Forum Użytkowników nawigacji NaviExpert

Dyskusje na temat nawigacji NaviExpert w telefonach komórkowych i nie tylko. Zapraszamy do aktywnego udziału. Wyraź Swoją opinię lub podziel się własnymi doświadczeniami Użytkownika mobilnej nawigacji NaviExpert.

Przejdź do zawartości

FAQ |Zarejestruj | Zaloguj

Odczytywanie trasy na głos

Odczytywanie trasy na głos

Postprzez notino » piątek, 21 lut 2020, 13:46

Witajcie!
Czy jest możliwość, żeby nawigacja nie tylko pokazywała mi trasę na mapie, ale też odczytywała wskazówki co do poruszanie się po drogach na głos? Jak dotąd nie wypróbowywałam żadnego systemu tak na poważnie, więc nie wiem czy akurat NE ma taką funkcjonalność. A jeśli tak, to gdzie się ją włącza :P ?
Swoją drogą to głos powinien być ludzki, a nie jakiś robotyczno-automatyczny - a przynajmniej tak ja bym wolała.
notino
Użytkownik forum Użytkownik forum

Re: Odczytywanie trasy na głos

Postprzez Szymon NE » piątek, 21 lut 2020, 15:16

W NaviExpercie głosowe komunikaty o manewrach są opcją domyślną i nie trzeba jej uruchamiać w żaden sposób. Dostępne są wyłącznie głosy ludzkie, robotycznych nie posiadamy. Mamy za to do wyboru głos Geralta ;)
Szymon NE
Pracownik NaviExpert Pracownik NaviExpert
Użytkownik forum Użytkownik forum

Re: Odczytywanie trasy na głos

Postprzez notino » środa, 26 lut 2020, 08:11

Geralta tj. Jacka Rozenka, Michała Żebrowskiego czy Henry'ego Cavilla?
BTW może w następnej edycji dodacie jeszcze tego native speakera http://uslugilektorskie.pl/ podobno jest naprawdę świetny... ;)
notino
Użytkownik forum Użytkownik forum

Powrót do Strefa początkujących