Forum Użytkowników nawigacji NaviExpert

Dyskusje na temat nawigacji NaviExpert w telefonach komórkowych i nie tylko. Zapraszamy do aktywnego udziału. Wyraź Swoją opinię lub podziel się własnymi doświadczeniami Użytkownika mobilnej nawigacji NaviExpert.

Przejdź do zawartości

FAQ |Zarejestruj | Zaloguj

Beta 11.4.309

Re: Beta 11.4.309

Postprzez mciesi » poniedziałek, 29 cze 2020, 22:32

To przykre, że reakcja NE po tym wypadku była tak opóźniona. Ten wypadek spowodował i nadal powoduje duże problemy w okolicy. :-(

Zgadzam się z przedmówcami. Ja też mam podejrzenie, że dane o ruchu są nieprecyzyjne lub bardzo opóźnione lub dostępne tylko na głównych drogach. To skutkuje tym, że w przypadku korków źle jest liczona średnia prędkość a co za tym idzie ETA. W ostatnich dniach wielokrotnie się o tym przekonałem. Za każdym razem dojeżdżałem do celu dużo później (15-20%!) niż NE początkowo planował, nawet jeśli trzymałem się ściśle wskazówek.
(Nie)ciekawym przykładem jest to, że bardzo często NE prowadzi mnie w drodze powrotnej do Warszawy przez Łomianki. A jak wiadomo, tamtędy się nie jeździ w niedziele wieczorem, bo jest totalny zator zarówno na obwodnicy, jak i na lokalnych uliczkach. Jak zjeżdżałem wczoraj z S7 przy Nowym Dworze, to NE sugerował, że przez Jabłonnę będzie 3-7 minut dłużej niż przez Łomianki. Dodatkowo zdziwiło mnie, że w ciągu kilku minut co chwilę zmieniał zdanie (dlatego podałem przedział). Sytuacja była aż tak dynamiczna? A ostatecznie nie było dłużej, dojechałem w tym czasie co miałem jechać przez Łomianki. W tym wypadku NE ujął kilka minut z ETA, co też źle świadczy o danych. Nawet boję się pomyśleć ile bym stał w Łomiankach - na wybory raczej bym nie zdążył. ;-)

To jest zdecydowanie ważniejszy problem niż wygląd mapy. Stanie w korkach powoduje frustrację a ta chęć poszukiwania alternatywnych (nomen omen) rozwiązań...
mciesi
Użytkownik forum Użytkownik forum
Użytkownik NaviExpert Użytkownik NaviExpert

Telefon: Xiaomi Mi9t pro MIUI 11

Re: Beta 11.4.309

Postprzez Michal1983 » wtorek, 30 cze 2020, 09:10

Zjazd na al. Armii Ludowej z Szucha jest zamknięty. Cała szybsza trasa objazdowa stała się najdłuższą z możliwych. Znów ktoś się zagapił i nie uwzględnił.
Naviexpert - Navigation comes back to business | Piłeś alkohol? Nie prowadź! Poproś o pomoc trzeźwego kierowcę!
Nie jeżdżę wolno to wszyscy wokół mnie gdzieś się śpieszą. | Chce testować/używać NE 11.4.293 na mojej Nokii.
PS 22:17, PS2 0:38 z Nokią 5230
Michal1983
Użytkownik forum Użytkownik forum
Użytkownik NaviExpert Użytkownik NaviExpert

Telefon: Nokia 5230

Poprzednia strona

Powrót do Wersje NaviExpert