Forum Użytkowników nawigacji NaviExpert

Dyskusje na temat nawigacji NaviExpert w telefonach komórkowych i nie tylko. Zapraszamy do aktywnego udziału. Wyraź Swoją opinię lub podziel się własnymi doświadczeniami Użytkownika mobilnej nawigacji NaviExpert.

Przejdź do zawartości

FAQ |Zarejestruj | Zaloguj

[Android] NaviExpert 12.0.1

[Android] NaviExpert 12.0.1

Postprzez Aga NE » środa, 30 wrz 2020, 16:10

Cześć wszystkim!
W Google Play jest już dostępna "dwunastka". Główna zmiana: nowa mapa. Na razie dostępna jedynie w widoku samej mapy, kolejnym jest nowy interfejs nawigacji na nowej mapie.

Dodatkowo, gdy obrócicie mapę, w prawym górnym rogu pojawi się przycisk (strzałka północy) który zorientuje mapę na północ.

Na razie wersja mogła nie trafić do wszystkich, ponieważ udostępniamy ją bardzo powoli. Jeżeli jeszcze do Was nie trafiła, możecie zapisać się do naszej bety w Google Play - wtedy dostaniecie ją znacznie szybciej.

Nowa mapa jest szybsza, działa płynnie, ma oznaczenia remontów i wyłączonych z użytku dróg (oprócz ikonki remontów oznaczenie całych odcinków trasy) oraz numerację budynków. Ale to oczywiście nie koniec prac nad stylem nowej mapy - dajcie znać, jakie macie odczucia, czego Wam brakuje.
Sprawdźcie też tryb nocny - znacznie się różni od poprzedniego i czeka nas trochę pracy w tym zakresie.

Zapraszamy do testów i czekamy na Wasz głos w wątku :D
Aga NE
Pracownik NaviExpert Pracownik NaviExpert
Użytkownik forum Użytkownik forum

Re: [Android] NaviExpert 12.0.1

Postprzez algi » czwartek, 1 paź 2020, 17:45

To teraz włączcie wizualizację ruchu na większej ilości dróg. Jeżdżę w okolicach Warszawy i większość dróg przez miejscowości nie ma wizualizacji ruchu (dawno temu miały) a są mocno uczęszczane a wręcz zakorkowane w porannych i popołudniowych godzinach szczytu.

Wysłane z mojego SM-N975F przy użyciu Tapatalka

NE v3.x - NOKIA 6300+LD-3W
NE v4.x/5.x - LG GT 505
NE v6.x/7.x - SAMSUNG GALAXY S / S+
NE v8.x - SAMSUNG GALAXY S+ / NOTE 2
NE v9.x - SAMSUNG GALAXY NOTE 2 / NOTE 4
NE v10.x - SAMSUNG GALAXY NOTE 4

NE v11.x - SAMSUNG GALAXY NOTE FE / 10+
algi
Użytkownik forum Użytkownik forum
Użytkownik NaviExpert Użytkownik NaviExpert

Telefon: Galaxy Note 10+

Postprzez Michal1983 » wtorek, 6 paź 2020, 04:50

To że na jakiejś drodze panuje duży ruch nie oznacza, że są tam na pewno jacyś użytkownicy NE. Większe jest prawdopodobieństwo, że nie używają żadnej nawigacji lub używają konkurencji niż NaviExperta.
Naviexpert - Navigation comes back to business | Piłeś alkohol? Nie prowadź! Poproś o pomoc trzeźwego kierowcę!
Nie jeżdżę wolno to wszyscy wokół mnie gdzieś się śpieszą. | Chce testować/używać NE 11.4.293 na mojej Nokii.
PS 22:17, PS2 0:38 z Nokią 5230
Michal1983

Telefon: Nokia 5230

Postprzez algi » środa, 7 paź 2020, 13:37

Akurat tą drogą wiem że kilku jeździ z NE bo "trochę" rozreklamowałem lata temu NE w pracy.

Poza tym jak regularnie widzę zgłaszane wypadki czy suszarki to z powietrza też się to nie bierze...

Koloru nie widzę bo wizualizacji nie ma ale NE ouszcza bokiem to wie że tam jest korek.... objeżdżam bokiem i u wylotu patrzę a tam korek po horyzont.

Więc dane są

Wysłane z mojego SM-N975F przy użyciu Tapatalka

NE v3.x - NOKIA 6300+LD-3W
NE v4.x/5.x - LG GT 505
NE v6.x/7.x - SAMSUNG GALAXY S / S+
NE v8.x - SAMSUNG GALAXY S+ / NOTE 2
NE v9.x - SAMSUNG GALAXY NOTE 2 / NOTE 4
NE v10.x - SAMSUNG GALAXY NOTE 4

NE v11.x - SAMSUNG GALAXY NOTE FE / 10+
algi

Telefon: Galaxy Note 10+

Postprzez mciesi » środa, 7 paź 2020, 13:44

Brakuje mi wyświetlania ulubionych na mapie.
mciesi

Telefon: Xiaomi Mi9t pro MIUI 12

Powrót do Wersje NaviExpert