Forum Użytkowników nawigacji NaviExpert

Dyskusje na temat nawigacji NaviExpert w telefonach komórkowych i nie tylko. Zapraszamy do aktywnego udziału. Wyraź Swoją opinię lub podziel się własnymi doświadczeniami Użytkownika mobilnej nawigacji NaviExpert.

Przejdź do zawartości

FAQ |Zarejestruj | Zaloguj

[Google Play] Wersja 9.3.17

Re: [Google Play] Wersja 9.3.17

Postprzez langolier » poniedziałek, 27 lip 2015, 17:26

A jak wrócić ? Nie mam zachowanej instalki 9.3.4
langolier
Użytkownik forum Użytkownik forum

Postprzez tomek80 » czwartek, 6 sie 2015, 23:14

Zgłaszam problem z NE 9.3.17. Problem też występował z poprzednimi wersjami.

Ostatnio wiele razy zdarza się, że zaplanowana i wysłana na smartfona trasa w ogóle "nie dociera" do smartfona. Na stronie serwisu widać komunikat, że wszystko OK ("trasę wysłano do Twoje aplikacji...") tymczasem po włączeniu NE trasy nie ma. Bardzo to irytuje.
Problem wystąpił m.in. dziś ok. 10 rano na NE 9.3.17. Na wcześniejszych wersjach NE problem też występował. Smartfon Moto G android 4.4.4 (oryginalny soft).
tomek80
Użytkownik NaviExpert Użytkownik NaviExpert

Telefon: motoG 16GB

Postprzez Lukasz NE » wtorek, 11 sie 2015, 07:24

@tomek80 - prześlij mi na PW swój adres e-mail, którego używasz w aplikacji. Sprawdzimy co się dzieje.
Lukasz NE
Site Admin
Użytkownik forum Użytkownik forum
Pracownik NaviExpert Pracownik NaviExpert

Telefon: Nexus 5

Postprzez Wilk108 » wtorek, 11 sie 2015, 22:36

Głośność komunikatów NE można zmieniać używając przycisków na obudowie telefonu. Ale dla mnie w czasie jazdy jest to bardzo trudne bo te przyciski są trudno dostępne. Więc chciałem korzystać z możliwości ustawiania głośności dostępnej przez Menu asystenta. Niestety to nie działa bo przy uruchomionym NE ustawiana jest tam głośność dzwonka. Jak uruchomię odtwarzanie muzyki lub filmów to ustawiana tam jest głośność mediów a więc także ta wykorzystywana przez NE. Ale jak jest uruchomiony tylko NE to głośność mediów jest ustawiana tylko przy pomocy przycisków. A menu asystenta ustawia głośność dzwonka. Czy jest do zrobienia aby przez Menu asystenta w czasie działania tylko NE była ustawiana głośność mediów?
telefon Samsung S4 Mini, Android 4.4.2 fabryczny.
Wilk108

Telefon: SG S4 Mini

Postprzez Lukasz NE » czwartek, 13 sie 2015, 07:34

Wilk108 napisał(a):Głośność komunikatów NE można zmieniać używając przycisków na obudowie telefonu. Ale dla mnie w czasie jazdy jest to bardzo trudne bo te przyciski są trudno dostępne. Więc chciałem korzystać z możliwości ustawiania głośności dostępnej przez Menu asystenta. Niestety to nie działa bo przy uruchomionym NE ustawiana jest tam głośność dzwonka. Jak uruchomię odtwarzanie muzyki lub filmów to ustawiana tam jest głośność mediów a więc także ta wykorzystywana przez NE. Ale jak jest uruchomiony tylko NE to głośność mediów jest ustawiana tylko przy pomocy przycisków. A menu asystenta ustawia głośność dzwonka. Czy jest do zrobienia aby przez Menu asystenta w czasie działania tylko NE była ustawiana głośność mediów?

Wilk108, mógłbyś napisać co to za menu asystenta, z którego korzystasz?
Lukasz NE
Site Admin
Użytkownik forum Użytkownik forum
Pracownik NaviExpert Pracownik NaviExpert

Telefon: Nexus 5

Postprzez Wilk108 » czwartek, 13 sie 2015, 07:46

wybieram: Ustawienia, zakładka "Moje urz." i na niej "Dostępność":
Dostepnosc.JPG
Dostepnosc.JPG (45.09 KiB) Przeglądane 3402 razy

I tu właśnie można znaleźć możliwość włączenia menu asystenta które jest potem pokazane jako fruwająca ikonka:
Menu asystenta.JPG
Menu asystenta.JPG (50.13 KiB) Przeglądane 3402 razy
Wilk108

Telefon: SG S4 Mini

Postprzez tomek80 » niedziela, 23 sie 2015, 20:55

Lukasz NE napisał(a):@tomek80 - prześlij mi na PW swój adres e-mail, którego używasz w aplikacji. Sprawdzimy co się dzieje.

Problem nadal występuje. Wyznaczona trasa ie dotarła na smartfona. Dziś około godziny 14.00.
tomek80

Telefon: motoG 16GB

Poprzednia strona

Powrót do Wersje NaviExpert