Forum Użytkowników nawigacji NaviExpert

Dyskusje na temat nawigacji NaviExpert w telefonach komórkowych i nie tylko. Zapraszamy do aktywnego udziału. Wyraź Swoją opinię lub podziel się własnymi doświadczeniami Użytkownika mobilnej nawigacji NaviExpert.

Przejdź do zawartości

FAQ |Zarejestruj | Zaloguj

Jakie okulary do jazdy?

Jakie okulary do jazdy?

Postprzez perjury » wtorek, 7 kwi 2020, 08:04

Ja wiem, że teraz nie wolno wyjeżdżać nigdzie bez potrzeby. Ale na cmentarz chyba można, zarażonych tam się nie spotka?!?
Tylko że teraz pogoda jest taka, że mocno daje po oczach. A nawet przy umytej szybie pojawiają się problemy, raz to bym prawie wyleciała z drogi, jak mnie na moment oślepiło... a jazda z opuszczoną półeczką też mi się średnio widzi.
Może jak będę zakładać jakieś okulary, to zmniejszę ryzyko że sama wyląduję na cmentarzu... tylko jakie powinny być szkła do tego?!?
perjury
Użytkownik forum Użytkownik forum

Re: Jakie okulary do jazdy?

Postprzez jacekp1313 » wtorek, 7 kwi 2020, 14:51

Polaryzacyjne (ale nie z aukcji za 30zł) wycinają prawie całe ref;eksy od ulicy/kałuży/barierek i ściemniają reflektory jadących z przeciwka. Jednocześnie praktycznie nie ściemniaja widoku drogi i pobocza.
Ja swoje kupiłem prawie 10 lat temu u optyka za 300zł i wciąz mi i żonie służą.
A na mgłę zwykłe zółte właśnie za 40-50zł
jacekp1313
Użytkownik forum Użytkownik forum

Powrót do Strefa początkujących