniem zostały zrobione źle. Dalej nie wiem czy pływająca ikona zapamiętuje miejsce i czas zgłoszenia po rozwinięciu nie powinna ona sama się zamykać tak szybko bo stwaza to zagrożenie na drodze zmuszając kierowcę do klikania w telefon gdy np musi wykonać jakiś manewr i nie będzie mógł zgłosić tego później bo ikona się zamknie.I druga sprawa Rysiek nie informuje o tym kto i o której zgłosił zdarzenie i nie przemawia do mnie tłumaczenie że zabrakło miejsca na pływającej ikonie. Pasek wielkości pół centymetra nie zajmuje aż tyle miejsca i na pewno by się tam iescil na tej pierwszej informacji o zdarzeniu .
Keelo

Telefon: LG Swift 3D

Postprzez Keelo » sobota, 5 lis 2016, 10:41

Chciałbym aby aplikacja była spójna przejrzysta i intuicyjna. I taka jest, ale po ostatniej aktualizacji denerwuje mnie to że w aplikacji zgłoszenie przeciwnego pasa ruchu jest odwrotnie niż w pływającej ikonie i czasami odruchowo można przycisnąć anuluj. Chciałbym aby przycisk przeciwnego pasa był tak samo po lewej stronie jak jest w pływającej ikonie. Dzięki temu zachowamy pewne odruchy i nie musimy czytać i się zastanawiać a przecież chodzi o bezpieczeństwo na drodze :roll:
Keelo

Telefon: LG Swift 3D

Postprzez Kamil NE » wtorek, 8 lis 2016, 10:21

Dzięki @Keelo popracujemy nad tym. Na pewno ekrany, z przyciskiem do zgłaszania po drugiej stronie muszą zostać uspójnione.

@kraldo dzięki za opinie, ale na pewno jest coś co można poprawić ;) nie mówię o dodawaniu nowych fajerwerków, ale są rzeczy, które można, a jak widać powyżej czasami trzeba uspójnić.
Kamil NE
Pracownik NaviExpert Pracownik NaviExpert
Użytkownik forum Użytkownik forum

Postprzez -jad- » niedziela, 4 gru 2016, 01:06

Cześć. Dopiero odkryłem Ryśka i jestem całkiem nowy ale już mam propozycję ;)

Niczego nie zmieniajcie albo przynajmniej nie za dużo. Apki nie miałem jeszcze nawet okazji przetestować na trasie ale w interfejsie zakochałem się od pierwszego odpalenia. Jasno, przejrzyście i szybko; tapnięcia zgłaszania zredukowane do minimum, i tak właśnie powinno być. Za kierownicą trzeba kierować, obserwować drogę a nie bawić się telefonem.
Nie idźcie drogą Yanosika czy, nie daj Bóg, Waze, apek których obsługa wymaga coraz więcej zamiast coraz mniej uwagi kierowcy.
Pozdrawiam.
-jad-

Telefon: huawei p9 lite

Postprzez borygo » wtorek, 28 mar 2017, 09:35

ja bym nic nic nie zmienial :)
borygo

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Ogólne