Forum Użytkowników nawigacji NaviExpert

Dyskusje na temat nawigacji NaviExpert w telefonach komórkowych i nie tylko. Zapraszamy do aktywnego udziału. Wyraź Swoją opinię lub podziel się własnymi doświadczeniami Użytkownika mobilnej nawigacji NaviExpert.

Przejdź do zawartości

FAQ |Zarejestruj | Zaloguj

Unikanie odcinków dróg

Unikanie odcinków dróg

Postprzez Jacek_J » wtorek, 25 sie 2015, 17:34

Witam,

wprawdzie NE używam od 2 lat, ale ostatnio brakuje mi (albo nie mogę znaleźć) funkcji unikania danego odcinka ulicy/drogi podczas wyznaczania trasy i nawigowania.
Akurat mam taki przypadek, że NE często wyznacza mi trasę ulicą, która na to miano nie zasługuje - jest to strasznie stara i zniszczona kostka a raczej "kocie łby" na dość długim odcinku. Gdy się po tym "czymś" jedzie, to plomby z zębów wypadają. :-(
Czy w ogóle jest taka funkcjonalność w NE (unikania odcinka drogi)? Jeśli tak, to gdzie jej szukać?

Pozdrawiam

Jacek
Jacek_J
Użytkownik forum Użytkownik forum

Re: Unikanie odcinków dróg

Postprzez Edek » wtorek, 25 sie 2015, 20:20

Nie ma unikania odcinków bezpośrednio w aplikacji, ale możesz przez poprawkę mapy w traffic.neviexpert.pl wysłać zgłoszenie o obniżenie kategorii tej drogi (oczywiście z jakimś uzasadnieniem). Jak dobrze pójdzie, to następnego dnia poprawka będzie naniesiona i Rekomendowana powinna od tego czasu omijać tę drogę (oczywiście nie tylko dla Ciebie, ale dla każdego, kto znajdzie się w okolicy).
Edek
Użytkownik NaviExpert Użytkownik NaviExpert
Użytkownik forum Użytkownik forum

Telefon: Nexus 5 + SE Arc S

Powrót do Strefa początkujących