Forum Użytkowników nawigacji NaviExpert

Dyskusje na temat nawigacji NaviExpert w telefonach komórkowych i nie tylko. Zapraszamy do aktywnego udziału. Wyraź Swoją opinię lub podziel się własnymi doświadczeniami Użytkownika mobilnej nawigacji NaviExpert.

Przejdź do zawartości

FAQ |Zarejestruj | Zaloguj

Jak uzyskać najnowszą dostępną wersję NE ?

Jak uzyskać najnowszą dostępną wersję NE ?

Postprzez langolier » czwartek, 11 lip 2019, 14:37

Mam NE wersję 11.1.283 (najbardziej aktualną dostępną przez update z poziomu aplikacji NE w telefonie - wersja uzyskana przez getne.pl i przedłużana przez stronę NE)
Tymczasem ze sklepu GooglePlay można pobrać na mój telefon aplikację w nowszej wersji, tzn. 11.2.189 (widziana jako aktualizacja z 31 maja 2019)
Niestety, nie można przenieść konta z aplikacji z getne.pl do aplikacji z GooglePlay aby mieć nowszą wersję aplikacji.

Jak zrobić upgrade do nowszej wersji NE bez rezygnacji z wersji z getne.pl ? Lub jak przenieść aktualną licencję (i zakupione ale nieaktywne) do NE z GooglePlay ?
langolier
Użytkownik forum Użytkownik forum

Re: Jak uzyskać najnowszą dostępną wersję NE ?

Postprzez Tom » poniedziałek, 22 lip 2019, 07:27

Była możliwość przeniesienia licencji zakupionych poza GP do aplikacji z GP.
Tom
Użytkownik NaviExpert Użytkownik NaviExpert
Użytkownik forum Użytkownik forum

Telefon: Asus ZenFone 4

Re: Jak uzyskać najnowszą dostępną wersję NE ?

Postprzez langolier » poniedziałek, 22 lip 2019, 10:47

Tak, dostałem już odpowiedź w innym wątku: www.naviexpert.pl/migracja

Natomiast interesują mnie warunki takich przenosin:
- czy po przenosinach, mając już NE z Google Play, można wykupić sobie abonamenty "na zapas" (jak to mam przy koncie z getne.pl) ?
- czy cena abonamentu jest taka sama w obu wariantach i czy okresowe promocje (zwykle -30%) działają w obu wariantach i pojawiają się w tym samym czasie ?
langolier
Użytkownik forum Użytkownik forum

Powrót do Strefa początkujących