Forum Użytkowników nawigacji NaviExpert

Dyskusje na temat nawigacji NaviExpert w telefonach komórkowych i nie tylko. Zapraszamy do aktywnego udziału. Wyraź Swoją opinię lub podziel się własnymi doświadczeniami Użytkownika mobilnej nawigacji NaviExpert.

Przejdź do zawartości

FAQ |Zarejestruj | Zaloguj

Jak ustawić lokalizację "Dom"?

Jak ustawić lokalizację "Dom"?

Postprzez Lukasz83 » piątek, 18 sty 2019, 14:34

Jestem całkiem świeżym użytkownikiem aplikacji. Po pierwszym uruchomieniu przy działaniach sugerowanych na telefonie wyświetliło mi się "dodaj punkt Dom" w zakładce "często używane". Nacisnąłem na ten przycisk, otworzyła się mapa, kliknąłem na symbol służący do wycentrowania mapy na mojej obecnej lokalizacji, a następnie chciałem tą właśnie lokalizację ze strzałką oznaczyć jako mój dom. Naciskam więc na strzałce, wyświetla się jedynie informacja o szerokości i długości geograficznej z opcją "co tutaj jest?", nie powinno być opcji zatwierdzającej mój wybór "Dom"? Jak to zrobić?
Lukasz83
Użytkownik forum Użytkownik forum

Re: Jak ustawić lokalizację "Dom"?

Postprzez jacekp1313 » poniedziałek, 21 sty 2019, 11:47

Klikasz w "Co tu jest", wybierasz właściwy punkt z listy (adres, współrzędne), następnie klik w gwiazdkę ULUBIONE i wpisujesz nazwę DOM
jacekp1313
Użytkownik forum Użytkownik forum

Powrót do Strefa początkujących