Forum Użytkowników nawigacji NaviExpert

Dyskusje na temat nawigacji NaviExpert w telefonach komórkowych i nie tylko. Zapraszamy do aktywnego udziału. Wyraź Swoją opinię lub podziel się własnymi doświadczeniami Użytkownika mobilnej nawigacji NaviExpert.

Przejdź do zawartości

FAQ |Zarejestruj | Zaloguj

Nawigacja mobilna?

Nawigacja mobilna?

Postprzez pszema » czwartek, 12 maja 2016, 18:27

NaviExpert to nawigacja mobilna. Zawsze ma się ją przy sobie w urządzeniu mobilnym, ale czy na pewno? Jak wiadomo kiedy planujemy dłuższą trasę to jest pewien problem ponieważ zajmujemy telefon nawigacją i problem jest jak ktoś zadzwoni. Dlatego rozwiązuje ten problem biorąc tablet, którego używam jako nawigacji, a telefon jest wolny. Niestety czasem nie wezmę tabletu i muszę użyć telefonu do nawigowania i tu jest drobny problem. Podczas uruchamiania nawigacji na drugim, lub pierwszym urządzeniu (nigdy na obu naraz) zawsze jest to samo "Aby korzystać z nawigacji NaviExpert w tym urządzeniu, musisz dokonać nowej lub ponownej rejestracji". Następnie pojawia się okno mojego konta z mailem i klikam "Uruchom NaviExpert". I pytanie "Czy akceptujesz regulamin usług NaviExpert?" oczywiście zgadzam się i kolejny komunikat " W każdej chwili możesz sprawdzić teść regulaminu. Został on zapisany na Twoim urządzeniu w katalogu/storage/.../". Daję ok i przez chwilę jest "Przygotowywanie aplikacji". Po czym znowu widzę swojego maila i login. Klikam dalej i tak oto jestem w nawigacji.

Wszystko fajnie tylko po co to tyle trwa? jest jedno konto jeden mail powiązany z dwoma urządzeniami (w google play też wyświetlają się oba urządzenia na jednym koncie). I skoro mam już konto i cały czas korzystam z jednego konta to po co za każdym razem pobiera mi się regulamin? na obu urządzeniach mam po paręnaście tych samych regulaminów.

Nie można jakoś tego zmienić. Np do danego konta przypisać 2-3 urządzeń i obojętnie w którym włączy się aplikację to uruchomi się odrazu. Oczywiście z zabezpieczeniem żeby nie korzystać na 2 urządzeniach jednocześnie.
Puki co muszę pamiętać że jak nie miałem tabletu i używałem telefonu to najlepiej wcześniej włączyć NE na tablecie żeby już sobie ustawić nawigację.

To tylko moja drobna sugestia, bo używając NE w taki sposób troszkę denerwuje.
pszema
Użytkownik forum Użytkownik forum
Użytkownik NaviExpert Użytkownik NaviExpert

Telefon: SE SATIO, SONY XPERIA V

Re: Nawigacja mobilna?

Postprzez Lukasz NE » poniedziałek, 16 maja 2016, 11:12

Dzięki za tę sugestię, będziemy nad tym pracować.
Lukasz NE
Site Admin
Użytkownik forum Użytkownik forum
Pracownik NaviExpert Pracownik NaviExpert

Telefon: Nexus 5

Postprzez pszema » piątek, 12 maja 2017, 20:13

Można wiedzieć na jakim etapie jest rozwiązanie tego problemu? Równo 12 miesięcy minęło i dalej to samo.
pszema
Użytkownik NaviExpert Użytkownik NaviExpert

Telefon: SE SATIO, SONY XPERIA V

Postprzez Lukasz NE » czwartek, 18 maja 2017, 11:02

Mamy ten projekt na tapecie, jednak wbrew pozorom jest on bardzo złożony i wymaga dużych zmian, dlatego to też tyle trwa.
Lukasz NE
Site Admin

Postprzez tetrus » piątek, 19 maja 2017, 14:38

A jakaś może orientacyjna data?
tetrus

Postprzez Lukasz NE » wtorek, 23 maja 2017, 13:59

@tetrus, niestety, na tę chwilę nie mogę zadeklarować żadnej daty tego wdrożenia :(
Lukasz NE
Site Admin

Powrót do Ogólne