Forum Użytkowników nawigacji NaviExpert

Dyskusje na temat nawigacji NaviExpert w telefonach komórkowych i nie tylko. Zapraszamy do aktywnego udziału. Wyraź Swoją opinię lub podziel się własnymi doświadczeniami Użytkownika mobilnej nawigacji NaviExpert.

Przejdź do zawartości

FAQ |Zarejestruj | Zaloguj

[Google Play] NaviExpert 10.3.82

[Google Play] NaviExpert 10.3.82

Postprzez Lukasz NE » środa, 7 gru 2016, 11:56

Cześć!

Od wczoraj wszyscy użytkownicy Google Play mogą już pobrać najnowszą wersję NaviExpert oznaczoną numerem 10.3.82. Co nowego?

- Zmiany i uproszczenia w procesie logowania do aplikacji. Teraz istnieje możliwość rejestracji konta na inny adres mailowy niż gmail.
- Możliwość edycji punktów POI. Teraz klikając w wybrany punkt POI na mapie i wybierając opcję "Więcej informacji" możecie edytować punkty POI z poziomu aplikacji. Wasze zgłoszenia trafią automatycznie do naszego działu map i tak szybko jak to możliwe zmiany zostaną wprowadzone w aplikacji.
- Drobne usprawnienia.
- Poprawki błędów.

Zachęcam do aktualizacji :)
Lukasz NE
Site Admin
Użytkownik forum Użytkownik forum
Pracownik NaviExpert Pracownik NaviExpert

Telefon: Nexus 5

Re: [Google Play] NaviExpert 10.3.82

Postprzez borek » środa, 7 gru 2016, 16:39

Super sprawa z edycją punktów POI. Może w końcu uda się trochę uporządkować ten bałagan.
Brakuje mi (albo nie widzę) tylko możliwości zgłoszenia punktu do usunięcia. A takie też znajdują się na mapie.
borek
Użytkownik forum Użytkownik forum
Użytkownik NaviExpert Użytkownik NaviExpert

Telefon: Samsung Galaxy S7

Postprzez sztaba » środa, 7 gru 2016, 20:19

9 dni temu zgłosiłem poprawki POI przez aplikację... i nic... dalej są błędy...
Funkcja jest, tylko nie działa.

tapatalk
sztaba

Telefon: Samsung Galaxy Young (GT-S6310

Postprzez ART » środa, 7 gru 2016, 22:35

U mnie wygląda to słabo, po aktualizacji nawigacja nie działa, NE przestał pokazywać pozycję w czasie jazdy.

Dziś to dokładnie sprawdziłem. Telefon jest sprawny, poprzednia wersja działała prawidłowo. GPS Test określa pozycję w 3-5 sek, a w czasie jazdy pokazuje szybkość, kierunek itd. Dokładność 3-10 m, google maps i sygic działają prawidłowo.

Naviexpert po włączeniu prawidłowo znajduje miejsce postoju i wyznacza trasę, ale już nie aktualizuje pozycji, nie pokazuje też prędkości.
Kiedy zostawiam NE w tle a w tym samym czasie włączam GPS Test to choć pokazuje fix on także nie aktualizuje prędkości, dokładności ani liczby satelitów - wszystko jest zamrożone , dopiero po wyłączeniu NE, test ponownie określa pozycję i prawidłowo podaje pozostałe wartości.

Da się wrócić do wcześniejszej wersji? może ktoś mógłby poratować backupem ?
ART

Telefon: REDMI 3S

Postprzez Lukasz NE » czwartek, 8 gru 2016, 11:09

sztaba napisał(a):9 dni temu zgłosiłem poprawki POI przez aplikację... i nic... dalej są błędy...

Sztaba, Twoje zgłoszenie musiało do nas trafić zatem jeszcze w fazie końcowych testów i mogło nie zostać odfiltrowane od naszych wewnętrznych zgłoszeń testowych :/ Podaj proszę w PW swój adres e-mail zarejestrowany w aplikacji, pozwoli nam to jak najszybciej obsłużyć Twoje zgłoszenia. Teraz, wraz z wydaniem wersji na 100% funkcja działa poprawnie i wszystkie Wasze poprawki POI zgłaszane przez aplikację trafiają bezpośrednio do naszego działu map.
Lukasz NE
Site Admin

Postprzez Lukasz NE » czwartek, 8 gru 2016, 11:16

borek napisał(a):Brakuje mi (albo nie widzę) tylko możliwości zgłoszenia punktu do usunięcia. A takie też znajdują się na mapie.

