Forum Użytkowników nawigacji NaviExpert

Dyskusje na temat nawigacji NaviExpert w telefonach komórkowych i nie tylko. Zapraszamy do aktywnego udziału. Wyraź Swoją opinię lub podziel się własnymi doświadczeniami Użytkownika mobilnej nawigacji NaviExpert.

Przejdź do zawartości

FAQ |Zarejestruj | Zaloguj

Dodanie trasy do ulubionych

Dodanie trasy do ulubionych

Postprzez jarmk » niedziela, 26 lip 2015, 12:05

Tak jak w tytule, walczę od godziny i nie daję rady..
Ułożyłem i wysłałem sobie trasę na traffic.naviexpert.pl i nie mogę dodać jej do ulubionych.
Gdy wejdę w zakładkę "Trasy", przytrzymując palcem na wybranej pojawia mi się menu i mam do wybrania opcje - Nawiguj, Edytuj, Kopiuj, Szczegóły..
Natomiast, gdy wejdę w zakładkę "Często używane", przytrzymując palcem na wybranej, to pojawia mi się menu i mam do wybrania - Dodaj do ulubionych, Szczegóły. Usuń, Utwórz skrót... tak więc jest "Dodaj do ulubionych" i owszem dodaje się, ale nie ta trasa, którą wcześniej ułożyłem i wysłałem z "traffica", tylko całkiem inna.. punk docelowy/miasto się zgadza, ale chciałem, żeby NE poprowadził mnie ulicami, które ja wybrałem, a tu w "ulubionych" mam całkiem co innego..
jarmk
Użytkownik forum Użytkownik forum
Użytkownik NaviExpert Użytkownik NaviExpert

Telefon: G920F

Re: Dodanie trasy do ulubionych

Postprzez Lukasz NE » poniedziałek, 27 lip 2015, 12:33

Sławku, do ulubionych możesz dodawać konkretne punkty, nie ma opcji dodania całej trasy. Za każdym razem trasa wyznaczana do danego punktu może być inna, bowiem aplikacja na bieżąco uwzględnia aktualną sytuację na drogach i prowadzi najlepszą możliwą trasą. Możesz jednak układając trasę w aplikacji dodać także punkty pośrednie, przez które ma przebiegać.
Lukasz NE
Site Admin
Użytkownik forum Użytkownik forum
Pracownik NaviExpert Pracownik NaviExpert

Telefon: Nexus 5

Re: Dodanie trasy do ulubionych

Postprzez jarmk » poniedziałek, 27 lip 2015, 13:08

Tak też później pomyślałem, trudno.. dzięki za odpowiedź.

Tapnięte z G920F
jarmk
Użytkownik forum Użytkownik forum
Użytkownik NaviExpert Użytkownik NaviExpert

Telefon: G920F

Powrót do Strefa początkujących