Forum Użytkowników nawigacji NaviExpert

Dyskusje na temat nawigacji NaviExpert w telefonach komórkowych i nie tylko. Zapraszamy do aktywnego udziału. Wyraź Swoją opinię lub podziel się własnymi doświadczeniami Użytkownika mobilnej nawigacji NaviExpert.

Przejdź do zawartości

FAQ |Zarejestruj | Zaloguj

Beta NaviExpert 11.3.195

Beta NaviExpert 11.3.195

Postprzez KasiaD » czwartek, 4 lip 2019, 07:10

W sklepie Play ukazała się nowa beta - zapraszamy do testów :)

Wersja 11.3.195 jest początkiem zmian w całym interfejsie aplikacji. Na pierwszy ogień poszła mapa w trybie przeglądania i wyszukiwarka. Następna w kolejce jest nawigacja.

Najważniejsze zmiany:
- wyniki wyszukiwania pokazywane w trakcie pisania, nie ma konieczności potwierdzania szukanej frazy
- zmiana sposobu przeglądania punktów na mapie, szczegóły punktu prezentowane są od razu po kliknięciu na punkt, bez dodatkowych kliknięć, na wysuwanym u dołu ekranu panelu,
- okno wyszukiwarki dostępne jest bezpośrednio na mapie,
- nowa propozycja wyglądu interfejsu mapy, którą chcemy kontynuować w całej aplikacji,
- nowe menu podręczne dostępne po kliknięciu i przytrzymaniu na dowolny punkt mapy, w tym punkt POI np. restaurację, sklep,
- kliknięcie i przytrzymanie na mapie na dowolnym obszarze pokazuje również informację o współrzędnych danego miejsca.

Zdecydowaliśmy się zmieniać aplikację po kawałku, aby jak najszybciej poznać Waszą opinię, opinię użytkowników. Wasze uwagi będą miały wpływ na dalsze zmiany.
...in space no one can hear your scream...
KasiaD
Pracownik NaviExpert Pracownik NaviExpert
Użytkownik forum Użytkownik forum

Telefon: Samsung S9

Re: Beta NaviExpert 11.3.195

Postprzez Edek » czwartek, 4 lip 2019, 08:31

Tak na szybko zmiany na plus.
Osobiście byłbym bardzo zadowolony gdybyście zlikwidowali tego helikoptera, który kręci mapą gdy klikniemy powrót do naszej pozycji po przeglądaniu mapy (chyba w trakcie nawigacji, bo przy zwykłym przeglądaniu tego nie widać). Takie kręcenie mapą może i dla kogoś wygląda ładnie, ale nie służy czytelności. Już lepiej wyglądałby zwykły prosty powrót do pozycji lub helikopter, ale na dużym oddaleniu, tak, aby było wszystko widać, a na końcu proste zbliżenie do pozycji.
Edek
Użytkownik NaviExpert Użytkownik NaviExpert

Telefon: Nexus 5 + SE Arc S

Postprzez mciesi » piątek, 5 lip 2019, 07:32

Wczoraj to nowe wyszukiwanie powodowało crash aplikacji. Po dzisiejszej aktualizacji już jest dobrze.
Jeśli chodzi o opinię, to mam mieszane uczucia. Z jednej strony to fajnie, że coś się dzieje i to nowe wyszukiwanie powinno trochę przyspieszyć.
Ale z drugiej strony:
- wolałbym nowe funkcjonalności niż wymianę interfejsu,
- teraz jest moda na ciemne motywy a Wy rozjaśniacie...
mciesi
Użytkownik forum Użytkownik forum
Użytkownik NaviExpert Użytkownik NaviExpert

Telefon: Xiaomi Mi9t pro MIUI 11

Postprzez Michal1983 » piątek, 5 lip 2019, 17:18

Cały czas w trybie śledzenia wskaźnik lokalizacji przeskakuje na chodnik mimo znacznej prędkości. Tyle wydań i nic się nie zmienia. Tego trybu nie da się używać.
Naviexpert - Navigation comes back to business | Piłeś alkohol? Nie prowadź! Zadzwoń po trzeźwego kierowcę!
Nie jeżdżę wolno to wszyscy wokół mnie gdzieś się śpieszą. | Chce testować/używać NE 11.4.293 na mojej Nokii.
PS 22:17, PS2 0:38 z Nokią 5230
Michal1983

Telefon: Nokia 5230

Postprzez KasiaD » poniedziałek, 8 lip 2019, 07:10

W trybie bez trasy nie przyciągamy pozycji do drogi tak mocno jak w trakcie nawigacji. Z uwagi na błąd GPS nie zawsze w 100% jesteśmy pewni, po której drodze jedziesz.

Czy możesz mi powiedzieć, dlaczego jeździsz z samą mapą, bez nawigacji? Chciałabym poznać scenariusz.
...in space no one can hear your scream...
KasiaD
Pracownik NaviExpert Pracownik NaviExpert

Telefon: Samsung S9

Postprzez Borg » poniedziałek, 8 lip 2019, 10:21

Interface na plus poproszę całą nawigację - jeśli chodzi o ciemny wygląd to w nawigacji poza trybem nocnym nie widzę sensu. W słoneczny dzień jasny wygląd daje lepszą widoczność. Obrazek

Ps. Konkurencja AM też rozjaśniła interface.

Wysłane z mojego Huawei P30 przy użyciu Tapatalka
Od 2006 z NE na:
SE T68i/SE K750/SE P990/SE P1i/HTC HD/HTC Desire/HTC Sensation/Sony Xperia Z1/LG G3/Asus ZF2/Samsung Galaxy S7/S8/HTC U11/Huawei P30/P30 PRO
Borg

Telefon: P30 Pro

Postprzez Hojny7 » wtorek, 9 lip 2019, 07:37

Witam, jest możliwość dołączenia do beta testów? z poziomu sklepu play się nie da.
Pod koniec miesiąca jadę w trasę 2x 860 km, chętnie bym sprawdził i porównał oraz korzystał po powrocie.
Hojny7

Telefon: Galaxy S8+

Postprzez Michal1983 » piątek, 12 lip 2019, 05:24

W tej wersji też nie można korzystać z aplikacji na podzielonym ekranie. Co jest trochę krokiem wstecz.
Naviexpert - Navigation comes back to business | Piłeś alkohol? Nie prowadź! Zadzwoń po trzeźwego kierowcę!
Nie jeżdżę wolno to wszyscy wokół mnie gdzieś się śpieszą. | Chce testować/używać NE 11.4.293 na mojej Nokii.
PS 22:17, PS2 0:38 z Nokią 5230
Michal1983

Telefon: Nokia 5230

Postprzez sztaba » sobota, 13 lip 2019, 10:50

11.3.196
Strasznie mi się zawieszała dzisiaj rano.

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
sztaba

Telefon: Samsung Galaxy Young (GT-S6310

Postprzez JARUL » sobota, 13 lip 2019, 23:36

Jak już przerabiacie aplikację to może w końcu doczekam się rozszerzenia funkcji ikony głośnika na mapie podczas nawigacji?
Kiedyś wspominałem na forum jakby ta funkcja mogła działać:

- wszystkie komunikaty
- jedno kliknięcie- tylko "alarmy" typu policja, fotoradar itp
- kolejne kliknięcie: wszystkie komunikaty wyciszone
- trzecie kliknięcie powrót do wszystkich komunikatów
I oczywiście z funkcją pamięci po wyłączeniu aplikacji. Teraz jak przez ikonę wyłączę komunikaty oraz wył aplikację i ponownie ją odpalę- komunikaty są włączone
JARUL

Następna strona

Powrót do Wersje NaviExpert