Forum Użytkowników nawigacji NaviExpert

Dyskusje na temat nawigacji NaviExpert w telefonach komórkowych i nie tylko. Zapraszamy do aktywnego udziału. Wyraź Swoją opinię lub podziel się własnymi doświadczeniami Użytkownika mobilnej nawigacji NaviExpert.

Przejdź do zawartości

FAQ |Zarejestruj | Zaloguj

Czego najbardziej brakuje Wam w wersji iOS?

Re: Czego najbardziej brakuje Wam w wersji iOS?

Postprzez misioohio » wtorek, 29 gru 2015, 22:58

Witam,
Najbardziej brakuje mi profilu HFP Bluetooth. Dzięki temu podobnie jak mapy Google i Apple komunikaty byłyby transmitowane przez głośniki w samochodzie przy jednoczesnym słuchaniu radia. Obecnie trzeba wybierać albo komunikaty Navi albo radio. To główny powód dla którego porzuciłem tą nawigacje na rzecz rozwiązań mniej dokładnych choć bardziej smart.
misioohio
Użytkownik forum Użytkownik forum

Postprzez SnajperskY » niedziela, 3 sty 2016, 18:49

Tak, bardzo dobra uwaga. Sprawdziłem jak to działa u mnie z mapami od Apple i właśnie czegoś takiego brakuje. Nie wiedziałem, że jest taka możliwość, a tu proszę: https://support.apple.com/en-us/HT204242
SnajperskY

Telefon: iPhone 7 Plus

Postprzez SnajperskY » sobota, 20 lut 2016, 14:17

Mam taką prośbę, by wersje testowe aplikacji wygasały po dłuższym okresie, bądź niech wychodzą nowsze wersje przed wygaśnięciem poprzedniej.
SnajperskY

Telefon: iPhone 7 Plus

Postprzez Lukasz2891 » niedziela, 21 lut 2016, 09:00

Ja tez, bo jestem gdzies na mieście, wsiadam do samochodu - a tu nic, nie działa. Przy słabym łączu nawet się wersji nie ściągnie.
Nie wiem dlaczego nie można wrócić do Fabric/Beta.
Lukasz2891

Telefon: iPhone5

Postprzez Michal1983 » niedziela, 21 lut 2016, 10:19

W Androidzie też ostatnio wersja 9.4.40, która była testową wersją nie zmieniła statusu na produkcyjną przez 3 miesiące. Teraz znów testy nowej wersji i dwa tygodnie to samo wydanie nie widać żadnego postępu prac nad stabilizacją wersji.
Naviexpert - Navigation comes back to business | Piłeś alkohol? Nie prowadź! Zadzwoń po trzeźwego kierowcę!
Nie jeżdżę wolno to wszyscy wokół mnie gdzieś się śpieszą. | Chce testować/używać NE 11.1.137 na mojej Nokii.
PS 22:17, PS2 0:38 z Nokią 5230
Michal1983
Użytkownik NaviExpert Użytkownik NaviExpert

Telefon: Nokia 5230

Poprzednia strona

Powrót do Wersje NaviExpert