Forum Użytkowników nawigacji NaviExpert

Dyskusje na temat nawigacji NaviExpert w telefonach komórkowych i nie tylko. Zapraszamy do aktywnego udziału. Wyraź Swoją opinię lub podziel się własnymi doświadczeniami Użytkownika mobilnej nawigacji NaviExpert.

Przejdź do zawartości

FAQ |Zarejestruj | Zaloguj

Początki....

Początki....

Postprzez newzeland3 » poniedziałek, 10 sie 2015, 20:31

Witam wszystkich,
To mój pierwszy post, więc witam Wszystkich forumowiczów.
Navi mam od końca 06.2015r. Jestem ogólnie zadowolony, poza jedną rzeczą.......omijanie korków.........których nie ma......
Jadę krajówką (Bydgoszcz - Toruń), pusto, samochodów jak na lekarstwo, a Navi każe mi skręcić w uliczki osiedla domków jednorodzinnych. Stracony czas i nic więcej.
Dzisiaj to samo, ale inna krajówka (Bydgoszcz - Gdańsk), ruch mały a ta krzyczy abym zawrócił i jechał dookoła. Oczywiście okazało się, że znowu żadnego korka nie ma..........może był - kilka godzin wcześniej.
Przy wytyczaniu trasy, właśnie ją wskazała ją jako rekomendowaną, po kilkunastu minutach rozmyśliła się :lol:
Często zdarzają się Wam takie sytuacje? Bo już myślę, aby to "omijanie korków" wyłączyć.
Pozdrawiam
newzeland3
Użytkownik forum Użytkownik forum

Re: Początki....

Postprzez Sosnaone » poniedziałek, 10 sie 2015, 22:08

Witaj Kolego. Problemy opisane przez Ciebie zdarzają się nam wszystkim. Dobra rada, poszukaj wątku o trafficu, tam znajdziesz opisywane przypadki. Jeśli możesz w przyszłości zamieszczaj również screeny aby pokazać w jakich dokładnie miejscach problem występuje.

Wysłane z mojego Kiano Elegance 8 3G przy użyciu Tapatalka
---
pozdrawiam,
Sławek
Sosnaone
Użytkownik forum Użytkownik forum
Użytkownik NaviExpert Użytkownik NaviExpert

Telefon: Nexus 5

Powrót do Strefa początkujących