Forum Użytkowników nawigacji NaviExpert

Dyskusje na temat nawigacji NaviExpert w telefonach komórkowych i nie tylko. Zapraszamy do aktywnego udziału. Wyraź Swoją opinię lub podziel się własnymi doświadczeniami Użytkownika mobilnej nawigacji NaviExpert.

Przejdź do zawartości

FAQ |Zarejestruj | Zaloguj

Parkingowy POIedynek

Re: Parkingowy POIedynek

Postprzez Michal1983 » środa, 18 maja 2016, 04:51

Pisałem już to gdzies, ale podejście do działania funkcji znajdowania parkingu i zawartości bazy miejsc parkingowych mogą uczynić tą funkcje bezużyteczną. Użytkownik albo zostanie skierowany na zbyt odległy parking, albo prędzej sam znajdzie i nie skorzysta więcej z tej funkcji.
Oby tylko kolejny miesiąc nad tym nie siedzieli. Nie było jasnych wytycznych to ludzie zgłaszali to co popadnie i efekt jest widoczny gołym okiem.
Naviexpert - Navigation comes back to business | Piłeś alkohol? Nie prowadź! Poproś o pomoc trzeźwego kierowcę!
Nie jeżdżę wolno to wszyscy wokół mnie gdzieś się śpieszą. | Chce testować/używać NE 11.4.293 na mojej Nokii.
PS 22:17, PS2 0:38 z Nokią 5230
Michal1983
Użytkownik forum Użytkownik forum
Użytkownik NaviExpert Użytkownik NaviExpert

Telefon: Nokia 5230

Postprzez mlody911 » środa, 18 maja 2016, 08:39

Wytyczne jasne były, może tylko w "ferworze walki" o mniejszych sprawach się zapominało ;-)
A teraz częściej trafia się "UPS" bo i parkingów pod koniec było mniej i ktoś inny mógł wcześniej również go zgłosić.
Przecież do pojawienia się "znacznika" na parkingu od zgłoszenia, mogło minąć 3 dni - w tym czasie nawet kilka osób mogło chcieć sobie dodać taki parking, a tylko pierwsza go zaliczy.
mlody911

Telefon: S7

Postprzez Lukasz NE » środa, 18 maja 2016, 10:14

Podliczamy jeszcze Wasze zgłoszenia, które spływały w ostatnich dniach trwania konkursu i pomału zbliżamy się do końca, także na dniach poinformujemy o ostatecznych wynikach :)
Lukasz NE
Site Admin
Użytkownik forum Użytkownik forum
Pracownik NaviExpert Pracownik NaviExpert

Telefon: Nexus 5

Postprzez Lukasz NE » czwartek, 19 maja 2016, 13:11

Lukasz NE
Site Admin
Pracownik NaviExpert Pracownik NaviExpert

Telefon: Nexus 5

Postprzez Klusek » czwartek, 19 maja 2016, 13:55

Rzutem na taśmę załapałem się na pierwszą dwudziestkę. Przez ostatnie dni żyłem w strasznym stresie jak widziałem zmieniające się co chwilę wyniki i moją pozycję wędrującą pomiędzy drugą a trzecią dziesiątką :)
Chyba będę musiał ubiegać się o zadośćuczynienie za poniesione straty moralne i za pojawienie się nowych siwych włosów na mojej głowie ;)
Ostatnio edytowano czwartek, 19 maja 2016, 14:55 przez Klusek, łącznie edytowano 1 raz
Klusek

Telefon: Xperia Z1

Postprzez sztaba » czwartek, 19 maja 2016, 14:48

Załapałem się na stówkę... :)

tapatalk
sztaba

Telefon: Samsung Galaxy Young (GT-S6310

Postprzez algi » czwartek, 19 maja 2016, 15:46

Super. Też mam na pół baku :-)
Kolejny pojedynek planowany?
Jakaś inna kategoria POI?

NE v3.x - NOKIA 6300+LD-3W
NE v4.x/5.x - LG GT 505
NE v6.x/7.x - SAMSUNG GALAXY S / S+
NE v8.x - SAMSUNG GALAXY S+ / NOTE 2
NE v9.x - SAMSUNG GALAXY NOTE 2 / NOTE 4
NE v10.x - SAMSUNG GALAXY NOTE 4

NE v11.x - SAMSUNG GALAXY NOTE FE / 10+
algi

Telefon: Galaxy Note 10+

Postprzez Michal1983 » piątek, 20 maja 2016, 04:39

Ja na starcie byłem 14. potem 21. i ostatecznie 38. Szkoda, że tak dużo moich zgłoszeń zostało odrzuconych.
Naviexpert - Navigation comes back to business | Piłeś alkohol? Nie prowadź! Poproś o pomoc trzeźwego kierowcę!
Nie jeżdżę wolno to wszyscy wokół mnie gdzieś się śpieszą. | Chce testować/używać NE 11.4.293 na mojej Nokii.
PS 22:17, PS2 0:38 z Nokią 5230
Michal1983

Telefon: Nokia 5230

Postprzez lyncz » piątek, 20 maja 2016, 09:15

Michal1983 napisał(a):Ja na starcie byłem 14. potem 21. i ostatecznie 38. Szkoda, że tak dużo moich zgłoszeń zostało odrzuconych.

Najlepsze w tym wszystkim jest, że powód odrzuceń zależał od czyjegoś "widzimi się" i często był sprzeczny z regulaminem, który sami stworzyli. Ot taka ciekawostka :) Jestem ciekaw jakby wyglądały prawdziwe wyniki, gdyby organizatorzy uczciwie wszystkie zgłoszenia traktowali.
lyncz

Telefon: Microsoft Lumia 550

Postprzez Tom » piątek, 20 maja 2016, 15:06

Na pewno dużo zgłoszeń wam odrzuciło przez to że w momencie zgłoszenia przez was punktu na mapie go nie było a w tym czasie już kogoś zgłoszenie czekało na rozpatrzenie. Moje zgłoszenia średnio po dwóch dniach były rozpatrywane i też miałem takie przypadki, ale nie aż tyle. Jeszcze wszystko zależy od miasta i miejsca. Kogoś widzimisię to bym tak nie nazwał, inne zgłoszenia o brakujących drogach i dojazdach przeważnie miałem rozpatrywane przez tą samą osobę z działu map.

Dzięki za konkurs i nagrodę ;)
Tom
Użytkownik NaviExpert Użytkownik NaviExpert

Telefon: Moto e4 (xt1762)

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Aktualności