Forum Użytkowników nawigacji NaviExpert

Dyskusje na temat nawigacji NaviExpert w telefonach komórkowych i nie tylko. Zapraszamy do aktywnego udziału. Wyraź Swoją opinię lub podziel się własnymi doświadczeniami Użytkownika mobilnej nawigacji NaviExpert.

Przejdź do zawartości

FAQ |Zarejestruj | Zaloguj

[Google Play] NaviExpert 11.4.291

[Google Play] NaviExpert 11.4.291

Postprzez lchmiel » niedziela, 15 mar 2020, 01:26

Jest coś nowego. Nowy wygląd na początku. Bezpośrednio udostępnione wyszukiwanie. W tle znana lista 'inteligentnych najczęstszych', którą polubiłem i doceniam (dobrze, że nie mapa).

I znakomity moim zdaniem pomysł udostępnienia bezpośredniej nawigacji do domu i pracy z dłużej przytrzymanej ikony aplikacji. Brawo! Ta funkcja upraszcza korzystanie z nawigacji jednym (dłuższym) dotknięciem, dla tych, którzy nie opanowali skrótów. Ze znanych mi bliżej aplikacji ma to tylko GM.

No to w drogę (jeśli ktoś już naprawdę musi). Obrazek

Wysłane z mojego SM-G975F przy użyciu Tapatalka
LChmiel
lchmiel
Użytkownik forum Użytkownik forum
Użytkownik NaviExpert Użytkownik NaviExpert

Telefon: Galaxy S10+ SM-G975F Orange

Re: [Google Play] NaviExpert 11.4.291

Postprzez Michal1983 » niedziela, 15 mar 2020, 06:13

Ciekawe. Kiedy przytrzymywałem dłużej ikonkę NE pojawiały mi się dwa punkty Dom j i biuro. Kiedy biuro nazwałem Białostocka zniknął on z listy i jest tylko Dom j. Przy aktualnej nazwie Modlińska dodałem biuro i wyszło Modlińska (biuro) i mimo to się nie wyświetla na tej liscie. Brakuje możliwości wskazania konkretnych punktów jako lokalizację domu i lokalizację pracy.
Naviexpert - Navigation comes back to business | Piłeś alkohol? Nie prowadź! Poproś o pomoc trzeźwego kierowcę!
Nie jeżdżę wolno to wszyscy wokół mnie gdzieś się śpieszą. | Chce testować/używać NE 11.4.293 na mojej Nokii.
PS 22:17, PS2 0:38 z Nokią 5230
Michal1983

Telefon: Nokia 5230

Postprzez lchmiel » niedziela, 15 mar 2020, 16:02

Wystarczy zmienić nazwę "<nazwa>" na "<nazwa> praca" i działa. U siebie miałem akronim instytucji, a teraz mam akronim z dopiskiem praca, to nie przeszkadza.

Dopisanie "dom" czy "praca" do więcej niż jednego adresu nie działa. Pojawia się możliwość nawigacji tylko do punktu alfabetycznie wcześniejszego.
LChmiel
lchmiel

Telefon: Galaxy S10+ SM-G975F Orange

Postprzez mciesi » niedziela, 15 mar 2020, 22:35

Po wpisaniu w wyszukiwarkę literek "te" aplikacja się wywala. Wysłałem zgłoszenia. :-(
mciesi

Telefon: Xiaomi Mi9t pro MIUI 11

Powrót do Wersje NaviExpert