Forum Użytkowników nawigacji NaviExpert

Dyskusje na temat nawigacji NaviExpert w telefonach komórkowych i nie tylko. Zapraszamy do aktywnego udziału. Wyraź Swoją opinię lub podziel się własnymi doświadczeniami Użytkownika mobilnej nawigacji NaviExpert.

Przejdź do zawartości

FAQ |Zarejestruj | Zaloguj

[Google Play] NaviExpert 11.2.293 (m)

[Google Play] NaviExpert 11.2.293 (m)

Postprzez lchmiel » wtorek, 31 mar 2020, 16:41

Gdy na pasku powiadomień pojawia się ostrzeżenie o wypadku w pobliżu, a NE jest wyłączony, i kliknę w to ostrzeżenie z tego paska, włącza się NE i pokazuje miejsce wypadku. Gdy go wtedy zamknę naciskając klawisz "powrót" odpowiednią liczbę razy, to na ekranie zostaje pływająca ikona. Jest niepotrzebna, bo NE jest już wyłączony. Nie ma innego sposobu wyłączenia jej, niż ściągnięcie w dół.

Przy okazji - jak się mieszka w centrum miasta, to pożytek z takich alertów jest żaden. Prawie codziennie w promieniu 2-3 km coś się złego dzieje. NE nie musi mnie o tym informować, bo prawie nigdy nie wpływa to na moje trasy. A nie wiem jak to wyłączyć.
LChmiel
lchmiel
Użytkownik forum Użytkownik forum
Użytkownik NaviExpert Użytkownik NaviExpert

Telefon: Galaxy S10+ SM-G975F Orange

Re: [Google Play] NaviExpert 11.4.293 (m)

Postprzez Michal1983 » czwartek, 2 kwi 2020, 05:08

Aktualna wersja NE to 11.4.293. Zawsze można odgórnie wyłączyć powiadomienia aplikacji w ustawieniach systemu. Chyba mieszkam w dość spokojnej okolicy, albo dlatego, że telefon z NE włączam kiedy tylko potrzebuje go użyć, bo ani razu nie widziałem takich powiadomień.
Naviexpert - Navigation comes back to business | Piłeś alkohol? Nie prowadź! Poproś o pomoc trzeźwego kierowcę!
Nie jeżdżę wolno to wszyscy wokół mnie gdzieś się śpieszą. | Chce testować/używać NE 11.4.293 na mojej Nokii.
PS 22:17, PS2 0:38 z Nokią 5230
Michal1983

Telefon: Nokia 5230

Re: [Google Play] NaviExpert 11.4!.293 (m)

Postprzez lchmiel » czwartek, 2 kwi 2020, 10:47

Fakt. W czymś takim się pomylić, dajcie spokój...

Chodzi mi o to, jak wyłączyć tylko takie powiadomienia, a nie wszystkie.
LChmiel
lchmiel

Telefon: Galaxy S10+ SM-G975F Orange

Re: [Google Play] NaviExpert 11.2.293 (m)

Postprzez Michal1983 » niedziela, 5 kwi 2020, 05:10

I tak nie pewnie nie ma żadnych sensownych powiadomień z NE więc można spokojnie wyłączyć odgórnie. Może też tak być, że jest włączony automatyczny start i NE cały czas pracuje w tle i powiadamia o wszystkim.
Naviexpert - Navigation comes back to business | Piłeś alkohol? Nie prowadź! Poproś o pomoc trzeźwego kierowcę!
Nie jeżdżę wolno to wszyscy wokół mnie gdzieś się śpieszą. | Chce testować/używać NE 11.4.293 na mojej Nokii.
PS 22:17, PS2 0:38 z Nokią 5230
Michal1983

Telefon: Nokia 5230

Powrót do Wersje NaviExpert