Forum Użytkowników nawigacji NaviExpert

Dyskusje na temat nawigacji NaviExpert w telefonach komórkowych i nie tylko. Zapraszamy do aktywnego udziału. Wyraź Swoją opinię lub podziel się własnymi doświadczeniami Użytkownika mobilnej nawigacji NaviExpert.

Przejdź do zawartości

FAQ |Zarejestruj | Zaloguj

Rysiek 2.12

Rysiek 2.12

Postprzez Lukasz NE » czwartek, 17 gru 2015, 13:52

Cześć!

Nowa wersja Ryśka oznaczona numerem 2.12 jest już dostępna do pobrania w Google Play :) Co nowego?

1. Dodaliśmy nowy ekran aplikacji z przejrzystym prędkościomierzem.
2. Wprowadziliśmy możliwość szybkiego przechodzenia między trzema ekranami aplikacji (mapa, wideorejestrator, prędkościomierz) za pomocą przesunięcia ekranu.
3. Wdrożyliśmy automatyczne wyłączanie się aplikacji. Teraz po wyjściu z auta, schowaniu telefonu do kieszeni i przejściu kilku kroków, Rysiek wyłączy się.
4. Od teraz ograniczenia prędkości będą pulsować, jeżeli jedziesz zbyt szybko, przypominając, że warto zdjąć nogę z gazu.
5. Powiększyliśmy główny ekran usuwając pole z wiadomościami od moderatorów. Od dziś będą one się pojawiać w miejscu bannera reklamowego.

Jak zawsze zachęcam do aktualizacji :)

Szerokości!
Lukasz NE
Site Admin
Użytkownik forum Użytkownik forum
Pracownik NaviExpert Pracownik NaviExpert

Telefon: Nexus 5

Re: Rysiek 2.12

Postprzez Keelo » czwartek, 17 gru 2015, 21:54

Wszystko na plus ale mam pytanie czy w tym oknie także będą się pojawiać podziękowania od użytkowników. :roll:
Keelo
Użytkownik forum Użytkownik forum

Telefon: LG Swift 3D

Postprzez Michal1983 » niedziela, 17 sty 2016, 06:17

Szkoda, że program dalej zapisuje ślad trasy przejazdu w tak nieprzystępnym formacie, który nie da się otworzyć w żadnym ze znalezionych przeze mnie programach i na stronie.
Naviexpert - Navigation comes back to business | Piłeś alkohol? Nie prowadź! Zadzwoń po trzeźwego kierowcę!
Nie jeżdżę wolno to wszyscy wokół mnie gdzieś się śpieszą. | Chce testować/używać NE 11.1.137 na mojej Nokii.
PS 22:17, PS2 0:38 z Nokią 5230
Michal1983
Użytkownik NaviExpert Użytkownik NaviExpert

Telefon: Nokia 5230

Postprzez Kamil NE » poniedziałek, 18 sty 2016, 11:20

Keelo napisał(a):Wszystko na plus ale mam pytanie czy w tym oknie także będą się pojawiać podziękowania od użytkowników. :roll:

Tak, będą się pojawiać.
Kamil NE
Pracownik NaviExpert Pracownik NaviExpert

Postprzez Kamil NE » poniedziałek, 18 sty 2016, 13:51

Michal1983 napisał(a):Szkoda, że program dalej zapisuje ślad trasy przejazdu w tak nieprzystępnym formacie, który nie da się otworzyć w żadnym ze znalezionych przeze mnie programach i na stronie.

A na jakiej stronie próbowałeś? Format to gpx standardowy dla logów.
Kamil NE

Postprzez Michal1983 » poniedziałek, 18 sty 2016, 16:39

http://mygpsfiles.com/en/
Korzystałem z routeconverter.de aby zamienić pliki z formatu gpx 1.1 na 1.0. Niestety ostatnio to też nie pomaga i pojawia się błąd przy odczycie przekształconego pliku gpx.
Naviexpert - Navigation comes back to business | Piłeś alkohol? Nie prowadź! Zadzwoń po trzeźwego kierowcę!
Nie jeżdżę wolno to wszyscy wokół mnie gdzieś się śpieszą. | Chce testować/używać NE 11.1.137 na mojej Nokii.
PS 22:17, PS2 0:38 z Nokią 5230
Michal1983

Telefon: Nokia 5230

Postprzez Kamil NE » wtorek, 19 sty 2016, 12:42

Spróbuj tutaj http://maplorer.com/view_gpx.html. Ustalimy co jest przyczyną tego problemu i postaramy się jak najszybciej dostarczyć bardziej dostępny format.
Kamil NE

Powrót do Rysiek Android