Forum Użytkowników nawigacji NaviExpert

Dyskusje na temat nawigacji NaviExpert w telefonach komórkowych i nie tylko. Zapraszamy do aktywnego udziału. Wyraź Swoją opinię lub podziel się własnymi doświadczeniami Użytkownika mobilnej nawigacji NaviExpert.

Przejdź do zawartości

FAQ |Zarejestruj | Zaloguj

[Google Play] Wersja 9.3.17

Re: [Google Play] Wersja 9.3.17

Postprzez Keelo » piątek, 26 cze 2015, 14:59

feodor napisał(a):Żeby coś zgłosić, należy dokonać trzech kliknięć. Czy to aby nie przesada?

Dziś włączyłem navigację na telefonie, znaleźć tam ikonkę policji to wyższa szkoła jazdy, szczególnie jak się po dziurach jedzie.

Obsługa powinna iść w stronę prostoty. Po kliknięciu CB powinny być kwadraty rozmieszczone na całym ekranie - najpierw te, które użytkownicy najczęściej klikają. Dodatkowe potwierdzenie? Odpuśćmy sobie. Lepsze jedno fałszywe powiadomienie, niż brak prawdziwego. Dziś nie trafiłem palcem w ikonę, w ciągu 3 sekund wykonując manewr omijania nierówności.

Ja na wysokości zdarzenia (Policja,wypadek,obiekt na drodze) wciskam Zgłoś (CB) i później nawet jak to jest 400m dalej wybieram co to ma być nie szukam nerwowo np wypadek tylko jak mam możliwość i jest to bezpieczne
Keelo
Użytkownik forum Użytkownik forum

Telefon: LG Swift 3D

Postprzez Michal1983 » piątek, 26 cze 2015, 21:03

Szkoda, że funkcja komiwojażera nie doczekała się abonamentów na jednorazowe użycie i rocznego. Miesięczny jest dość drogi gdy trzeba skorzystać z funkcji jednorazowo.
Naviexpert - Navigation comes back to business | Piłeś alkohol? Nie prowadź! Zadzwoń po trzeźwego kierowcę!
Nie jeżdżę wolno to wszyscy wokół mnie gdzieś się śpieszą. | Chce testować/używać NE 11.1.137 na mojej Nokii.
PS 22:17, PS2 0:38 z Nokią 5230
Michal1983
Użytkownik NaviExpert Użytkownik NaviExpert

Telefon: Nokia 5230

Postprzez Qbek » piątek, 26 cze 2015, 21:07

5 zł to drogo?! Koszt 1 (jednego) litra paliwa...

from TT
Qbek

Telefon: LG Leon oraz Xperia Z3 dual

Postprzez intimo » piątek, 26 cze 2015, 23:54

Przecież napisał jednorazowe użycie. Mnie ta funkcja nie jest potrzebna, choć w tym miesiącu przydała by się ze 3 razy. Więc na te trzy razy (średnio pewnie 2) w miesiącu nie będę płacił 5 zeta. Ileż to mocy serwera zużyje. Nawet nie do policzenia. Choć jak każdy tak by miał po te trzy razy to się już zbierze trochę energii. wiadomo też że ułamek ceny usługi to setki godzin pracy programistów, a reszta czysty zysk.
intimo

Telefon: Samsung Galaxy A5 (2016)

Postprzez Michal1983 » sobota, 27 cze 2015, 04:19

Qbek napisał(a):5 zł to drogo?! Koszt 1 (jednego) litra paliwa...

from TT

Lub 20 kajzerek na 10 śniadań.
Naviexpert - Navigation comes back to business | Piłeś alkohol? Nie prowadź! Zadzwoń po trzeźwego kierowcę!
Nie jeżdżę wolno to wszyscy wokół mnie gdzieś się śpieszą. | Chce testować/używać NE 11.1.137 na mojej Nokii.
Michal1983

Postprzez bodogo2 » sobota, 27 cze 2015, 07:44

A ja dalej czekam na możliwość wprowadzania większej liczby punktów pośrednich. Ale chyba się nie doczekam... :(
bodogo2

Telefon: Samsung i9001

Re: Odp: [Google Play] Wersja 9.3.17

Postprzez Qbek » sobota, 27 cze 2015, 09:51

Michal1983 napisał(a):
Qbek napisał(a):5 zł to drogo?! Koszt 1 (jednego) litra paliwa...

from TT

Lub 20 kajzerek na 10 śniadań.

Większe oszczędności przyniesie przejście na komunikację miejską, bo utrzymanie auta to duże wydatki. Można by przez rok wykarmić wioskę w Afryce...

from TT
Qbek

Postprzez Roddy » sobota, 27 cze 2015, 10:07

@Qbek, to że Ty korzystasz z tej funkcji codziennie nie oznacza, że inni muszą / potrzebują tak samo.
Ja np. też chętnie korzystałbym. Ale chyba nawet jeszcze rzadziej, średnio może raz w miesiącu, jak biorę dzień urlopu "wypoczynkowego" na "załatwianie spraw".
I co mi z tego przyjdzie, że zaoszczędzę choćby i ten litr paliwa, jeżeli tyle wyniesie mnie abonament?
Mnie to by najbardziej urządzał np. pakiet 10 abonamentów jednodniowych. Wtedy gdy nadejdzie "ten dzień" odpalałbym sobie jeden z pakietu. Na rok by wystarczyło.
Roddy

Telefon: MS Lumia 650, myPhone Iron

Postprzez Qbek » sobota, 27 cze 2015, 10:16

Nie piszę o potrzebach, a o podejściu do kosztu 5 zł. Ktoś, kto pisze, że to wygórowana kwota jest dla mnie śmieszny i tyle.

from TT
Qbek

Re: Odp: [Google Play] Wersja 9.3.17

Postprzez Michal1983 » niedziela, 28 cze 2015, 04:40

Qbek napisał(a):Większe oszczędności przyniesie przejście na komunikację miejską, bo utrzymanie auta to duże wydatki. Można by przez rok wykarmić wioskę w Afryce...

Nie ponoszę kosztów utrzymania żadnego samochodu, bo nie posiadam własnego pojazdu. Punkt widzenia na drobne wydatki zależy od stanowiska w pracy, o ile się ją posiada.
Michal1983

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Wersje NaviExpert