Forum Użytkowników nawigacji NaviExpert

Dyskusje na temat nawigacji NaviExpert w telefonach komórkowych i nie tylko. Zapraszamy do aktywnego udziału. Wyraź Swoją opinię lub podziel się własnymi doświadczeniami Użytkownika mobilnej nawigacji NaviExpert.

Przejdź do zawartości

FAQ |Zarejestruj | Zaloguj

Wykupiony abonament jest nieaktywny.

Wykupiony abonament jest nieaktywny.

Postprzez admin » środa, 24 cze 2009, 18:16

To nie jest problem, lecz normalna sytuacja po wykupieniu nowego abonamentu. Abonament aktywuje się przy pierwszym wykorzystaniu (np. ułożeniu trasy) i od tego momentu liczy się jego ważność.
admin
Pracownik NaviExpert Pracownik NaviExpert
Użytkownik forum Użytkownik forum

Re: Wykupiony abonament jest nieaktywny.

Postprzez Radut » sobota, 30 sty 2010, 17:30

Ciekawi mnie taka rzecz - jeśli mam wykupiony, ale nieaktywny abonament, w ustawieniach aplikacji włączę opcję "Auto łączenie z serwerem podczas startu", to kiedy aplikacja przy starcie sama połączy się z serwerem to automatycznie aktywuje mi abonament? Czy może będzie tylko utrzymywać połączenie z internetem i czekać aż wykonam jakąś operację np. wyznaczenie trasy? Chodzi mi o to żeby tylko połączyć się z serwerem NE w celu wysyłania danych do CT, ale żeby nie aktywował się mój wykupiony abonament.

Pozdrawiam
Radut
Użytkownik forum Użytkownik forum
Użytkownik NaviExpert Użytkownik NaviExpert

Telefon: LG G3

Postprzez Andrzej » sobota, 30 sty 2010, 22:10

Abonament aktywuje się dopiero kiedy ułożysz pierwszą trasę.
Andrzej
Pracownik NaviExpert Pracownik NaviExpert
Użytkownik NaviExpert Użytkownik NaviExpert

Telefon: Galaxy S, HTC Hero, Monte

Postprzez piotrek2308 » niedziela, 28 mar 2010, 19:45

A czy wykupiony abonament na 24 godziny traci kiedyś swoją ważność. Chodzi mi o to, że po wykupieniu jest nieaktywny i zużywa się kiedy ułoże trase. A jeśli nie mam potrzeby ułożenia trasy to czy kiedyś ten 24h abonament zniknie bez użucia. Bo niejestem pewein ale chyba miałem jeden a po aktualizacj NavExpert Chyba zniknął.
piotrek2308

Postprzez potworny » niedziela, 28 mar 2010, 22:42

Abonament zostaje i nigdzie nie idzie. Znika w momencie, kiedy go zużyjesz. Nie ma terminu przydatności do spożycia. :)
potworny

Postprzez piotrek2308 » poniedziałek, 29 mar 2010, 12:10

Jeżeli tak mówisz. Na 100% nie jestem pewien ale odnoszę wrażenie że miałem na 24h. No coż.
piotrek2308

Postprzez roman_tp » poniedziałek, 29 mar 2010, 12:46

kiedyś przez pomyłkę wysłałem z aplikacji SMS - abonament na 24h. oczywiście tych pieniędzy nie udało się odzyskać. mając w pamięci, że mam usługę wykupioną, klika dni po wygaśnięciu 2-letniego abonamentu chciałem aktywować dostęp. okazało się, że ta usługa aktywowała się od razu po wygaśnięciu abonamentu - zostało to sprawdzone przez pracownika NE. szczęście, że to nie były wielkie pieniądze.
roman_tp
Użytkownik NaviExpert Użytkownik NaviExpert

Telefon: CAT B15

Postprzez potworny » poniedziałek, 29 mar 2010, 13:29

A ja, z racji niezłych warunków w abonamencie, wysyłałem przez jakiś czas wyłącznie SMSy. Miałem po pięć pakietów abonamentu smsowego, które wykorzystywane były wyłącznie w momencie, kiedy próbowałem użyć nawigacji. Jeśli się tylko patrzyłem na telefon, nie próbując go nawet dotykać, wówczas abonamenty SMSowe pozostawały nienaruszone.
potworny

Postprzez roman_tp » poniedziałek, 29 mar 2010, 13:38

no to może wykorzystałem te 24H nieświadomie myśląc, że korzystam w ramach abonamentu 2-letniego :roll:
roman_tp
Użytkownik NaviExpert Użytkownik NaviExpert

Telefon: CAT B15

Postprzez piotrek2308 » poniedziałek, 29 mar 2010, 15:16

Dokupiłem dzisiaj NaviPlan na 24h wszedłem sprawdzić dostępne usługi i się pokazało że są dostępne dwa Naviplany24. Czyli wszystko wróciło do normy.
piotrek2308

Powrót do Typowe problemy i ich rozwiązywanie