Forum Użytkowników nawigacji NaviExpert

Dyskusje na temat nawigacji NaviExpert w telefonach komórkowych i nie tylko. Zapraszamy do aktywnego udziału. Wyraź Swoją opinię lub podziel się własnymi doświadczeniami Użytkownika mobilnej nawigacji NaviExpert.

Przejdź do zawartości

FAQ |Zarejestruj | Zaloguj

Beta 11.4.309

Beta 11.4.309

Postprzez Aga NE » czwartek, 14 maja 2020, 17:04

Cześć!

W Sklepie Play jest już najnowsza wersja beta, a w niej dwie istotne nowości.

Dostępna jest nowa mapa w trybie eksperymentalnym. Mapę włączycie wchodząc w Ustawienia - Wygląd mapy - Pokaż eksperymentalną mapę.
Jest to pierwszy prototyp, czeka nas jeszcze dużo zmian w tym zakresie, ale już teraz chcielibyśmy poznać Waszą opinię. Nowa mapa dostępna jest na razie jedynie w trybie przeglądania, w trybie nawigacji nadal dostępny jest stary widok.
Dajcie znać, co Wam się podoba, co przeszkadza, jak oceniacie płynność, przejrzystość i czytelność, kolorystykę itd. - jesteśmy ciekawi jak oceniacie tę pierwszą wersję (smile) 

W aplikacji pojawiła się też nowa zakładka w Menu głównym - “Mój styl jazdy”.
To opcja pozwalająca na poznanie swojego stylu jazdy i wgląd w historię pokonywanych tras. Wraz z betą 309 dodaliśmy też pomoc do tej funkcji (znak zapytania w prawym górnym rogu), która, mamy nadzieję, wyjaśni oceniane kryteria stylu jazdy. Opcja wyklucza się z programem "Kasa wraca" LINK4.
Funkcja ta jest odpowiedzią na potrzebę możliwości podglądu przebiegu przebytej trasy oraz kontroli swojego stylu jazdy, bez względu na to, czyim klientem ubezpieczeniowym jesteśmy.

Zachęcam do sprawdzenia powyższej funkcji i przejrzenia nowej mapy eksperymentalnej - czekam na Wasze uwagi i przemyślenia.
Aga NE
Pracownik NaviExpert Pracownik NaviExpert
Użytkownik forum Użytkownik forum

Re: Beta 11.4.309

Postprzez lchmiel » czwartek, 14 maja 2020, 19:10

Eksperymentalna mapa jest klarowna i wyraźna.

Nazwy ulic są wpisane w kierunku ulic - to bardzo pomaga.

Nie ma wersji nocnej.

Nie ma informacji o natężeniu ruchu. Sami piszecie że nie ma też innych funkcji, więc może w tym mieści się także natężenie.

Nie cieszyłbym się, gdyby powróciło względne natężenie ruchu jako opcja obowiązkowa - jak już rozmawialiśmy np. tutaj i tutaj.

Co do funkcji "Mój styl jazdy" - ciekawa rzecz, sądzę że komuś może się przydać. Co do mnie osobiście, to miałem tę opcję w menu już jakiś czas, teraz włączyłem i już zaspokoiłem moją ciekawość co do tego, jak NE oceniłby mój styl.

Teraz chcę tę funkcję wyłączyć i nie widzę takiej możliwości. Jak to zrobić?
LChmiel
lchmiel
Użytkownik forum Użytkownik forum
Użytkownik NaviExpert Użytkownik NaviExpert

Telefon: Galaxy S10+ SM-G975F Orange

Postprzez algi » czwartek, 14 maja 2020, 20:32

Mapa ładna i estetyczna. Tylko teraz nie zepsujcie jej kiepskim traffikiem. Niech będzie na prawie wszystkich drogach i estetyczny z prędkościami bezwzględnymi.

No i wreszcie jest wyciszanie manewrów a zostawienie ostrzeżeń przyciskiem. Super
Udało się. Po kilku latach

Wysłane z mojego SM-N975F przy użyciu Tapatalka

NE v3.x - NOKIA 6300+LD-3W
NE v4.x/5.x - LG GT 505
NE v6.x/7.x - SAMSUNG GALAXY S / S+
NE v8.x - SAMSUNG GALAXY S+ / NOTE 2
NE v9.x - SAMSUNG GALAXY NOTE 2 / NOTE 4
NE v10.x - SAMSUNG GALAXY NOTE 4

