Forum Użytkowników nawigacji NaviExpert

Dyskusje na temat nawigacji NaviExpert w telefonach komórkowych i nie tylko. Zapraszamy do aktywnego udziału. Wyraź Swoją opinię lub podziel się własnymi doświadczeniami Użytkownika mobilnej nawigacji NaviExpert.

Przejdź do zawartości

FAQ |Zarejestruj | Zaloguj

[iOS] NaviExpert 3.8 - Nowy wygląd UI mapy

Re: [iOS] NaviExpert 3.8 - Nowy wygląd UI mapy

Postprzez Torganis » środa, 18 paź 2017, 08:25

Witam,
poniżej moje komentarza do IOSa (Iphone 7plus) po przesiadce z Androida na którym użytkowałem Naviexperta 6-7 lat.

Najważniejsze niedogodności na IOSie:
- Brak możliwości dużego pomniejszenia mapy do 5km co było bardzo wygodne na androidzie. Przy największym powiększeniu w trybie nawigacji (strzałka na dole) widok mapy jest w 2D;
- Nie pokazuje alternatywnych tras podczas nawigacji tak jak w androidzie - szkoda;
- Przy ustawieniu powiadomień dźwiękowych tylko dla ostrzeżeń i na głośnik telefonu, przy komunikacie np. o fotoradarze 500m komunikat jest powtarzany 3-4 razy;
- Strzałka przy największym oddaleniu mapy jest mega duża (około 1cm) w stosunku o skali mapy i bywa że zakrywa w Warszawie kilka ulic podczas nawigacji (powinna się zmniejszać wraz z oddalaniem mapy);
- Potwierdzanie zgłoszeń innych użytkowników jest bardzo kłopotliwe - opcja potwierdzania pokazuje się bardzo późno, a czasami w ogóle się nie pokazuje;
- Szkoda że nie ma skali na mapie;
- Brak możliwości ukrycia przycisków;
- Mimo włączenia opcji Trasy alternatywne, z reguły nie pokazuje więcej niż jednej trasy więc opcja nie działa.

Pozdrawiam,
T.
Torganis
Użytkownik forum Użytkownik forum

Telefon: Iphone 7 plus

Re: [iOS] NaviExpert 3.8 - Nowy wygląd UI mapy

Postprzez Lukasz2891 » środa, 1 lis 2017, 07:37

Kiedyś zgłaszałem tę strzałkę. Jest taka jak na projekcie, czy jakoś tak odpowiedzieli.

Mnie najbardziej irytuje bug, że za każdym razem jak zaczynam podróż, to jest jakieś zgłoszenie z *upy do potwierdzenia.
Lukasz2891
Użytkownik forum Użytkownik forum

Telefon: iPhone5

Poprzednia strona

Powrót do Wersje NaviExpert