Forum Użytkowników nawigacji NaviExpert

Dyskusje na temat nawigacji NaviExpert w telefonach komórkowych i nie tylko. Zapraszamy do aktywnego udziału. Wyraź Swoją opinię lub podziel się własnymi doświadczeniami Użytkownika mobilnej nawigacji NaviExpert.

Przejdź do zawartości

FAQ |Zarejestruj | Zaloguj

Link4, darmowa roczna licencja NE

Link4, darmowa roczna licencja NE

Postprzez rosjak » środa, 5 paź 2016, 19:59

Witam
Kupiłem polisę w link4 i dostałem w promocji roczny abonament nawigacji, kłopot w tym, że według instrukcji powinna być zakładka "wpisz kod promocyjny" a jej nie ma.
Wpisywałem w zakładkę "wpisz kod" lecz jest komunikat o niewłaściwym kodzie.
Jak to rozwiązać?
rosjak
Użytkownik forum Użytkownik forum
Użytkownik NaviExpert Użytkownik NaviExpert

Telefon: SGSII

Re: Link4, darmowa roczna licencja NE

Postprzez Lukasz NE » piątek, 7 paź 2016, 09:41

Rosjak, pobierz najnowszą wersję NaviExpert dostępną w Google Play, a następnie w menu aplikacji wybierz: Moje konto > Wprowadź kod promocyjny. Twoim kodem jest numer Twojej polisy z LINK4.
Lukasz NE
Site Admin
Użytkownik forum Użytkownik forum
Pracownik NaviExpert Pracownik NaviExpert

Telefon: Nexus 5

Postprzez rosjak » czwartek, 13 paź 2016, 20:01

Lukasz, dziękuję za konkretną podpowiedz, wszystko zadziałało tak jak napisałeś

Jestem zadowolony, nowe możliwości w porównaniu do starej wersji jak najbardziej pożyteczne, widzę ze aplikacja ma się dobrze i cały czas się rozwija. Teraz, po kilku latach z Wami, do poprzedniej (Y) nawet nie zaglądam jedynie co to, zajmuje jeszcze miejsce w telefonie.

Coś źle poszło w czasie pobierania nowej wersji , i straciłem statystyki przejechanych kilometrów, ilości zgłoszeń jednym słowem wszystko. Czy jest możliwość odzyskania tych danych, trochę przejechałem z NE, fajnie by było przywrócić .
Jeśli jest to gdzieś dostępne i nie wymaga nadmiernego zaangażowania ze strony NE to, jestem zainteresowany.
rosjak

Postprzez Lukasz NE » piątek, 14 paź 2016, 10:10

rosjak napisał(a):Coś źle poszło w czasie pobierania nowej wersji , i straciłem statystyki przejechanych kilometrów, ilości zgłoszeń jednym słowem wszystko. Czy jest możliwość odzyskania tych danych, trochę przejechałem z NE, fajnie by było przywrócić .
Jeśli jest to gdzieś dostępne i nie wymaga nadmiernego zaangażowania ze strony NE to, jestem zainteresowany.

Podaj mi w PW swój adres e-mail, z którego korzystasz w aplikacji. Najprawdopodobniej statystyki zresetowały się po aktywacji przez Ciebie modułu Bezpiecznej jazdy z LINK4, ale sprawdzę, co da radę zrobić w tym temacie :)
Lukasz NE
Site Admin

Postprzez rosjak » niedziela, 16 paź 2016, 23:03

ok. wysyłam na pw
rosjak

Postprzez Pinker » poniedziałek, 25 gru 2017, 18:42

Witam,
wykupiłem kolejną polisę z promocją naviexpert w link4 ale subskrybcja wygasła i aplikacja nie działa. Co więcej wpisując w profilu nowy kod promocyjny (nr nowej polisy) otrzymuję informację, o błędnym kodzie. Proszę o pomoc.

Pozdrawiam,
Dominik Chmielewski
Pinker

Telefon: HTC Desire X

Postprzez Lukasz NE » poniedziałek, 8 sty 2018, 16:57

Pinker napisał(a):Witam,
wykupiłem kolejną polisę z promocją naviexpert w link4 ale subskrybcja wygasła i aplikacja nie działa. Co więcej wpisując w profilu nowy kod promocyjny (nr nowej polisy) otrzymuję informację, o błędnym kodzie. Proszę o pomoc.

Pozdrawiam,
Dominik Chmielewski

Dominiku, skontaktuj się proszę z nami w tej sprawie przesyłając nam swój numer polisy z Link4 na adres pomoc@naviexpert.pl
Lukasz NE
Site Admin

Postprzez SuperStructure » wtorek, 6 lut 2018, 11:20

Co w przypadku, gdy mam aktywny roczny abonament, który kupiłem w grudniu i chciałbym skorzystać z licencji od Link4?
SuperStructure

Telefon: Lenovo P2

Postprzez Lukasz NE » środa, 7 lut 2018, 15:40

SuperStructure napisał(a):Co w przypadku, gdy mam aktywny roczny abonament, który kupiłem w grudniu i chciałbym skorzystać z licencji od Link4?

Jeżeli teraz aktywujesz licencję od Link4 wprowadzając kod swej polisy w aplikacji NaviExpert, od razu włączysz promocję Kasa Wraca, natomiast roczny abonament, który otrzymałeś od Link4 będzie oczekiwał w kolejce na Twoim koncie na aktywację po wykorzystaniu Twojego obecnego abonamentu i innych usług oczekujących na aktywację, jeżeli takowe posiadasz.
Lukasz NE
Site Admin

Postprzez SuperStructure » środa, 7 lut 2018, 15:43

Czyli nie przepadnie wraz z końcem polisy w razie braku jej kontynuacji?
Rozumiem, że korzystanie z licencji od Link4 wiąże się z automatycznym wysłaniem im danych? Czy da się korzystać z nawigacji bez udostępniania danych?
Jest sposób aby się przełączać między posiadanymi abonamentami?
SuperStructure

Telefon: Lenovo P2

Następna strona

Powrót do Strefa początkujących