NE v11.x - SAMSUNG GALAXY NOTE FE / 10+
algi

Telefon: Galaxy Note 10+

Postprzez Michal1983 » piątek, 15 maja 2020, 05:01

Już myślałem, że pojawienie się Mojego stylu jazdy wiąże się z jakimś konkursem. Ech.
Ciekawe czy NE dojdzie do 12 wersji czy doczekamy się wydania 11.9.1568?
Nawet nie wiedziałem, że kościół z placu Trzech Krzyży w Warszawie został przeniesiony na ulicę Książęcą, ale fakt przez dwa miesiące różne rzeczy można zrobić.
Naviexpert - Navigation comes back to business | Piłeś alkohol? Nie prowadź! Poproś o pomoc trzeźwego kierowcę!
Nie jeżdżę wolno to wszyscy wokół mnie gdzieś się śpieszą. | Chce testować/używać NE 11.4.293 na mojej Nokii.
PS 22:17, PS2 0:38 z Nokią 5230
Michal1983

Telefon: Nokia 5230

Postprzez Aga NE » piątek, 15 maja 2020, 11:29

lchmiel napisał(a):Nie ma wersji nocnej. Nie ma informacji o natężeniu ruchu.

Tak - nad tymi funkcjami będziemy dopiero pracować.

lchmiel napisał(a):Teraz chcę tę funkcję wyłączyć i nie widzę takiej możliwości. Jak to zrobić?

Menu - Moje konto - Moje zgody - Zgoda na Mój styl jazdy.

Michal1983 napisał(a):Ciekawe czy NE dojdzie do 12 wersji czy doczekamy się wydania 11.9.1568?

12 będzie, ale jeszcze trochę to zajmie, jeszcze kilka wersji po drodze :)

Michal1983 napisał(a):Nawet nie wiedziałem, że kościół z placu Trzech Krzyży w Warszawie został przeniesiony na ulicę Książęcą, ale fakt przez dwa miesiące różne rzeczy można zrobić.

Właśnie pracujemy nad aktualizacjami danych dla obiektów z kategorii Kościoły, a że na www mają podaną Książęcą jako adres administracyjny, to pewnie z tego wynika nasz błąd. Niemniej jednak - już to poprawiamy :)
Aga NE

Postprzez Michal1983 » czwartek, 21 maja 2020, 08:49

Mój styl jazdy zaliczył mi ostatnią trasę we wtorek przed godziną 11:00 i choć parę jazd już odbyłem nie odnotował tego.
Naviexpert - Navigation comes back to business | Piłeś alkohol? Nie prowadź! Poproś o pomoc trzeźwego kierowcę!
Nie jeżdżę wolno to wszyscy wokół mnie gdzieś się śpieszą. | Chce testować/używać NE 11.4.293 na mojej Nokii.
Michal1983

Postprzez Aga NE » czwartek, 21 maja 2020, 15:34

Michal1983 napisał(a):Mój styl jazdy zaliczył mi ostatnią trasę we wtorek przed godziną 11:00 i choć parę jazd już odbyłem nie odnotował tego.

Dzięki za cynk - już powinieneś widzieć swoje zaległe trasy w aplikacji.
Aga NE

Postprzez Michal1983 » środa, 27 maja 2020, 04:46

Zabawne. Korzystam z wersji eksperymentalnej mapy. Gdy odznacze chęć jej używania okazuje się, że dalej nie mogę czegoś zrobić bo to jest wersja eksperymentalna.
Michal1983

Postprzez Aga NE » środa, 27 maja 2020, 07:19

Michal1983 napisał(a):Zabawne. Korzystam z wersji eksperymentalnej mapy. Gdy odznacze chęć jej używania okazuje się, że dalej nie mogę czegoś zrobić bo to jest wersja eksperymentalna.

Michał, czy po wyłączeniu mapy eksperymentalnej całkowicie wyłączyłeś aplikację na kilkadziesiąt sekund i uruchomiłeś NE ponownie? Cały czas widzisz mapę eksperymentalną, czy widzisz starą mapę jednak z brakiem dostępu do wybranych opcji?
Aga NE

Postprzez mciesi » środa, 10 cze 2020, 14:00

Eksperymentalna mapa wygląda obiecująco, ale z opinią wstrzymam się do wydania pełnej wersji. ;-)

Jeśli chodzi o "Mój styl jazdy", to włączyłem i przetestowałem - zadziałało. Teraz już wyłączyłem, nie potrzebuję takiej funkcjonalności. Wystarcza mi karta z ostatnimi trasami.
mciesi

Telefon: Xiaomi Mi9t pro MIUI 11

Następna strona

Powrót do Wersje NaviExpert