Forum Użytkowników nawigacji NaviExpert

Dyskusje na temat nawigacji NaviExpert w telefonach komórkowych i nie tylko. Zapraszamy do aktywnego udziału. Wyraź Swoją opinię lub podziel się własnymi doświadczeniami Użytkownika mobilnej nawigacji NaviExpert.

Przejdź do zawartości

FAQ |Zarejestruj | Zaloguj

Trasa do skrzyżowania

Re: Trasa do skrzyżowania

Postprzez vtec_z » czwartek, 5 lis 2015, 13:55

Wilk108 napisał(a):Poszukajcie tak skrzyżowania np al. Jerozolimskich albo Patriotów z inną

Zacznij od innej, jej skrzyżowanie z al. Jerozolimskimi albo Patriotów znajdziesz znacznie szybciej ;)
First man, then machine (Soichiro Honda)
vtec_z
Użytkownik NaviExpert Użytkownik NaviExpert
Użytkownik forum Użytkownik forum

Telefon: Lumia 640XL LTE

Postprzez rgr » czwartek, 5 lis 2015, 16:04

keszaip napisał(a):I to jest, jakieś niedopatrzenie. Podobnie jest z nawigacją, NE pokazuje nazwę ulicy, którą jadę, niestety nie pokazuje nazwy ulicy w którą mam skręcić. A to jest dość istotne.
Więc niestety, ale będę się musiał rozstać z tą navi

Istotne też jest, aby to działało. AM np. często pokazuje bzdury.
rgr
Użytkownik forum Użytkownik forum
Użytkownik NaviExpert Użytkownik NaviExpert

Telefon: ZTE Blade

Postprzez Wilk108 » czwartek, 5 lis 2015, 17:39

vtec_z napisał(a):
Wilk108 napisał(a):Poszukajcie tak skrzyżowania np al. Jerozolimskich albo Patriotów z inną

Zacznij od innej, jej skrzyżowanie z al. Jerozolimskimi albo Patriotów znajdziesz znacznie szybciej ;)

Twoja rada zakłada, że będę wiedział, która jest krótsza. Czyli znał docelową okolicę. Jak wiem takie rzeczy to zwykle nie potrzebuję nawigacji, żeby dojechać.
Wilk108

Telefon: SG S4 Mini

Postprzez Wilk108 » czwartek, 5 lis 2015, 17:50

Wilk108 napisał(a):Roddy ma rację. Gdy skrzyżowania są blisko to łatwo o pomyłkę bo NE już 40 m przed skrętem mówi "skręć w ....". Jak się dużo jeździ z NE to już się wie. Ale na początku, ja parę razy skręciłem za wcześnie.

Jest gorzej, już 50-60 m przed skrętem jest komunikat "skręć w ..." i to niezależnie od prędkości jazdy. W praktyce dojeżdżając do takich skrzyżowań położonych blisko siebie zwalniam, a po komunikacie zaczynam śledzić na wyświetlaczu odległość. Dla mnie lepiej by było aby program sygnalizował skręt w takim czasie abym mógł spokojnie zwolnić i wykonać skręt. Czyli przy prędkości 40 km/h to ok 30m, przy prędkości mniejszej - bliżej.
Wilk108

Telefon: SG S4 Mini

Poprzednia strona

Powrót do Strefa początkujących