Będziemy wkrótce dodawać i taką opcję :)
Lukasz NE
Site Admin

Postprzez Crazy2006 » czwartek, 8 gru 2016, 20:41

Czy planowane jest umożliwienie wyboru kanału audio?

Wysłane z mojego JY-S3 przy użyciu Tapatalka
Crazy2006

Telefon: Lenovo P770

Postprzez sztaba » czwartek, 8 gru 2016, 23:35

Lukasz NE napisał(a):
sztaba napisał(a):9 dni temu zgłosiłem poprawki POI przez aplikację... i nic... dalej są błędy...

Sztaba, Twoje zgłoszenie musiało do nas trafić zatem jeszcze w fazie końcowych testów i mogło nie zostać odfiltrowane od naszych wewnętrznych zgłoszeń testowych :/ Podaj proszę w PW swój adres e-mail zarejestrowany w aplikacji, pozwoli nam to jak najszybciej obsłużyć Twoje zgłoszenia. Teraz, wraz z wydaniem wersji na 100% funkcja działa poprawnie i wszystkie Wasze poprawki POI zgłaszane przez aplikację trafiają bezpośrednio do naszego działu map.
ja tam nie wiem. Nie korzystam z wersji testowych ani nie jestem betatesterem. Sklep GooglePlay kazał mi zaktualizować aplikację, to ją zaktualizowałem. Nie myślałem, że wprowadzacie do powszechnego użytku wersje testowe.
Wysyłam na PW adres mailowy.
sztaba

Telefon: Samsung Galaxy Young (GT-S6310

Postprzez Wilk108 » poniedziałek, 12 gru 2016, 17:54

ART napisał(a):U mnie wygląda to słabo, po aktualizacji nawigacja nie działa, NE przestał pokazywać pozycję w czasie jazdy.

Dziś to dokładnie sprawdziłem. Telefon jest sprawny, poprzednia wersja działała prawidłowo. GPS Test określa pozycję w 3-5 sek, a w czasie jazdy pokazuje szybkość, kierunek itd. Dokładność 3-10 m, google maps i sygic działają prawidłowo.

Naviexpert po włączeniu prawidłowo znajduje miejsce postoju i wyznacza trasę, ale już nie aktualizuje pozycji, nie pokazuje też prędkości.
Kiedy zostawiam NE w tle a w tym samym czasie włączam GPS Test to choć pokazuje fix on także nie aktualizuje prędkości, dokładności ani liczby satelitów - wszystko jest zamrożone , dopiero po wyłączeniu NE, test ponownie określa pozycję i prawidłowo podaje pozostałe wartości.

Ja też miałem problemy z pozycją: po pierwszym starcie i wyznaczeniu pozycji tylko raz przeskoczył do aktualnej pozycji. Wyłączyłem i włączyłem telefon, teraz NE sygnalizował brak uruchomionego GPS. A ikona pokazywała włączenie. GPS Test też nic nie pokazywał. Po drugim restarcie telefonu najpierw włączyłem GPS Test, po jakimś czasie pokazał dobre wyniki. Uruchomiłem NE i już nie było dalszych problemów problemów.
Wilk108

Telefon: SG S4 Mini

Postprzez algi » poniedziałek, 12 gru 2016, 18:55

Kolejna wersja i przy telefonie w poziomie nadal przy starcie ze skrótu przewalone w lewo 90 stopni info i przyciski....
No jeszcze z 5 wersji i z tym arcytrudnym problemem może sobie poradzicie....

NE v3.x - NOKIA 6300 + LD-3W
NE v4.x /5.x - LG GT 505
NE v6.x - SAMSUNG GALAXY S
NE v7.x - SAMSUNG GALAXY S / S PLUS
NE v8.x - SAMSUNG GALAXY S PLUS / NOTE 2
NE v9.x - SAMSUNG GALAXY NOTE 2 / NOTE 4

NE v10.x - SAMSUNG GALAXY NOTE 4
algi

Telefon: Galaxy Note 4 SM-910C

Następna strona