Forum Użytkowników nawigacji NaviExpert

Dyskusje na temat nawigacji NaviExpert w telefonach komórkowych i nie tylko. Zapraszamy do aktywnego udziału. Wyraź Swoją opinię lub podziel się własnymi doświadczeniami Użytkownika mobilnej nawigacji NaviExpert.

Przejdź do zawartości

FAQ |Zarejestruj | Zaloguj

Rysiek 3.0

Re: Rysiek 3.0

Postprzez mysza199 » czwartek, 19 maja 2016, 10:55

Czy w Rysku jest możliwość przygaszenia ekranu ?
Jeśli nie to czy będzie taka możliwość ?

Czy mozna zarejstrować się na maila nie systemowego - tzn z google play ?
A może po rejestracji można go zmienić ?
mysza199
Użytkownik forum Użytkownik forum

Postprzez Kamil NE » czwartek, 19 maja 2016, 12:02

colin23 napisał(a):Ok. Wyłączę to i zbadam temat. W tym momencie jakie powinienem mieć informację o zbliżającej się np. stojącej kontroli? Bo jak miałem włączony dzwięk zbliżania to miałem tylko te przeraźliwe pikania ;-)

Dzięki za sugestie.
Gdy wyłączymy dźwięki zbliżenia pojawi się tylko komunikat "Za x metrów kontrola drogowa, ograniczenie x".
Kamil NE
Pracownik NaviExpert Pracownik NaviExpert
Użytkownik forum Użytkownik forum
Użytkownik NaviExpert Użytkownik NaviExpert

Postprzez Kamil NE » czwartek, 19 maja 2016, 12:04

bodogo2 napisał(a):Rysiek 3.0
U mnie aktualna prędkość zmienia się wraz z przeskokiem wskaźnika pozycji. Raz pokazuje 0 km/h, a raz aktualną prędkość. Gdy chcę wysłać zgłoszenie dostaję komunikat 'pozycja nieustalona'. Jednocześnie w tym samym czasie inne aplikacje w tym NE działa prawidłowo, pokazuje aktualną prędkość i pozycję.

Podaj proszę model telefonu i wersję android.
Kamil NE

Postprzez bodogo2 » czwartek, 19 maja 2016, 19:23

Kamil NE napisał(a):
bodogo2 napisał(a):Rysiek 3.0
U mnie aktualna prędkość zmienia się wraz z przeskokiem wskaźnika pozycji. Raz pokazuje 0 km/h, a raz aktualną prędkość. Gdy chcę wysłać zgłoszenie dostaję komunikat 'pozycja nieustalona'. Jednocześnie w tym samym czasie inne aplikacje w tym NE działa prawidłowo, pokazuje aktualną prędkość i pozycję.

Podaj proszę model telefonu i wersję android.

Motorola Moto E (druga generacja) z 4G LTE
Android 6.0

Wysłane z mojego MotoE2(4G-LTE) przy użyciu Tapatalka
bodogo2

Telefon: Samsung i9001

Postprzez Kamil NE » piątek, 20 maja 2016, 10:48

Ok, dzięki. Ten problem pojawia się na 6.0, ale nie na wszystkich telefonach. Sprawdzamy co jest przyczyną i jak tylko naprawimy to wrzucimy nową wersje.
Kamil NE

Postprzez mysza199 » piątek, 20 maja 2016, 20:36

Dzięki za olanie .... widać support dziala tak samo jak u Yanka
No nic ale i tak zamierzam przesiasc sie na ryska bo Yanek zniecheca w kazdym kolejnym kroku rozwoju
mysza199

Postprzez Tom » piątek, 20 maja 2016, 22:29

Ja bym nie nazwał tego olaniem, jest pełno telefonów, teraz już piszą o premierze androida 7 gdy jeszcze nie wszystkie telefony dostały aktualizacje do 6 a nie mówiąc ile jest starszych wersji :D
Czasem można też spróbować aktualizować bazę agps przez aplikacje różne, albo zmienić ustawienia lokalizacji z tylko GPS, np. na GPS plus sieć komórkowa. Nawet jakby nie było efektów to warto spróbować rożnych metod.
Tom
Użytkownik NaviExpert Użytkownik NaviExpert

Telefon: Asus ZenFone 4

Postprzez Michal1983 » niedziela, 22 maja 2016, 04:44

Przy odtwarzaniu trasy zarejestrowanej przez telefon KM0425 z pliku gpx program odtwarzający pokazuje zaniżona prędkość lub jakby prędkość rejestrowana była w innej jednostce niż km/h i traktowana jako km/h przez program. Może GPS w tym telefonie działa nieprawidlowo, albo jest problem z interpretacją odczytów.
Naviexpert - Navigation comes back to business | Piłeś alkohol? Nie prowadź! Zadzwoń po trzeźwego kierowcę!
Nie jeżdżę wolno to wszyscy wokół mnie gdzieś się śpieszą. | Chce testować/używać NE 11.1.137 na mojej Nokii.
PS 22:17, PS2 0:38 z Nokią 5230
Michal1983

Telefon: Nokia 5230

Postprzez Kamil NE » poniedziałek, 23 maja 2016, 10:06

mysza199 napisał(a):Dzięki za olanie .... widać support dziala tak samo jak u Yanka
No nic ale i tak zamierzam przesiasc sie na ryska bo Yanek zniecheca w kazdym kolejnym kroku rozwoju

W żadnym wypadku nie olewamy sprawy. Aktualnie wyjaśniamy co jest przyczyną tego problemu. Mam nadzieję, że to będzie drobna zmiana i szybko wdrożymy poprawkę.
Kamil NE

Postprzez Kamil NE » poniedziałek, 23 maja 2016, 10:18

Michal1983 napisał(a):Przy odtwarzaniu trasy zarejestrowanej przez telefon KM0425 z pliku gpx program odtwarzający pokazuje zaniżona prędkość lub jakby prędkość rejestrowana była w innej jednostce niż km/h i traktowana jako km/h przez program. Może GPS w tym telefonie działa nieprawidlowo, albo jest problem z interpretacją odczytów.

Standard GPX to zapis w m/s, takie dane znajdziesz w pliku stworzonym przez Ryśka. Program odczytujący plik GPX powinien to przeliczyć na wybraną jednostkę, niektóre robią to domyślnie przeliczając na km/h, w innych trzeba to wybrać manualnie. Z jakiego programu korzystasz?
Kamil NE

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Rysiek Android